KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az innovatív összetételű, ápoló hatású komponenssel kiegészített Ebelin körömlakklemosó hidratálja a bőrt és megóvja a kiszáradástól. Gyengéden távolítja el a körömlakkot, kellemetlen, szúrós szag nélkül.

• Gyümölcsös-édes illattal
  • Innovatív pumpás adagolóval

JaneDoe

2018. szeptember 18.

Borzalmas!
Olajos állagának köszönhetően kézmosás után is a bőrön marad, lemoshatatlan és minden flakonról/zacskóról a festett feliratot eltávolítja elég csupán megérinteni, majd persze a kézről alig lehet lemosni a festéket.

JaneDoe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Borzalmas!

laracroft

2018. szeptember 9.

Szerintem rettenetes. Nagy mennyiségű körömlakklemosóval átitatott vattakorongok tömkelegével kell nagyon sokáig dörzsölgetni a lakkot, hogy lejöjjön. Ez egy rossz lemosó, nagyon nehezen szedi le a legegyszerűbb lakkot is. Ráadásul engem ez az olajos állag is zavar, folyós, nem issza be a őr, összeken mindent. Nem jó.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Lunann

2018. június 21.

Először utaltam, mára megszoktam es szeretem. Teljesen mas állagú, mint a sima társa es a többi. Olajos, mintha a körömágy ápolóval kenegetnem a kormom, nagyon fura. Szerintem nem sok értelme van az olajos funkciónak, mert lemosas után ha egyből ujra lakkozni szeretnek, úgyis über zsirtalanito kézmosás jön...es akkor mar potya az olaj. Nem veszem ujra.

Lunann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.