KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Szépítő eszközök

Az innovatív technológiával készült hajkefe segít, hogy a hajat könnyedén kifésülhessük, hajhúzás, tépés nélkül.

A termék vegán.

Naftalin

2018. december 11.

Nemrég beruháztam egy Tangle Teezerre, de előtte bő egy évig ezt használtam rendszeresen. 1000 Ft-ért jutottam hozzá kiárusításban, ennyit bőven megért. Szerettem használni, most táskába dobós szerepet tölt be, előtte pedig hajmosás után használtam nedves hajon, de nekem rengeteg és göndör hajam van, ezt így sem érte át, a kevésbé vastag hajtömegű/egyenes hajú lányoknak kiváló alternatíva lehet. Azért vonok le egy csillagot, mert a kialakítása miatt párszor elrepült szegényke, nekem nem áll kézre a kialakítása, holott kicsi a kezem és vizes hajas használat után nekem ki kellett szárítanom, mert az illesztésnél sajnos beleszivárog a víz. Egyébként szépen bont, csak akinek rengeteg haja van, annak inkább a TT-t ajánlanám egyszeri beruházásként :)

Naftalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Szandika12

2018. november 26.

Update: Nagyon-nagy kedvenc :). A barátom akárhányszor meglátja érte nyúl és megfésüli vele a haját, mert kellemesen masszíroz. Egyébként alapból mással nem osztanám meg a hajkefém, de vele természetesen igen :). Én azt is szeretem hogy nem húzza a hajam, kipróbáltam a régi fésűimet is és borzalmasak, már nem tudnék velük fésülködni. Még sosem esett ki a kezemből és bármilyen táskában könnyen megtalálom. :D

Olyanom van, ami hosszú haj kifésülésére jó, és rózsaszín. Nagyon szeretem használni, a legjobb vizes hajat kifésülni vele. De mindennapos haj fésüléskor sem húz, már más hajkefét nem is használok csak ezt :). Nem esik ki a kezemből, és utazáshoz is kiváló a mérete. A barátom is használta már szerinte jól masszírozza a fejbőrt :).

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Blackxentric

2018. október 19.

Nagyon jó. Jobb, mint az eredeti. Nekem nem a hagyományos tangle teezer van meg, hanem a Michael Mercier. Most úgy érzem az pénzkidobás volt kétszer annyiba került, mint ez, de ez sokkal jobb. Bátran vegye meg mindenki. Örülök annak, hogy volt belőle egy darab és pont kék. Az egyik kedvenc színem. Nagyon könnyű használni és csodálatosan kézre áll, nem tépi össze-vissza a hajam.
Update1: Több mint három éve használom és azóta is ugyanaz a véleményem róla.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Update1: Több mint három éve használom és azóta is ugyanaz a véleményem róla.

aesthete

2018. szeptember 26.

A Tangle Teezer-t kicsit drágállottam ezért próbáltam egy alternatívát keresni. Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam. Nem tépi a hajamat, nem sérti a fejbőrömet és mintha jobb tapintású lenne a hajam tőle. Plusz pont, hogy vegán is.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

MaFa

2018. szeptember 19.

Derékig érő sűrű hajam van, a hajkefe mindig beleakadt és csak tépte, így hát sose szerettem meg. Míg egyszer egy ismerősöm ajánlotta, hogy ez mennyire jó és próbáljam ki. Mondom egye fene veszek én is egyet. Egyszerűen imádom, nem akad bele a hajamba, tépés és húzás nélkül kifésüli, szuper jó találmány el se akartam hinni. Így már csak ezt használom.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Repirton

2018. augusztus 14.

Szeretném kipróbálni "az eredeti" nyeles verzióját, mert ezzel az az egyetlen gondom, hogy állandóan kirepül a kezemből, ha szembetalálkozik egy komolyabb gubanccal. Egyet már így eltörtem, ezért szeretném majd leváltani. Viszont teszi a dolgát, nem tépi a hajam, és nagyon nagy előnye, hogy könnyen tisztítható. Ár-érték arányban csillagos ötös.

Repirton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Massacre

2018. június 13.

Derékig érő nagyon dús hajam van tehát feladtam neki a leckét, de nagyon jól teljesít. Csak ezzel tudom teljesen simára fésülni a hajam anélkül hogy kellemetlen érzés lenne. Nagyon egyszerű vele a fésülködés, nem is gondoltam volna hogy ekkora különbség van ez és a hagyományos hajkefék között. 999 forintért vettem, ennyi pénzt teljesen megér, nem terveztem többet költeni rá mert próbaképp vettem. Tényleg kicsit pici amúgy, pedig nekem kis kezem van de épphogy nem kényelmetlen tartani, de ettől függetlenül tökéletes.

Massacre
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

viola10

2018. május 14.

A hajam hajlamos nap végére teljesen összegubancolódni, igazi kínlódás volt kifésülni. Ez a kefe megszabadított ettől a problémától. Könnyedén siklik a hajamban, még a nagyobb gubancokat is zökkenőmentesen bontja meg. Igazi életmentő!

viola10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

SzL

2017. december 28.

Szeretem ezt a fésűt. Számomra nem tépi annyira a hajat, jól siklik benne. Szépen ki tudom vele fésülni. Nem akad bele. Teljesen jó.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Mesilla

2017. november 29.

Olcsóbb mivolta döntöttem e mellett, és nem bántam meg. Nem kell valóban kitépni a hajam hajmosás után, hogy kibontsam a gubancokat. Annyival lehetne jobb, hogy a sörtéi lehetnének hosszabbak, mert a vastag hajamat épphogy átéri, de amúgy elégedett vagyok vele.

Mesilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.