KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 26.

Kiszerelés:   140 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Illat-és szálmentes pamut korongvatta.

Candy21

2017. október 18.

Ő a tökéletes vattakorong nekem nem szöszöl pont annyira vastag amennyire kell és pihe puha. Ár érték arányba is verhetetlen.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

matine91

2017. augusztus 30.

Nem feltétlenül vagyok vele megelégedve, mert folyamatosan jönnek ki belőle fehér szöszök, amik zavarnak sminklemosás közben. Ettől függetlenül ár-érték arányban verhetetlen!

matine91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Én ebben a korongvattában találtam meg a tökéleteset!!! Hány és hány csomaggal használtam el más márkáktól, mire kilyukadtam ennél?! Minden nap eszembe jut, mikor ezt használom, hogy pl. az Isana vattája milyen borzalmas volt ehhez képest. Boldog vagyok, hogy 140 db-ot kapunk belőle, nagyon csekély pénzért, ennyit nem is használok el egy hónap alatt, sosincs rajtam az a nyomás, hogy úristen mindjárt elfogy. Micellás vízhez, arc tonikhoz, és körömlakk lemosáshoz használom, mindenre bevált. Mindig újra veszem, csak ki ne vonják.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Bog

2017. július 24.

Szerintem a legjobb! Ár-érték arányban is tökéletes! Nem találtam még jobbat, mindig ezt veszem!
Nagyon strapabíró!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Nagyon strapabíró!

Ennie86

2017. június 12.

Nekem sajnos nem vált be... Se arctisztításhoz, se körömlakk lemosáshoz. Vékony és mállik azonnal, amikor bármilyen folyadék éri.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

cintialaura

2017. május 22.

Meg sem tudom mondani hogy hányszor vettem már újra. Szinte mindig akcióban van, de az eredeti árát is megéri, nagy kiszerelés, és tökéletesen végzi a dolgát. Tonikhoz és micellás vízhez használom.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

kneva

2017. április 29.

Az egyik legjobb drogériás korongvatta szerintem.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Az egyik legjobb drogériás korongvatta szerintem.

creammaniac

2017. április 18.

Abszolút favorit vattakorong! :) Sokkal jobban bevált, mint a többi hasonló árkategóriájú. Csak sminklemosásra, illetve arctisztításra használom, erre tökéletes, puha, nem foszlik szét, pedig mindkét oldalát használatba szoktam venni. :)

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Gica81

2017. április 18.

Nagyon szeretem. Smink eltávolítására szoktam használni, vagy arctonikhoz. Sokadjára vettem újra.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

cooleva

2017. április 18.

Foszlik picit a körömlakk leszedésénél, de smink eltávolítása esetén tökéletes. Sokadjára veszem újra, fogom is! :-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.