KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A konjac gyökér növényi rostjából áll, amely a délkelet-ázsiai régióból származik, és kiválóan alkalmas a bőr tisztítására.

GeMaZsu

2018. május 7.

Nekem bejött ez a szivacs a habzó arclemosó felviteléhez. Kicsit úgy érzem tőle, hogy többet adok a bőröm tisztaságáért, mintha kézzel oszlatnám el a tisztító folyadékot.
Szivacs szerű, apró kis dióhéj szemcséket tartalmazó tisztító eszköz. A legjobb egy pohár vízbe beletenni 1-2 percre használat előtt, hogy megszívva magát megpuhulhasson. Célszerű használat után tiszta helyen "kilógatni", hogy ismét kiszáradhasson.

GeMaZsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.