KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

EcoTools

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: midore, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A kabuki ecset segítségével felviheted a púder alapú termékeidet az arcodra, de kitűnően alkalmazható ásványi púderek esetén is.

midore

2018. január 29.

Pár éve vettem először egyet, amit aztán lányom rögtön elszeretett. Ami nem csoda, hiszen annyira szerethető. Már a vintage jellegű megjelenése is rögtön megragadó. Olyasmi, mint a nagypapa régi borotvapamacsa. De ő nem az, hanem egy rendkívül sokoldalú kabuki ecset: ásványi alapozáshoz éppúgy célszerszám mint az utolsó simításokhoz a kész sminken. És még: bronzosító és pirosító ecsetként is nagyszerűen funkcionál. Vagy aki amire használja. Egyszerűen egy "all in one". A nyele is és a feje is zseniális. Az előbbi hihetetlenül kézbe illő, az utóbbi pedig az orcára.
Úgyhogy vettem gyorsan még egyet, magamnak. És azóta is hűen szolgál immár mindkettőnket a sajátja, éppolyan odaadóan és sokoldalúan, mint az elején.

midore
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.