KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Kategória:   Ecsetek

Szilikon sörtéjű alapozó ecset, "fogkefe" formában. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kalmankitti

2018. február 23.

Nem bírtam ki és egy németországi utazás alkalmával megvettem. Nos a tapasztalat az,hogy minőségi szempontból tökéletes, finom puha de mégis rendkívül tömött ecset. Az már más ha valaki nem szeret vele alapozni, mint ahogy én sem. Nekem a blendert nem tudta felülmúlni, valahogy nem áll a kezemre és furcsa érzés. Nekem sokkal több időt vett igénybe vele az alapozás mint bármi mással, de ha az ember ráér és van türelme akkor persze rendben van. Tehát a konzekvencia, hogy ha szeretek akkor maga a termék 5*!!

kalmankitti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.