KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Ecsetek

Betty05

2017. május 10.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az ecsettel!!!!! Megérte az árát, nekem van egy ferde pirosító,és egy púder ecset van meg, 2 éve vannak meg ugyan olyan tökéletes állapotban vannak mint amikor meg vettem, egyáltalán egy darab száll sem hullót ki belőlük.

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

lidocain

2017. április 21.

Nem használok olyan sűrűn pirosítót, de nekem bevált. Jól el tudom vele találni a mennyiséget, puha, nem hullik, az árához képest szerintem elég jó minőségű ecset.

lidocain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Alysse

2017. január 27.

A lila nyelű változat van meg, a legelső ecsetem. Szégyenkezve, de bevallom, hogy azért vettem meg, mert elég tömöttnek tánt púderhez és a púder ecset drágább volt, így ezt vittem el :D. Most már rendeltetés szerűen használom, de meg kell, hogy jegyezzem púder ecsetnek és pirosító ecsetnek is jó. A szőre nagyon puha, nagyon kellemes az arcon.

Alysse
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

anna09

2016. szeptember 10.

Nekem egy egyszínű fekete van, de szerintem ugyan ez, csak a design változott az évek alatt. Régebben akartam venni egy drágábbat, mert előtte még egy gyerekkori, gyerek smink szettes ecsetet használtam :'D Szerintem rendben van pirosító felvitelére, bár sose értettem, hogy múlhat egy ecseten, egyszer ha megértem (dolgozok egy szuper drága ecsettel), updatelek!

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Blackxentric

2016. július 27.

Nekem pontosan az van meg, ami a képen van. Ritkán használok pirosítót, és eddig nekem megfelelt ez az ecset. Pont annyit tudok vele felvinni amennyit szeretnék.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

noncsi991

2015. március 31.

A ferde fejű ecset van meg nekem.Ideiglenesen használom, szóval amikor megvettem nem vártam tőle túl sokat...csak legyen valami amíg lesz másik.Nagyjából olyan amilyenre számítottam.Kicsit ügyeskedni kell vele, mert elég kellemetlen végletekbe lehet vele esni(vagy semmi nem látszódik, vagy csíkos bohócnak mázolva indulhatunk útra)...szerintem egy átmeneti ecsetnek megteszi, de ha állandó pirosító ecsetet keresnék biztos nem ezt választanám.

noncsi991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 31.

Khadris

2015. február 25.

Nekem a ferde fejű van meg, kicsit fura, mert vagy nagyon kevés vagy nagyon sok pirositót vesz fel, nehéz vele megtalálni az esztétikus középutat. Amúgy jó ecset, nem hullik, puha, jól bírja a tisztítást.

Khadris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Lills

2014. augusztus 2.

És most megint én leszek a partykiller de nekem nem jött be. Az igaz, hogy nagyon puha, de az arc simogatásában kimerül az összes funkciója, ugyanis pirosítót/bronzosítót felvinni nem lehet vele, az biztos. Azért még próbálkozok vele, hátha valamelyik pirosítómmal mégis együttműködik.

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

senskin

2014. május 17.

Jó ez az ecset, nem porol és nagyon jól felvihető belőle annyi mennyiség, amennyi kell. Viszont a képen nem az van, amit én megvettem. Ott ferde a feje, viszont ahhoz nem találtam képet. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 17.

lujzi

2014. május 7.

nekem is a lila nyelű változat van meg, szintén akcióban vettem. imádom, soha nem volt még ennyire kellemes, puha pirosítóecsetem! teljes áron is megvenném.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.