KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Szépítő eszközök

Az innovatív technológiával készült hajkefe segít, hogy a hajat könnyedén kifésülhessük, hajhúzás, tépés nélkül.

A termék vegán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Massacre

2018. június 13.

Derékig érő nagyon dús hajam van tehát feladtam neki a leckét, de nagyon jól teljesít. Csak ezzel tudom teljesen simára fésülni a hajam anélkül hogy kellemetlen érzés lenne. Nagyon egyszerű vele a fésülködés, nem is gondoltam volna hogy ekkora különbség van ez és a hagyományos hajkefék között. 999 forintért vettem, ennyi pénzt teljesen megér, nem terveztem többet költeni rá mert próbaképp vettem. Tényleg kicsit pici amúgy, pedig nekem kis kezem van de épphogy nem kényelmetlen tartani, de ettől függetlenül tökéletes.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

viola10

2018. május 14.

A hajam hajlamos nap végére teljesen összegubancolódni, igazi kínlódás volt kifésülni. Ez a kefe megszabadított ettől a problémától. Könnyedén siklik a hajamban, még a nagyobb gubancokat is zökkenőmentesen bontja meg. Igazi életmentő!

viola10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

SzL

2017. december 28.

Szeretem ezt a fésűt. Számomra nem tépi annyira a hajat, jól siklik benne. Szépen ki tudom vele fésülni. Nem akad bele. Teljesen jó.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Mesilla

2017. november 29.

Olcsóbb mivolta döntöttem e mellett, és nem bántam meg. Nem kell valóban kitépni a hajam hajmosás után, hogy kibontsam a gubancokat. Annyival lehetne jobb, hogy a sörtéi lehetnének hosszabbak, mert a vastag hajamat épphogy átéri, de amúgy elégedett vagyok vele.

Mesilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Beka12

2017. október 2.

Kb. 2 éve kaptam, azóta pedig az egyik kedvencem lett. Igaz, kevés hajam van nem is különösebben kócolódó, még hajmosás után sem. Nem tudom, sûrûbb hajúaknál hogy mûködik, de nekem nem hajlanak el a kis sörtéi, szépen kifésüli a hajamat.

Beka12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

FeMeli

2017. augusztus 11.

Bánom,hogy megvettem. Sérti a fejbőrt,a hajvégeket is töri. A Tangle Teezer nyomába se ér.

FeMeli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Lillie

2017. július 4.

Megoldást hozott a nagyon kócos hajam fésülésére. Régen mindig 20 percet vett igénybe, hogy kibontsam a hatalmas gubancaim. Nem egyszer volt olyan, hogy azért mostam hajat mert nem tudtam kifésülni a hajam. Plusz mivel nem tépem minden reggel így sokkal szebb a hajam. Szinte mindig ezt használom. Megvan legalább egy éve. Tudom, hogy ez csak egy dupe. Illene is vennem egy eredetit de valahogy mindig halogatom.

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

galdisari

2017. július 3.

több éve megvan, nagyon jó, nem tépi a hajat, és nem is törik bele:D

galdisari
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

több éve megvan, nagyon jó, nem tépi a hajat, és nem is törik bele:D

cintialaura

2017. május 22.

Mostanában egyre szívesebben nyúlok hozzá, pedig már régóta megvan. Sosem húzza ki egy hajszálam sem és a gubancokat fájdalommentesen kiszedi. Én vizes hajhoz használom, szárazon még nem.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

TamaraH

Korcsoport: < 18
2017. március 26.

Már több mint egy éve csak ezt a fésűt használom. Nagyon jó. :)

TamaraH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 26.

Már több mint egy éve csak ezt a fésűt használom. Nagyon jó. :)