KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Kategória:   Ecsetek

Mini kontúrozó ecset a finom és pontos kontúrokért. Vegán.

fruzsinab98

2018. május 17.

IMÁDOM. Amióta megvettem nem tudom letenni. Nagyon puha és nagyon szépen viszi fel a bronzosítót. A sigma, morphe, mac és a zoeva ecseteim mellett előnyben részesítem.

fruzsinab98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.