KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. január 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az ecset lekerekített vége alkalmas por vagy krémes állagú szemfesték felvitelére, az ovális vége alkalmas satírozásra.

Oila

2018. április 23.

Nagyon szép kivitelezésű, de igazából szerintem csak gyengébb középkategóriás ez az ecset. A hosszabb vége blendernek szerintem túl szúrós és nem eléggé dundi és kerek, talán highlighterezéshez jó, ha valaki csak egy kis területet akar vele lefedni, nem tudom.... a kisebbik ecset szimpla festékfelvivő ecset, de én az előttem szólókkal ellentétben én ezt sem érzem különösebben puhának vagy finomnak, nem veszi fel és adja le olyan hatékonyan a festéket mint egy igazi professzionális ecset szerintem. Persze ez a festéktől is függ.

Összességében azt mondanám, hogy az ecset nyele 5 csillagos, de maguk az ecsetfejek nem olyan jól tervezettek és nem is olyan precízen kidogozottak, és hát ez lenne a lényeg. Maximum 3 csillagot ér szerintem.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

tinyblackpaw

2018. február 17.

Nincs viszonyítási alapom high end ecsetekkel szemben de egészen szép, precíz munkát lehet vele végezni. Az enyémnek néhány szál már az első pár használatkor kihullott de ez még belefér. A sörték egészen puhák, bár szerintem lehetne picit tömöttebb is a nagyobb fej részénél. Az eldolgozhatóság nagyban függ a felvitt termék minőségétől, értelemszerűen ha nehezen eldolgozható a szemhéjpúder akkor azon az ecset sem fog jelentősen változtatni. Összességében a termék árához képest ez egy jó kis ecset, satírozásra, eldolgozásra is egyaránt megfelel, a kialakítás is praktikus, és még jól is mutat :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Angelless

2018. január 13.

Az ecset fogásra nagyon kellemes. A packing brush oldal sörtéi kicsit lazák és nem elég sűrűek, ezzel nem voltam megelégedve, de a satírozós végével teljesen. Könnyen tisztítható, egyelőre nem potyog belőle a sörte. Mivel a kisebb fej csalódás volt számomra, ezért 4*

Angelless
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

nanne

2017. május 29.

Utazáshoz nagyon praktikus, és ezért is vettem meg. Nagyon szép ecset, tetszik a design. A nagyobb feje szerintem lehetne kicsit kerekebb kialakítású, de ettől függetlenül jól használható. Azért nem részesítem csak előnyben ezt a típusú ecsetet, mert nem lehet az ecsettartóba helyezni, de ettől most az egyszer kibírom. :)

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

brigcsu

2017. március 14.

Azt hiszem mondhatom rá, hogy a tökéletes szemecset! Eszméletlenül puha, gyönyörűen lehet vele eldolgozni a terméket.Az előttem szólókkal teljes mértékben egyetértek! Szuper kis ecset :)

brigcsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

cooleva

2017. március 11.

Na, ez A tökéletes szemecset. Többfélét használtam már, de mindig volt valamelyikkel apró fent akadás, amiért nem funkcionált rendesen. Annyira puha, tényleg..húú :) Teljesen egyetértek az előttem szólóval, az egyik vége lazább, a másik tömörebb, de akármilyen szemsminket el lehet vele készíteni! Megéri az árát.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

NovakneViki

2017. január 19.

Mikor láttam, hogy megjelent az ebelin make up artist kollekciója rögtön ez a kétvégű ecset volt, ami a legjobban megtetszett, mert a kétvégű kialakítás miatt olyan mintha rögtön két ecsetet kapna az ember egy áráért.
A lekerekített vége rövidebb és tömörebb, még a mélyítő vonalban is kitűnően lehet használni. Az ovális vége hosszabb és lazább, a szélek satírozására nagyon jól kihasználható. Mindkét vége ugyanolyan puha és alkalmas por illetve krémes festékek felvitelére is.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.