KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A konjac gyökér növényi rostjából áll, amely a délkelet-ázsiai régióból származik, és kiválóan alkalmas a bőr tisztítására.

zsuzsi1015

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 13.

Első ilyen szivacsom. Mióta használom azóta sokkal puhább az arcom, kevesebb a mitesszerem, tehát jól dolgozik. Sajnos múltkor azt láttam az egyik dm-ben kiírva, hogy kiárusítják. Mindenesetre napi használatra egy arclemosó géllel tökéletes, nagyon szeretem.

zsuzsi1015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Honeyhair

2018. augusztus 12.

Kicsit erősebb dörzshatásra számítottam a dióhéj-őrlemény miatt, de aztán rájöttem, elég ez, nem kell szétkarcolni az arcomat. Végül is a normál konjac szivacsoknál erősebb, és ez a lényeg. Arctisztítót, arcradírt piszok jól feldob. Viszont sajnos, kiárusítás volt belőle a DM-ben, ami remélem, csak annyit jelent, hogy megújul, és nem azt, hogy totál eltűnik.

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

GeMaZsu

2018. május 7.

Nekem bejött ez a szivacs a habzó arclemosó felviteléhez. Kicsit úgy érzem tőle, hogy többet adok a bőröm tisztaságáért, mintha kézzel oszlatnám el a tisztító folyadékot.
Szivacs szerű, apró kis dióhéj szemcséket tartalmazó tisztító eszköz. A legjobb egy pohár vízbe beletenni 1-2 percre használat előtt, hogy megszívva magát megpuhulhasson. Célszerű használat után tiszta helyen "kilógatni", hogy ismét kiszáradhasson.

GeMaZsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.