KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakklemosó korongok egzotikus kókusz illattal.

Magnolieae

2017. augusztus 18.

Az illata a körömlakk lemosókhoz képest jobb. Használata közben és után olajos érzetet hagy. Le lehet vele mosni a körömlakkot, de sokkal nehezebben, mint a hagyományos lemosókkal, ehhez képest drága. Biztosan nem veszem újra.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate