KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eco Cosmetics

Ár:   2691 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2017. október 10.

Kategória:   Hajformázók

Gránátalmával és goji bogyóval, minden hajtípusra.

Extra tartás, összeragadás nélkül. Könnyen kifésűlhető. A goji bogyóval gazdagított formula védi és erősíti a hajat egész nap. A haj selymes, fényes és életerős lesz. Az értékes gránátalma kivonat megóvja a fejbőrt és a hajat a kiszáradástól.

Az összetevők 100%- ban természetes eredetűek. Az összetevők 93,79%-a ellenőrzött biológiai termesztésből származik. A növényi összetevők 100%-a ellenőrzött biológiai termesztésből származik

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GalambSz

2017. december 4.

Kimondottan olyat kerestem a mi nem hajtógázzal működik és természetes alapanyagokból van, hogy várandósság alatt is biztonsággal tudjam használni, kezdeti rajongásom a termék iránt hamar alábbhagyott, ugyanis rendszeres használat után azt vettem észre, hogy fehér maradványok vannak a hajamon kifésülés után és sajnos hajmosáskor sem jött le maradéktalanul! Még kísérleteztem vele párszor, de sajnos használhatatlan! Ja és erős alkohol szaga van ami persze elillan, de engem ez is nagyon zavar.

GalambSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Sorbitol h 1 1