KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. január 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az ecset lekerekített vége alkalmas por vagy krémes állagú szemfesték felvitelére, az ovális vége alkalmas satírozásra.

Angelless

2018. január 13.

Az ecset fogásra nagyon kellemes. A packing brush oldal sörtéi kicsit lazák és nem elég sűrűek, ezzel nem voltam megelégedve, de a satírozós végével teljesen. Könnyen tisztítható, egyelőre nem potyog belőle a sörte. Mivel a kisebb fej csalódás volt számomra, ezért 4*

Angelless
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

nanne

2017. május 29.

Utazáshoz nagyon praktikus, és ezért is vettem meg. Nagyon szép ecset, tetszik a design. A nagyobb feje szerintem lehetne kicsit kerekebb kialakítású, de ettől függetlenül jól használható. Azért nem részesítem csak előnyben ezt a típusú ecsetet, mert nem lehet az ecsettartóba helyezni, de ettől most az egyszer kibírom. :)

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

brigcsu

2017. március 14.

Azt hiszem mondhatom rá, hogy a tökéletes szemecset! Eszméletlenül puha, gyönyörűen lehet vele eldolgozni a terméket.Az előttem szólókkal teljes mértékben egyetértek! Szuper kis ecset :)

brigcsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

cooleva

2017. március 11.

Na, ez A tökéletes szemecset. Többfélét használtam már, de mindig volt valamelyikkel apró fent akadás, amiért nem funkcionált rendesen. Annyira puha, tényleg..húú :) Teljesen egyetértek az előttem szólóval, az egyik vége lazább, a másik tömörebb, de akármilyen szemsminket el lehet vele készíteni! Megéri az árát.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

NovakneViki

2017. január 19.

Mikor láttam, hogy megjelent az ebelin make up artist kollekciója rögtön ez a kétvégű ecset volt, ami a legjobban megtetszett, mert a kétvégű kialakítás miatt olyan mintha rögtön két ecsetet kapna az ember egy áráért.
A lekerekített vége rövidebb és tömörebb, még a mélyítő vonalban is kitűnően lehet használni. Az ovális vége hosszabb és lazább, a szélek satírozására nagyon jól kihasználható. Mindkét vége ugyanolyan puha és alkalmas por illetve krémes festékek felvitelére is.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.