KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. április 1.

Kategória:   Szépítő eszközök

Latexmentes, antibakteriális alapozószivacs. Első lépésben a színes oldalával oszlassuk szét az alapozót az arcon. Második lépésben a fehér oldalával simítsuk végig az arcot belülről kifelé irányuló mozdulatokkal, így még inkább szétoszlik az alapozó, valamint a szivacs eltávolítja a túlzott mennyiséget is a bőrről. Ez az oldal egy nagyon könnyed és természetesnek ható alapozáshoz is használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Guppi

2017. augusztus 11.

A rózsaszín rèszèvel szèpen fel lehet vinni az alapozót, (pont mint bármelyik alapozószivaccsal), a fehèr oldalával pedig èppencsak átsimítok rajta itt-ott, bár szerintem nem èr semmit. Viszont mára "koszosnak" ítèltem, 1 hete használom, így kimostam. Kár volt. A fehèr fele lehámlott a szivacsról, úgy ahogy volt, a rózsaszín rèsz pedig megrepedt. Ez így kb kuka, ami nagy kár, mert ma vettem újat, hogy legyen tartalèk (valamit megèrezhettem), viszont azt így nem merem majd kimosni. :/

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Vanília

2016. február 5.

Kedvelem az ebelin termékeket, mert egész jók és nem drágák, de ezt kár volt megvenni. A felvitelnél a rózsaszín oldal szerintem több alapozót szívott fel magába, mint amennyi a bőrömre került, a másik, fehér oldallal pedig még azt is letöröltem, ami egyáltalán rákerült. Annyira "könnyed és természetesnek ható alapozás" az eredmény (ahogy a leírásban áll), hogy a végén a saját bőröd látszik - hiába vittél rá bármit. Ne vegyétek meg... A tojásról olvastam jobbakat, lehet, hogy azt még kipróbálom.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

juokgtujh

2015. október 30.

Szörnyű!! Nagyon kemeny volt nekem de vettem egyet Müllerbe (300!!ft ért) és azt azóta is imádom:D

juokgtujh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 30.