KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2013. július 10.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

SVivi

2018. február 1.

Szeretem mind a két végét használni, azonban az alapozóecsetnél a ragasztás elengedett egész hamar és először lötyögött majd pár napja le is vált teljesen. Persze lehet vele így is dolgozni, de elég kellemetlen, hogy ennyire "gagyi" az összeszerelése. Emiatt csak 3 csillagot adok rá.

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

ReiraShiver

2018. január 6.

Én mindig csak a púder részét használom, de nagyon szeretem. szépen teszi a dolgát, nem nehéz vele dolgozni :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

lidocain

2017. április 21.

Alapvetően szeretem, az alapozó részét sokkal jobban kihasználom, mint a púdert. Praktikusnak tűnt ez a két fejű megoldás, de nekem a gyakorlatban annyira nem vált be. Pihe-puha, jó vele dolgozni (bár nagy összehasonlítási alapom nincs), az enyém rendszeres mosás mellett sem hullajtja a szálait.

lidocain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

SzandrASD

2016. december 11.

Nem rossz,nem rossz,de nem is az igazi. Szerintem lehet picit én vagyok ügyetlen vagy rosszul választottam az alapozóm eldolgozásához kelléket..Nem tudom,de az biztos,hogy csíkoz. Szivaccsal sokkal szebben eltudom dolgozni. :/ Mondjuk tény,h. nekem nem is az a nagyon folyékony alapozóm,hanem ink. krémesem van. Lehet ez is közre játszik. Púderes végéről nem tudok nyilatkozni,mert azt nem használom.

U.I: Ugyanitt 1x kipróbált, tiszta ecset eladó.. :D :D

SzandrASD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

U.I: Ugyanitt 1x kipróbált, tiszta ecset eladó.. :D :D

bianka093

2016. november 7.

A púderecset részét használom minden nap. nagyon szeretem. a másik felét csak ritkábban, de nekem az is be vállt. sajnos a ragasztás fellazult, ezért le kell vonnom egy csillagot.

bianka093
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Rebeka99

2016. július 21.

A púderezős felét nagyon szereti az arcom mert finom puha, az alapozós része viszont nagyon durván engedi magából a szőröket. A táskámba szántam ezt a 2in1-ben ecsetet, de az alapozós része nekem lehetne kicsit keményebb ráadásul így még csíkoz is rendesen, úgy hogy az alapozós részével csak kontúrozni szoktam, már ameddig még lesz benne szőröcske.

Rebeka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

lilibeck

2016. július 8.

A púder ecset része valami isteni. Nagyon puha, imádom. Az alapozó ecsetes, viszont valóban túl kemény. Azt csak ritkán használom.

lilibeck
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

brsgabriella13

2016. június 29.

A púder része tökéletes, puha. Az alapozáshoz ajánlott fele nekem túl kemény, nehéz vele dolgozni. Könnyen tisztítható.Ára megfelelő, ahhoz képest hogy 2in1 a termék.

brsgabriella13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Makeupaddict

2016. április 29.

Nekem vegyesek az érzéseim. A pider ecset szepen dolgozik de kicsit szúr:( az alopzo ecset amugy jo de ha sietsz akkor csikoz sajnos. Amugy a mindennapokra nem rossz.

Makeupaddict
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

koli

2016. április 20.

Szuper termék, hónapok óta használom, de egy szál sem hullott ki belőle.

koli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Szuper termék, hónapok óta használom, de egy szál sem hullott ki belőle.