KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

3D-4D Műszempilla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

A 3D-4D műszempilla lényege, hogy a pillákat egyesével ragasztják fel külön külön álló pillákra, amik a pillák élettartamáig ott maradnak.

• Könnyű, súlytalan
  • Természetes hatású
  • Extra tartós
  • Ellenálló, vízálló

Tartósság: kb. 3-4 hét

Árak: kb. 10 000 Ft-tól

betty23

2017. október 6.

Nekem 2D (asszem' régen ezt nevezték 4D-nek) műszempillám van, azaz 1 szempilla szálra 2 műszempilla szálat applikálnak. 3 hónapja járok egy nagyon ügyes, szuper kozmetikushoz. Nagyon szeretem, teljesen megváltozik tőle az ember arca, könnyű függővé válni. :)
Nekem a töltés 1.5 óra szokott lenni, az első alkalommal 2 órába telt a művelet, tehát nem spórol sem az anyaggal, sem az idővel. Én 3 hetente járok töltetni, kemény 4 ezer Forintért. Érheti víz, sőőőt, kell is érje, hiszen az is koszolódik, csak az első 24 órában kell rá vigyázni. Nagyon szépen hullik, nem tömbösen. Azért egy picit tartok tőle, hogy ne essen baja a természetes pillasoromnak, hiába nagyon szakszerűen vannak felpakolva. Ha egyszer megváltozna a véleményem, akkor update-elek.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Luiselotte

2017. szeptember 18.

Több helyet és árkategóriát kipróbáltam már, volt fent 8-tól 16-ig minden hossz és kb . minden fajta ív, még 10 éve kezdtem tincsessel :D
A lényeg, hogy profi csinálja, aki legalább 1-2 órát szán a pilla felrakásra. Aki fél óra alatt feltölt az csak dobálja és egymáshoz ragasztja a szálakat nem pedig 1pilla-1-5 műpilla... aminek az lesz a vége, hogy egyben fog lenőni , nehéz lesz a ragasztótól és ha valami beleakad akkor csomókban fog kijönni a saját pillákkal együtt. Nincs is szebb annál, amikor lyuk van a pillák közt. Ujjnyi. És nem lehet odatenni semmit, mert nincs mire.
Találtam egy tündéri lányt aki szuperül dolgozik, 2 hetente járok töltetni hozzá . Nem ragasztja össze a szememet, akár felrakás közben is ki tudom nyitni mert nem csíp a ragasztója és ha esetleg le kell oldani a pillákat akkor sincs gond, nem fogja kimarni a szemem az oldó.
Most "J" ív van fent , cicásítva 12-es hosszban és teljesen elégedett vagyok . Nem kócolódik, nem is potyog vészesen és töltés előtt is teljesen vállalható, én sminkelek mellé és bírja a lemosókat is. Többen írtátok, hogy nem érheti víz. Igen, de csak 24 órán keresztül a felrakás után. Azután már bátran lehet vele akár strandra is menni, ha jól van felrakva akkor nem fog lepotyogni.
Az ára szemöldökszedéssel együtt 4 ezer ft .
A pontok a mostani pillásomnak járnak : )

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Az ára szemöldökszedéssel együtt 4 ezer ft .
A pontok a mostani pillásomnak járnak : )

Kingu89

2017. május 13.

Láttam már milliónyi ciki szálas műszempillát, kócosat,műanyag kinézetűt, mikor már 2hetes, mind iszonyúan mutat. Arrol nem is beszélve,hogy nem érheti víz, nem vakarhatom meg a szemem... AGYRÉM!

De a tesóm,aki osztotta a nézeteim,valamilyen inditatásbol csináltatott úgynevezett SZÉPSÉG GYÁR nevű oktató cégnél pár hete. Természetes hatásban "cica" formát kért,tehát szem zugtól egyre hosszabbodó pillákat tettek neki.
Elképesztően hatásos lett.
Én is kipróbáltam. 3hete van fent. Mosom,dörzsölöm,nem kócos,nem hézagosan potyog. Csak ajánlani tudom.

Óvakodjatok a koklerektöl! Ez a titka szerintem

Kingu89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Elképesztően hatásos lett.

Óvakodjatok a koklerektöl! Ez a titka szerintem

FranciC

2017. április 23.

Soha töbet!
Alapjáraton nagyon hosszú, de abszolut szőke szempilláim vannak. Az egyik barátnőm rakatott, így kaptam én is kedvet hozzá. Megspórolok napi 15 perc sminkelést, szuper lesz (gondoltam magamban). Miután felrakattam, nagyon, nagyon vigyáztam rá. Arcot nagyon óvatosan mostam, a szememet nem sminkeltem extrában, se tusvoal, se egyéb kenvék. Így is fájt, mikor arcot mostam, nehogy még a szemeről is le kelljen szedni valamit. Kerültem a spirált, az oljaos kencéket, nem fésülgettem marha módjára, mégis az első hét se telt le és már csomóban hullottak a műszemiplláim az eredetivel együtt.

Nagyon el vagyok keseredve. És nem a kidobott pénz miatt, hanem attól, hogy bedőltem ennek a mű marhaságnak. Persze az is lehetséges, hogy van akinek a saját pillája adja meg magát, mert nem bírja, hogy valami van rajta (igen, tudom, hogy 2 havonta cserélődnek, de most nem erre próbáltam utalni).

Összegezve: teljes pénzkidobás! Ha lehetne minusz csillagot adnék. :(

FranciC
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Soha töbet!

Összegezve: teljes pénzkidobás! Ha lehetne minusz csillagot adnék. :(

EnCsibe

2017. január 17.

Szóval kaptam egy szempilla szettet. Már szemezgettem vele, hogy majd kipróbálom, mert milyen szép, és drámai és nyílt tekintetet ad, sőt némelyik tök természetes, de így nem halogattam tovább. A csajszi aki felrakta nagyon szakszerű volt, ( annak tűnt, sok tapasztalatom ugye nincs..) még 3 hét után is rengeteg szempillám volt, és tök jól nézett ki, csak mostanra kaptam a következő időpontot, de le is szedettem.
Tapasztalataim, pár pontba összeszedve:
-nem tudom megdörzsölni a szemem
-nem tudom jóízűen megmosni az arcom
-mivel víz nem nagyon érheti, így macerás
-hajmosásnál rendszeresen belement a szemembe a sampon, és csípte, de nyilván mivel nem lehet dörzsölni mert kihullik és visszaszúr, így kínszenvedés volt..
-3 hét után csak simán szúrt a szempilla, hiába fésülgettem, igazítgattam
-leoldotta a csajszi, hellyel-közzel megmaradtak a pilláim, viszont iszonyatosan visszatört, de frankón alig látszik valami a spirálból, és nem azért mert megszoktam a hosszabb pillákat :/
-szóval ricinusozhatom, vagy valami növeszto erősítő szert kenhetek a szempilláimra
-pénzkidobásnak tartom azt a 4-6 ezer forintot amennyiért feltöltik 3-5 hetente
-SOHA TÖBBET!

EnCsibe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Tapasztalataim, pár pontba összeszedve:
-pénzkidobásnak tartom azt a 4-6 ezer forintot amennyiért feltöltik 3-5 hetente
-SOHA TÖBBET!

Ariel001

2016. június 29.

Majdnem 3 évig rendszeresen volt 3D-4D-s pillám, és élni sem tudtam volna akkoriban nélküle. Sminkelni akkor még nem sminkeltem magam soha, így ez szuper volt h felkelek reggel és mehetek a dolgomra, nem kell kínlódni semmivel, mégis rengeteget dob az arcon. Hozzátartozik a történethez hogy a saját pilláim kicsik és egyenesek, tehát én brutál jó spirállal sem tudtam megközelíteni a 3D adta hatást. Nekem általában 3 hetet bírt vállalhatóan, de volt hogy 2 hét után az egyik szemem ritkult meg, volt hogy 4 hétig nagyon jól bírta mindkettő. Aztán a kozmetikusomnál egyre nehezebb volt időpontot kérni, az én munkám miatt meg nem tudok hetekre előre tervezni, így sokszor úgy alakult hogy már már vállalhatatlan pillákkal voltam kénytelen járkálni. Aztán elkezdtem komolyan foglalkozni a sminkeléssel tavaly, több tanfolyamot elvégeztem és másokat is sminkelek már. Ekkor döntöttem úgy hogy nem kell nekem műszempilla, inkább sminkelek, mert vele amúgy -ahogy már előttem is leírták elég körülményes. Amikor a megmaradt pár szálamat leoldottuk végleg, a sírás kerülgetett a látványtól... alig 1-2mm-es kis csonka semmik lettek az amúgy is csonka pilláim. Ricinussal kenegettem, látványosan jót tett neki, pár hét alatt sokat erősödtek. Idén az esküvőnk előtt gondoltam mégis a fotókon jobban fog mutatni, több mint egy év kihagyás után visszarakattam pár héttel előtte hogy legyen időm visszaszokni hozzá, legyen időm megtanulni azzal sminkelni magam. Olyannyira zavart hogy 2- 3 hét után leoldattam, egyszerűen nem tudtam megbarátkozni vele, így az esküvőnk előtt 2 héttel megint ott álltam a csonka kis pilláimmal. Ami meglepett az az hogy a pár hetes pilla viselése ugyanúgy tönkretette a pilláimat mint amikor évekig fennt volt(2x volt talán pihentetve kicsit az évek alatt)!
Ami idén még nagyon nagy szerencsém volt hogy rátaláltam az alverde ecsetes erősítőjére, és azt kiegészítettem kis ricinus kenegetéssel, ez a kombó pedig úgy megerősítette és dúsította a szempilláimat hogy szebbek lettek rövid idő alatt mint bármikor ezelőtt voltak! Így volt mit spirálozni az esküvőmön, úgyhogy életet mentettek! Tanultam a dologból, soha többet műszempilla! Ennek ellenére akinek nincs ideje bíbelődni reggelente vagy nem sminkeli magát próbálja ki, évekig imádtam én is. Én Gold Lashes márkát hordtam egyébként.

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Viatzio

2016. június 19.

Nekem kétszer volt 3D szempillám, először tavaly karácsony körül,1 töltéssel kb. 5-6 hétig.(lux lash-sal dolgozik ő is) Most ugyanannál a lánynál voltam másfél hete, pont tegnap este áztattam le ricinusolajjal. Az a baj, hogy annak aki az oldalán/hason alszik, mint én 1 hétig csodaszép a pilla, de 1 hét után az egyik szemen feleannyi marad, mint a másikon,. Most is azért kellett leszednem, mert a jobb szememen nagy lyukak voltak már a pillák között, a bal szememen még mindig nagyon szép volt, de hát teljesen bután néztem ki. Pedig én nagggyon vigyáztam rá, fésülgettem óvatosan, nem érte víz, csak óvatosan sminkeltem, hogy ügyesen le tudjam szedni. Ezért nem is rakatnék többet, max. alkalomra, mert már 2 hete nem sminkelhettem úgy ahogy szeretnék, még az arcomat sem moshattam meg rendesen...ez már kiakasztott. :D
Amíg szép addig viszont tényleg nagyon sokat számít, sokat tud dobni a megjelenésen, kipihentebbnek, nyitottabbnak tűnik a tekintet, nekem nagyon tetszik. Viszont csak alkalomra, vagy ha tényleg elég, hogy egy 1 hétig szép.

Viatzio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 19.

harmonia93

2016. május 14.

Kétszer rakattam a 4d-s verziót, profi szakemberrel, profi alapanyagokból. Az első héten valami fantasztikusan gyönyörű! Ahogy viszont elkezd hullani meg össze-vissza állni, az nem éri meg szerintem. Ráadásul én IMÁDOK sminkelni, viszont ezzel együtt nem mertem pl tust használni. Ami még hiányzott, lehet hogy hülyeség, de az, hogy tisztességesen meg tudjam dörzsölni a szemem ha viszket! Olyan hosszúak és kemények voltak a pillák, hogy ez esélytelen volt, sokszor ment bele a szemembe úgy valami, hogy nem bírtam kiszedni. Az első pár napban rengeteg hullik. Én azt mondom, hogy aki nem szokott/nem szeret sminkelni, annak jó választás lehet, én hosszú távon inkább a spirált meg a sminket választom!

UPDATE: Mivel most augusztusban lesz az esküvőm, újra kipróbáltam, most egy másik lánynál. Más ragasztót használhat, mert nem tapasztaltam azt, hogy az első pár napban nagyon kihullott volna alvás közben. Viszont egy hét alatt mégis rettentően kiritkult. Ez a lány egyébként figyelmeztetett, hogy az én pilláim nem biztos, hogy alkalmasak a tartós szempillára, mert természetesen nagyon kuszák, valószínűleg attól is, hogy általában az oldalamon alszom, és ugye az se tesz jót a tartós pilláknak. Most olyanok már, pedig csak egy hete vannak fenn, hogy el fogom kezdeni olajjal kenegetni a szemem, hogy minél hamarabb kihulljanak. Sajnálom, hogy ismét nem jött be, mert sokkal látványosabbak és szebbek, mint a spirálozott saját pilláim (bár egyébként hosszú és sűrű pilláim vannak), de egyszerűen se időm, se pénzem nincs hetente töltetni, és kb arra lenne szükség.

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Mila85

2016. február 11.

Nekem augusztus óta van non-stop műpillám, első pár hónapban 1 szálas volt. Azt 3 hetente kellett töltetnem, zavart is, meg sajnáltam rá a pénzt(3-4000). Aztán a 2D-re váltottunk. Nah az 6 hét volt a legtöbb, hogy kibírta, és a 6. héten mentem, de még akkor se volt ocsmány hiányos. 10-11mm D ívű van nekem. Nem vettem észre hogy jobban hullna a saját satnya kis egyenes gyenge pillám. 3 hetente kb ahogy a váltja az ember természetesen a szőrzetét, ez is jobban hullogat. De van hogy egyik szememről jobban, másikról alig. Aztán 2 hétig szinte egy se hullik ki. Én sajnos tust emiatt nem tudok húzni reggelente, mert időigényesebb. De alkalomra meg tudom fabrikálni. Sokkal gyorsabb a reggeli készülődésem, nyáron pláne hasznos. Csak megcsinálom a bőröm, pirosító, kontur, highlite, szemöldök igazítás, alul jól kifestem a saját pillám, és kész a szemem, arcom. És tényleg nagyon megdobja az egész megjelenésemet. Mindig ilyen pillákra vágytam, és végre van. Eléggé rá is függtem, már nem tudnám elképzelni, hogy ne ilyen legyen, pláne ha felteszek egy kis füstös sminket. Olyan szép babás a tekintetem. Úgy hogy eléggé addiktív :) Nekem jó a pillásom, és jól is bírja a strapát, én a 2 vagy 3 D ajánlom.
Azt még hozzá teszem, most hogy olvastam a többiek véleményét, hogy nekem lux lash van. Soha nem kócolódik, volt h picit elfeküdtem pár szálat, de megfésültem és szépen állt, ha oldalról nézem a tükörben látom a saját hosszú pilláimat is meg mindig az új kicsiket ahogy nőnek, szóval én nem tapasztaltam ezt hogy letörné. Ha letöredezi a sajátot, sürgősen le kell cserélni a " szakembert" mert ott a gond, vagy a rossz ragasztó. Nekem 8000 tette fel, és 4-4500 a töltés a 2D-re, havi 1x megyek ha nem lustázom el.

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

rockroka

2016. február 11.

Kétszer volt 3D műszempillám, két különböző kozmetikusnál. Tényleg gyönyörűen tud kinézni, tartósságra sem volt rossz, kb 3 hétig vállalhatóan néztem ki, viszont ez tényleg a saját pillámmal együtt hullott ki. Továbbá imádok hason aludni, ami nem tesz jót a szempillának, nagyon kuszák voltak reggelente. Szemhéjtust és ceruzát nem nagyon mertem használni, mert féltem, hogy könnyebben kihullanak a pillák, ha megbolygatom a ragasztásnál őket, továbbá a sminkelmosás is horror volt, mert amúgy is nehezen jön le a sminkem, de úgy még óvatosan kellett...
Egyszer töltettem külföldön, és szörnyű volt. Amiket frissen ragasztott a csaj, másnap reggelre mind a párnán volt. Szóval tényleg nagyon ingadozó a minőség, attól függ, hogy ki csinálja, milyen alapanyaggal, ragasztóval és mennyire ügyes kezű. Az eset után a maradék hosszú pilláimat levágtam ollóval egyforma hosszúra a rendessel. Azóta sincs 3D pillám.

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.