KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

3D-4D Műszempilla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

A 3D-4D műszempilla lényege, hogy a pillákat egyesével ragasztják fel külön külön álló pillákra, amik a pillák élettartamáig ott maradnak.

• Könnyű, súlytalan
  • Természetes hatású
  • Extra tartós
  • Ellenálló, vízálló

Tartósság: kb. 3-4 hét

Árak: kb. 10 000 Ft-tól

brigitta103

2018. május 31.

Nekem is évekig volt műpillám.Nagyon szeretem,viszont egy idő után zavar,de ez nem a pilla hibája.Az,hogy utána kisebb lesz a saját pillám,nem a legjobb,de ez termeszetes folyamat. Nyáron jó a nagy melegekben,hogy nem kell egy kiló spiralt felvinnem.. 😊

brigitta103
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

virnajnifr

2018. május 11.

4 hónapja kezdtem el 3d műszempillát rakatni. A ragasztó szinte minden alkalommal csípte a szememet, ha a felrakás pillanatában nem is, miután kinyitottam a szemeimet, ömlöttek a könnyeim. A felrakás egyáltalán nem kellemetlen, a csípő érzést leszámítva. Felrakás után elvileg 2 napig nem érheti víz, viszont ha nem mostam meg a szemeimet, reggelre annyira váladékozott, hogy alig bírtam kinyitni őket, ha megmostam lefekvés előtt vízzel, valamivel jobb volt a helyzet, de akkor kihullott már első nap elég sok (ezt el is mondják, hogy nem érheti víz 48 óráig, szóval nem ért meglepetésként).
3 hetente jártam tölteni, a harmadik hétre viszont már nagyon kihullott. Nekem napi szinten hullottak, reggelelre mindig össze vissza álltak a pilláim, folyamatosan fésülgetni kellett őket. Nem tudtam úgy sminkelni, ahogy én akartam, mert ha sima vízzel is mostam le utána a sminket, a pilláim fele kihullott.
Arcot mosni, szemet dörgölni nem lehet úgy, mint pilla nélkül, sokkal óvatosabban kell mindent csinálni.
A mindennapi készülődést nagyon megkönnyítette, mert alapozón kívül nem kellett mást használnom (nem is nagyon tudtam volna).
Viszont voltak napok, amikor folyamatosan szúró érzés volt a szememben, könnyeztek. A saját pilláimmal együtt hullottak sajnos a felhelyezett pillák, hiába mondták azt, hogy a természetes ütemében fog kihullani a sajátjaimmal együtt, ez sajnos nem igaz. Sokkal kevesebb pillám van, mint korábban.
Összességében jó volt, hogy nem kellett semmit sem csinálnom magammal, felkeltem és már vállalható volt a fejem, viszont a vele járó macera számomra nem ért ennyit.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Melcsibabyke

2018. május 4.

2 éve folyamatosan 2D pilláim vannak. Nekem ez már létszükséglet. 4-5 hetente járok töltésre. Gyönyörűek. Ugyan vigyázni kell rájuk, de ez simán belefér. Ha profi szakembert választasz, nem lehet baj. Nem is fizetek horror összeget. Alkalmanként 6500 Ft és mindig szépek a pilláim.

Melcsibabyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

tara95

2018. május 4.

Fájó, vérben úszó szemekkel írok, a pilláimhoz ragadt oldószer maradványaival. Remélem ha elolvasod, tanulsz a hibáimból.

1D-t kértem, a pilláim gyönyörű dúsak és hosszúak csak hát szőkék. Ennek köszönhetően nem nagyon volt szükségem a műre, de a kíváncsiságom nyert.

Kezdjük ott, hogy a ragasztás baromi hosszú, nekem 2,5 óra volt mert nagyon precíz és ügyes a kozmi a végeredmény tényleg csodaszép lett. DE.

Szőkéknek nem ajánlom, akármennyire is ügyes a szakember, át fog ütni már az is ha egy szálacska kimarad. Maga a ragasztás is iszonyat kényelmetlen volt, a végére nagyon szenvedtem, teljesen kiszáradtak a szemeim.

Természetesen víz nem érheti, ami nagyon zavaró. Pára sem, meleg se tesz jót, lehetőleg ne sírj, ne dörzsöld, ne sminkelj stb. Borzasztó an macerás az egész.

A feketeleves másnap jött, amikor is úgy begyulladt a szemem, hogy majdnem sírva kértem az azonnali eltávolítását az egésznek, amit csak egy másik lány tudott elvállalni, potom 1500ért.

Természetesen rákérdeztem x csoportban a közösségi oldalon a csajokat, volt aki azt mondta, hogy semmi baj elmúlik, volt aki azonnal elküldött hogy szedessem le.

És igen, azonnal le is szedettem ha már így reagál a szervezet NE VÁRD MEG míg maaaaajd elmúlik, nem fog, csak rosszabb lesz.

Este színház, reménykedem hogy addigra jobb lesz de ez durva tanulópénz volt, ha lehet kérjetek próbát. Nem derült ki hogy a ragasztóra vagyok-e érzékeny vagy másra, de szerintem az egész procedúra kikészítette az érzékszerveim.

Úgyhogy maradok a jól bevált spirálnál és a balea men szemkörnyékápoló csodás növesztő hatásánál...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

betty23

2018. március 3.

Nekem 2D (asszem' régen ezt nevezték 4D-nek) műszempillám van, azaz 1 szempilla szálra 2 műszempilla szálat applikálnak. 3 hónapja járok egy nagyon ügyes, szuper kozmetikushoz. Nagyon szeretem, teljesen megváltozik tőle az ember arca, könnyű függővé válni. :)
Nekem a töltés 1.5 óra szokott lenni, az első alkalommal 2 órába telt a művelet, tehát nem spórol sem az anyaggal, sem az idővel. Én 3 hetente járok töltetni, kemény 4 ezer Forintért. Érheti víz, sőőőt, kell is érje, hiszen az is koszolódik, csak az első 24 órában kell rá vigyázni. Nagyon szépen hullik, nem tömbösen. Azért remélem, hogy nem esik baja a természetes pillasoromnak, hiába nagyon szakszerűen vannak felpakolva. Ha egyszer megváltozna a véleményem, akkor update-elek.

update: Legutóbb nem vigyáztam túlságosan a pilláimra, így elég szépen kihullottak az applikált szálak (szerintem az arclemosóm volt a lúdas). Ezt nem is bánom annyira, mert legalább megbizonyosodtam róla, hogy egészségesek és hosszúak a szempilláim továbbra is. Sok múlik azon ki csinálja, illetve milyen vastagságú/súlyú műpillák kerülnek fel. :) Ettől függetlenül eltudom képzelni, hogy valakinek egyszerűen nem bírják a pillái a procedúrát.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

boni

2018. február 8.

Több mint fél éve van én imádom. Igaz most egy ideig nem megyek töltésre, mert úgy vettem észre nem árt egy kis pihentetés a szempilláimnak. Viszont nagyon szép megjelenést nyújt, illetve rengeteg időt spóroltam vele munka előtti készülődésben. Amit utáltam benne az a töltési idő: másfél vagy két óra. Untam már nagyon, igaz a látványért megérte. Én 3-4 hetente jártam. Akinek 1 hét után csomókban potyogott le, ott a "szakember" valószínű silány minőséggel dolgozott.

boni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

tiamoitalia

2017. december 27.

Teljesen tönkrementek a saját pilláim, nem ér annyit az egész! Persze, szép meg minden, nem kell sminkelni,...különleges alkalomra lehet még újra rakatnám ( egyszeri alkalomra ) , de semmiképp sem hosszú távra és nem is ajánlom senkinek!!! A saját pilláim kb 1 mm-esek maradtak, és nem túlzok. Valószinüleg letörhettek, ahogy elgyengültek a müszempilla alatt. Pedig azelött nem volt gondom a pilláimmal, hosszúak és sürüek voltak, de hajTott a kiváncsiság és hát rendesen ráfáztam. Fél évbe telt kb mire visszanyerte a pillám az eredeti hosszát, addig az 1mm-es pilláimmal szaladgáltam és próbáltam minél vastagabb tusvonalat húzni, hogy ne legyen annyira feltünö, hogy nincs szempillám. Aki mindenképp szeretné kipróbálni, annak azt ajánlom, hogy próbálja ki egy hónapra, aztán tartson szünetet, semmiképp se legyen fent a müszempilla hónapokig, mert úgy jártok majd, mint én. Lányok, nem ér az egész annyit. :( Ráadsásul a pasiknak sem tetszik a müpilla :D

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

BlghH

2017. december 27.

Sajnos csak rossz tapasztalatom van. Kétszer is megpróbálkoztam vele, két különböző szakembernél, de mindkét alkalommal ugyanaz lett a vége.. a saját pilláim teljesen tönkrementek. Alapvetően nagyon hosszú, elég dús szempilláim voltak, a sminkelésen szerettem volna spórolni. Felrakás után nagyon elégedett voltam, imádtam, de később minden egyes töltésnél egyre kevesebb saját pillám volt, amire pakolni lehetett volna. Mindkét szakember azzal a szöveggel nyugtatgatott, hogy ez normális, ez egy ilyen fázis ("alszanak a pillák"), kövi alkalomra növésnek indulnak. Nem így történt. A végén a saját pilláimból mindössze apró csonkok maradtak, már ahol maradtak.. Hetekig/hónapokig tartott, mire vállalhatóra visszanőtt, de azóta se olyan, mint előtte volt :( Véleményem szerint nem csupán szakember függő, hanem az egyén adottságai is közrejátszanak abban, hogy mennyire bírják ezt a saját szempillái.

BlghH
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Banszky

2017. november 1.

Évekig szemeztem vele de drágállottam mindig töltetni. Egyszer rászántam magam mert kisbaba mellett sosem tudtam sminkelni magam. Gyönyörűek voltak a pilláim,csodásak,íveletek,pont megfelelő hosszúak és dúsak,istennőnek éreztem magam,egy pillantásommal akartam babonázni... :D Ez ment kb. 1-1.5 hétig bár addig is szenvedtem mert szúrt. Azt hittem csak hozzá kell szoknom. Aztán szépen kihullottam a pilláim és vele együtt a sajátom is. Tölteni?! Mire? Hova? Nem is akartam már. Sírtam mert egy darab (!!!!!) saját szempillám nem maradt miatta. Bánom azt a pár boldog pillanatot amit okozott mert utána hónapokig takargattam magam...

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Luiselotte

2017. szeptember 18.

Több helyet és árkategóriát kipróbáltam már, volt fent 8-tól 16-ig minden hossz és kb . minden fajta ív, még 10 éve kezdtem tincsessel :D
A lényeg, hogy profi csinálja, aki legalább 1-2 órát szán a pilla felrakásra. Aki fél óra alatt feltölt az csak dobálja és egymáshoz ragasztja a szálakat nem pedig 1pilla-1-5 műpilla... aminek az lesz a vége, hogy egyben fog lenőni , nehéz lesz a ragasztótól és ha valami beleakad akkor csomókban fog kijönni a saját pillákkal együtt. Nincs is szebb annál, amikor lyuk van a pillák közt. Ujjnyi. És nem lehet odatenni semmit, mert nincs mire.
Találtam egy tündéri lányt aki szuperül dolgozik, 2 hetente járok töltetni hozzá . Nem ragasztja össze a szememet, akár felrakás közben is ki tudom nyitni mert nem csíp a ragasztója és ha esetleg le kell oldani a pillákat akkor sincs gond, nem fogja kimarni a szemem az oldó.
Most "J" ív van fent , cicásítva 12-es hosszban és teljesen elégedett vagyok . Nem kócolódik, nem is potyog vészesen és töltés előtt is teljesen vállalható, én sminkelek mellé és bírja a lemosókat is. Többen írtátok, hogy nem érheti víz. Igen, de csak 24 órán keresztül a felrakás után. Azután már bátran lehet vele akár strandra is menni, ha jól van felrakva akkor nem fog lepotyogni.
Az ára szemöldökszedéssel együtt 4 ezer ft .
A pontok a mostani pillásomnak járnak : )

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Az ára szemöldökszedéssel együtt 4 ezer ft .
A pontok a mostani pillásomnak járnak : )