KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. április 1.

Kategória:   Szépítő eszközök

Latexmentes, antibakteriális alapozószivacs. Első lépésben a színes oldalával oszlassuk szét az alapozót az arcon. Második lépésben a fehér oldalával simítsuk végig az arcot belülről kifelé irányuló mozdulatokkal, így még inkább szétoszlik az alapozó, valamint a szivacs eltávolítja a túlzott mennyiséget is a bőrről. Ez az oldal egy nagyon könnyed és természetesnek ható alapozáshoz is használható.

ReiraShiver

2018. január 6.

Én nem alapozóhoz használom, így meg vagyok vele elégedve. Kicsit furcsa, hogy két oldala van, mindig figyelnem kell melyiket fogom.

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Guppi

2017. augusztus 11.

A rózsaszín rèszèvel szèpen fel lehet vinni az alapozót, (pont mint bármelyik alapozószivaccsal), a fehèr oldalával pedig èppencsak átsimítok rajta itt-ott, bár szerintem nem èr semmit. Viszont mára "koszosnak" ítèltem, 1 hete használom, így kimostam. Kár volt. A fehèr fele lehámlott a szivacsról, úgy ahogy volt, a rózsaszín rèsz pedig megrepedt. Ez így kb kuka, ami nagy kár, mert ma vettem újat, hogy legyen tartalèk (valamit megèrezhettem), viszont azt így nem merem majd kimosni. :/

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Vanília

2016. február 5.

Kedvelem az ebelin termékeket, mert egész jók és nem drágák, de ezt kár volt megvenni. A felvitelnél a rózsaszín oldal szerintem több alapozót szívott fel magába, mint amennyi a bőrömre került, a másik, fehér oldallal pedig még azt is letöröltem, ami egyáltalán rákerült. Annyira "könnyed és természetesnek ható alapozás" az eredmény (ahogy a leírásban áll), hogy a végén a saját bőröd látszik - hiába vittél rá bármit. Ne vegyétek meg... A tojásról olvastam jobbakat, lehet, hogy azt még kipróbálom.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

juokgtujh

2015. október 30.

Szörnyű!! Nagyon kemeny volt nekem de vettem egyet Müllerbe (300!!ft ért) és azt azóta is imádom:D

juokgtujh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 30.