KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

500 Ft - Ebelin Kétvégű Ecset
Ár: 500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost - Ajánlott postán maradó előre utalás után

wnikol

2018. november 27.

Nagyon-nagyon szeretem, egyik kedvenc ecsetem. Puha, nem hullik, mosás után sem megy tönkre. Lassan egy éve használom, de ha egyszer tönkre megy akkor újra fogom vásárolni.

wnikol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

FrostJaina

2018. május 7.

Hirtelen felindulásból vettem meg, mert már elegem volt a gagyi brushart ecseteimbol, nem vártam sokat ettől se lévén, hogy 1000 ft, de kulturáltan fel lehet vele vinni a cuccost, jól satiroz.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

kocosfox

2018. április 25.

Első blending ecsetem. Puha, tartós, szépen lehet vele dolgozni és az ára is baráti.

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2018. március 13.

Nagyon jó minőségű ecset, jó puha, könnyű elsatírozni vele a szemhéjpúdert és még olcsó is. :)

Update: nem tudom miért, de az utóbbi időben kicsit karcolja a szemhéjamat :(

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 13.

Update: nem tudom miért, de az utóbbi időben kicsit karcolja a szemhéjamat :(

Blackxentric

2018. március 1.

Mostanában egyre többet használom. Remekül el tudom vele satírozni a színeket. Jól bírja a mosást is, nem hullik vagy deformálódik a szőre.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Janka96

2018. március 1.

Nagyon szépen elsatírozza a sminket, semmilyen problémám nem volt vele soha, még jobb is, mint némelyik drágább ecsetem. A tisztítást is jól bírja.

Janka96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

csikosribizli

2018. február 8.

Nagyon szeretem, már évek óta használom és rendületlenül bírják a sörték is a strapát. Mivel nem találtam éppen megfelelő ecsetet a szem alatti korrektor fixálására, kipróbáltam ezt és azóta is működik ezen a területen is

csikosribizli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Misa

2017. december 20.

Teljesen jó blending ecset, talán egy picit lehetne tömöttebb. De egyébként jól bírja a strapát, nem hullik a szőre többszöri mosás után sem, könnyű kimosni, a nyele is rendesen össze van szerelve.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Silvy97

2017. szeptember 27.

Szuper, már 1 éve bírja a strapát.

Silvy97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Szuper, már 1 éve bírja a strapát.

Elizabeth86

2017. szeptember 25.

A legjobb ecset ebben az árkategóriában. Nem hullik a szőre, könnyű tisztítani és tökéletes munkát végez.

Elizabeth86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.