KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Editt Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetheart5, Módosítva: 2011. december 14.

Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Hosszan tartó hatásfok

Kiszerelés: 40 ml

citylight900

2016. február 27.

Sajnos a fedése nem valami jó, állaga elfogadható. Mattító hatása nulla, kifénysesedik tőle a bőröm a T zónán kívül is. Még a púder sem segít rajta. A ráncokban is tényleg hajlamos megülni :( Ha teheted, kerüld el.

citylight900
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

kriszta0

2016. február 3.

Ez a termék kész vicc. Vagyis nem, egyszerűen borzadály.
Még anno megkértem anyumat, hogy vegyen már nekem alapozót, mert elfogyott. Kapott is az alkalmon, megvette ezt. Nem vagyok az a fajta aki doboz/tubus/csomagolás alapján ítélkezik, de ebben az esetben már tudtam, hogy mire számíthatok. A hab a tortán az volt, mikor elmondta, hogy mennyibe is fájt ez neki. Mivel nem volt más, SAJNOS ezzel kellett beérnem. Azon kívül, hogy a MINIMÁLISAN!!! száraz részeket teljesen kihangsúlyozta, felkenés után csak úgy szedegethettem a kis hámlásokat. Ez már egy jó nagy mínusz, plusz beleül még a legapróbb ráncokba is. (szem alatti táskák eltüntetésére sem tudtam elhasználni) Mattító hatását hadd ne részletezzem.
Ami a legborzasztóbb volt ebben a "termékben", hogy 2-3 felkenés után már tudtam: fájni fog az arcom tőle és rengeteg pattanást fog okozni, mindezekért elváltak útjaink. Kb. 2-3 hónapja láttam egy boltban, jót mosolyogtam magamban.

kriszta0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

Ez a termék kész vicc. Vagyis nem, egyszerűen borzadály.

ryara

2014. január 26.

Én jól elvoltam vele, tényleg nem fed annyira de egynek megfelelt :D Legalább nem szárított! És még olcsó is volt :D

ryara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

Nicu

2013. március 19.

Szem alatti sötét karikákra szerettem volna, de nem sokat ér, semmi fedése.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Szem alatti sötét karikákra szerettem volna, de nem sokat ér, semmi fedése.

s_kitty

2012. szeptember 20.

Viccnek se jó.

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Viccnek se jó.

barbee77

2012. április 22.

1x kifogtam tizenévesen.. Sárgít,halovány fedése van,erre is tökéletesen igaz az olcsó húsnak híg a leve mondás.

barbee77
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

sweetheart5

2011. november 29.

Szépen fed, jó a minősége és nem szárítja az arcomat, nekem megfelelt, igaz, ez az első alapozóm amit megvettem. Ahoz képest, nagyon szép a fedése, pedig iszonyatosan olcsó volt! Szép matt hatást ad a bőrnek, ha sárgás a bőr, akkor nem ajánlom, mert picit sárgít!
Ár: 200 ft

sweetheart5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 29.

Ár: 200 ft

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.