KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. augusztus 9.

Kategória:   Szépítő eszközök

Hecate

2018. július 12.

Annyira vágytam egy ilyenre és ezt a terméket nagyon szerettem volna. Sok évvel ezelőtt vettem meg, szerintem a forgalomba kerülése után nem sokkal. Sajnos azonban az én érzékeny bőrömre a dörzsis fele túl erős volt. Hiába érte víz, vagy bármilyen tusfürdő nem lett puhább és mindig kellemetlen keménységgel bírt, mint a smirglipapír. Több próbálkozás után mérgesen kidobtam. Viszont itt olvasva az előző véleményeket számomra ez is elég brutális: "annapanni - Én táblamosónak vettem, bár a fehér része lekarcolja a festéket." :-( Örülök ha valakinek beválik, de nekem kínlódást és csalódást okozott. Azt elhiszem, hogy csempetisztításra megfelel, de én nem arra vettem, így számomra nem hozta, amít ígért.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Moonlight

2014. május 22.

Hmm,hát nem a legjobb.
Jól tud radírozni,még tusfürdővel is elegendőnek bizonyul,csak a tartósságával van gond.
A fehér radírozó rész viszonylag hamar elkezdett kis darabokban szétesni. Gyakran használtam ezt a felét,majdnem minden nap. A sima szivacsba pedig sikerült lyukakat varázsolni,ahol az ujjaim jobban belemélyesztettem. Eddig csak ennél a fajtánál fordult elő ilyen.
Pályafutásának vége pedig akkor jött el,amikor egyszercsak a dörzsi harmada levált a kék feléről.
Van nála tartósabb is.

Moonlight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Hmm,hát nem a legjobb.
Van nála tartósabb is.

Judiit

2013. augusztus 10.

Kellett egy szivacs, őt választottam. Hát a "radírozós" fele egy kissé durva. Amúgy mint szivacs a célnak megfelel. Nem kezd morzsálódni, csak mikor már takarítós szivaccsá válik. Csempét mosni kitűnő :)

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 10.

jibjab

2013. augusztus 9.

Gyakran veszek ilyet, mert nekem jobban bevált, mint a bőrradír. A testre egyébként is ritkán iktatok be bőrradírt ennek a fehér része viszont egy kis tusfürdővel alaposan ledörzsöli az elhalt hámsejteket, és nem érzem külön macerának a dolgot és nem kell még egy flakkon/tégely a fürdőszobába. Kicsit talán erős is a dörzsölő hatása, akinek érzékenyebb a bőre, annak nem árt vele vigyázni. Jól kézre áll és jól használható. Az egyik terhes barátnőm a pocakját dörzsöli vele hideg-meleg zuhany alatt és utána keni rá az olajat és állítja, hogy ettől nem reped szét a bőre. Lehet ez csak genetika, de mivel pár száz forint ez a szivacs, annyi próbát megér. Ami jó még benne, hogy nem túl drága, így lehet megfelelő időközönként cserélgetni, de kidobás előtt mindig alaposan kisúrolom vele a kádat és a fürdőszobát, mert arra is kiváló, főleg mert nem mállik szét és jól tartja az állagát. Ha nem olvasnám lépten-nyomon, hogy mennyi baktérium telepszik meg ezeken a szivacsokon biztosan nem cserélgetném olyan gyakran, mert nagyon jó tartós kis darab és bizony sokszor fáj a szíven, hogy teljesen újnak kinéző dolgot dobok ki. Nálam évek óta használatban van.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 9.