KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. június 11.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder nagyvonalú felvitelére a mozgó szemhéjtól a szemöldökig, és a szemhéjon az átmenetek gyengéd eldolgozására.

Vegán. Anyagösszetétel: műanyag, szintetikus szőr.

Dea

2018. június 12.

Van olyan jó,mint ez az ebayes ecset(L&Y 217 BLENDING/SHADING BRUSH), sőt jobb is(ráadásul olcsóbb is), nagyon puha, szépen eldolgozza színeket, jó a fogása. Nem tudom a mosást hogy fogja bírni, de megelőlegezek neki egy ötöst :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.