KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

3D-4D Műszempilla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

A 3D-4D műszempilla lényege, hogy a pillákat egyesével ragasztják fel külön külön álló pillákra, amik a pillák élettartamáig ott maradnak.

• Könnyű, súlytalan
  • Természetes hatású
  • Extra tartós
  • Ellenálló, vízálló

Tartósság: kb. 3-4 hét

Árak: kb. 10 000 Ft-tól

boni

2018. február 8.

Több mint fél éve van én imádom. Igaz most egy ideig nem megyek töltésre, mert úgy vettem észre nem árt egy kis pihentetés a szempilláimnak. Viszont nagyon szép megjelenést nyújt, illetve rengeteg időt spóroltam vele munka előtti készülődésben. Amit utáltam benne az a töltési idő: másfél vagy két óra. Untam már nagyon, igaz a látványért megérte. Én 3-4 hetente jártam. Akinek 1 hét után csomókban potyogott le, ott a "szakember" valószínű silány minőséggel dolgozott.

boni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

tiamoitalia

2017. december 27.

Teljesen tönkrementek a saját pilláim, nem ér annyit az egész! Persze, szép meg minden, nem kell sminkelni,...különleges alkalomra lehet még újra rakatnám ( egyszeri alkalomra ) , de semmiképp sem hosszú távra és nem is ajánlom senkinek!!! A saját pilláim kb 1 mm-esek maradtak, és nem túlzok. Valószinüleg letörhettek, ahogy elgyengültek a müszempilla alatt. Pedig azelött nem volt gondom a pilláimmal, hosszúak és sürüek voltak, de hajTott a kiváncsiság és hát rendesen ráfáztam. Fél évbe telt kb mire visszanyerte a pillám az eredeti hosszát, addig az 1mm-es pilláimmal szaladgáltam és próbáltam minél vastagabb tusvonalat húzni, hogy ne legyen annyira feltünö, hogy nincs szempillám. Aki mindenképp szeretné kipróbálni, annak azt ajánlom, hogy próbálja ki egy hónapra, aztán tartson szünetet, semmiképp se legyen fent a müszempilla hónapokig, mert úgy jártok majd, mint én. Lányok, nem ér az egész annyit. :( Ráadsásul a pasiknak sem tetszik a müpilla :D

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

BlghH

2017. december 27.

Sajnos csak rossz tapasztalatom van. Kétszer is megpróbálkoztam vele, két különböző szakembernél, de mindkét alkalommal ugyanaz lett a vége.. a saját pilláim teljesen tönkrementek. Alapvetően nagyon hosszú, elég dús szempilláim voltak, a sminkelésen szerettem volna spórolni. Felrakás után nagyon elégedett voltam, imádtam, de később minden egyes töltésnél egyre kevesebb saját pillám volt, amire pakolni lehetett volna. Mindkét szakember azzal a szöveggel nyugtatgatott, hogy ez normális, ez egy ilyen fázis ("alszanak a pillák"), kövi alkalomra növésnek indulnak. Nem így történt. A végén a saját pilláimból mindössze apró csonkok maradtak, már ahol maradtak.. Hetekig/hónapokig tartott, mire vállalhatóra visszanőtt, de azóta se olyan, mint előtte volt :( Véleményem szerint nem csupán szakember függő, hanem az egyén adottságai is közrejátszanak abban, hogy mennyire bírják ezt a saját szempillái.

BlghH
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Banszky

2017. november 1.

Évekig szemeztem vele de drágállottam mindig töltetni. Egyszer rászántam magam mert kisbaba mellett sosem tudtam sminkelni magam. Gyönyörűek voltak a pilláim,csodásak,íveletek,pont megfelelő hosszúak és dúsak,istennőnek éreztem magam,egy pillantásommal akartam babonázni... :D Ez ment kb. 1-1.5 hétig bár addig is szenvedtem mert szúrt. Azt hittem csak hozzá kell szoknom. Aztán szépen kihullottam a pilláim és vele együtt a sajátom is. Tölteni?! Mire? Hova? Nem is akartam már. Sírtam mert egy darab (!!!!!) saját szempillám nem maradt miatta. Bánom azt a pár boldog pillanatot amit okozott mert utána hónapokig takargattam magam...

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

betty23

2017. október 6.

Nekem 2D (asszem' régen ezt nevezték 4D-nek) műszempillám van, azaz 1 szempilla szálra 2 műszempilla szálat applikálnak. 3 hónapja járok egy nagyon ügyes, szuper kozmetikushoz. Nagyon szeretem, teljesen megváltozik tőle az ember arca, könnyű függővé válni. :)
Nekem a töltés 1.5 óra szokott lenni, az első alkalommal 2 órába telt a művelet, tehát nem spórol sem az anyaggal, sem az idővel. Én 3 hetente járok töltetni, kemény 4 ezer Forintért. Érheti víz, sőőőt, kell is érje, hiszen az is koszolódik, csak az első 24 órában kell rá vigyázni. Nagyon szépen hullik, nem tömbösen. Azért egy picit tartok tőle, hogy ne essen baja a természetes pillasoromnak, hiába nagyon szakszerűen vannak felpakolva. Ha egyszer megváltozna a véleményem, akkor update-elek.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Luiselotte

2017. szeptember 18.

Több helyet és árkategóriát kipróbáltam már, volt fent 8-tól 16-ig minden hossz és kb . minden fajta ív, még 10 éve kezdtem tincsessel :D
A lényeg, hogy profi csinálja, aki legalább 1-2 órát szán a pilla felrakásra. Aki fél óra alatt feltölt az csak dobálja és egymáshoz ragasztja a szálakat nem pedig 1pilla-1-5 műpilla... aminek az lesz a vége, hogy egyben fog lenőni , nehéz lesz a ragasztótól és ha valami beleakad akkor csomókban fog kijönni a saját pillákkal együtt. Nincs is szebb annál, amikor lyuk van a pillák közt. Ujjnyi. És nem lehet odatenni semmit, mert nincs mire.
Találtam egy tündéri lányt aki szuperül dolgozik, 2 hetente járok töltetni hozzá . Nem ragasztja össze a szememet, akár felrakás közben is ki tudom nyitni mert nem csíp a ragasztója és ha esetleg le kell oldani a pillákat akkor sincs gond, nem fogja kimarni a szemem az oldó.
Most "J" ív van fent , cicásítva 12-es hosszban és teljesen elégedett vagyok . Nem kócolódik, nem is potyog vészesen és töltés előtt is teljesen vállalható, én sminkelek mellé és bírja a lemosókat is. Többen írtátok, hogy nem érheti víz. Igen, de csak 24 órán keresztül a felrakás után. Azután már bátran lehet vele akár strandra is menni, ha jól van felrakva akkor nem fog lepotyogni.
Az ára szemöldökszedéssel együtt 4 ezer ft .
A pontok a mostani pillásomnak járnak : )

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Az ára szemöldökszedéssel együtt 4 ezer ft .
A pontok a mostani pillásomnak járnak : )

Kingu89

2017. május 13.

Láttam már milliónyi ciki szálas műszempillát, kócosat,műanyag kinézetűt, mikor már 2hetes, mind iszonyúan mutat. Arrol nem is beszélve,hogy nem érheti víz, nem vakarhatom meg a szemem... AGYRÉM!

De a tesóm,aki osztotta a nézeteim,valamilyen inditatásbol csináltatott úgynevezett SZÉPSÉG GYÁR nevű oktató cégnél pár hete. Természetes hatásban "cica" formát kért,tehát szem zugtól egyre hosszabbodó pillákat tettek neki.
Elképesztően hatásos lett.
Én is kipróbáltam. 3hete van fent. Mosom,dörzsölöm,nem kócos,nem hézagosan potyog. Csak ajánlani tudom.

Óvakodjatok a koklerektöl! Ez a titka szerintem

Kingu89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Elképesztően hatásos lett.

Óvakodjatok a koklerektöl! Ez a titka szerintem

FranciC

2017. április 23.

Soha töbet!
Alapjáraton nagyon hosszú, de abszolut szőke szempilláim vannak. Az egyik barátnőm rakatott, így kaptam én is kedvet hozzá. Megspórolok napi 15 perc sminkelést, szuper lesz (gondoltam magamban). Miután felrakattam, nagyon, nagyon vigyáztam rá. Arcot nagyon óvatosan mostam, a szememet nem sminkeltem extrában, se tusvoal, se egyéb kenvék. Így is fájt, mikor arcot mostam, nehogy még a szemeről is le kelljen szedni valamit. Kerültem a spirált, az oljaos kencéket, nem fésülgettem marha módjára, mégis az első hét se telt le és már csomóban hullottak a műszemiplláim az eredetivel együtt.

Nagyon el vagyok keseredve. És nem a kidobott pénz miatt, hanem attól, hogy bedőltem ennek a mű marhaságnak. Persze az is lehetséges, hogy van akinek a saját pillája adja meg magát, mert nem bírja, hogy valami van rajta (igen, tudom, hogy 2 havonta cserélődnek, de most nem erre próbáltam utalni).

Összegezve: teljes pénzkidobás! Ha lehetne minusz csillagot adnék. :(

FranciC
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Soha töbet!

Összegezve: teljes pénzkidobás! Ha lehetne minusz csillagot adnék. :(

EnCsibe

2017. január 17.

Szóval kaptam egy szempilla szettet. Már szemezgettem vele, hogy majd kipróbálom, mert milyen szép, és drámai és nyílt tekintetet ad, sőt némelyik tök természetes, de így nem halogattam tovább. A csajszi aki felrakta nagyon szakszerű volt, ( annak tűnt, sok tapasztalatom ugye nincs..) még 3 hét után is rengeteg szempillám volt, és tök jól nézett ki, csak mostanra kaptam a következő időpontot, de le is szedettem.
Tapasztalataim, pár pontba összeszedve:
-nem tudom megdörzsölni a szemem
-nem tudom jóízűen megmosni az arcom
-mivel víz nem nagyon érheti, így macerás
-hajmosásnál rendszeresen belement a szemembe a sampon, és csípte, de nyilván mivel nem lehet dörzsölni mert kihullik és visszaszúr, így kínszenvedés volt..
-3 hét után csak simán szúrt a szempilla, hiába fésülgettem, igazítgattam
-leoldotta a csajszi, hellyel-közzel megmaradtak a pilláim, viszont iszonyatosan visszatört, de frankón alig látszik valami a spirálból, és nem azért mert megszoktam a hosszabb pillákat :/
-szóval ricinusozhatom, vagy valami növeszto erősítő szert kenhetek a szempilláimra
-pénzkidobásnak tartom azt a 4-6 ezer forintot amennyiért feltöltik 3-5 hetente
-SOHA TÖBBET!

EnCsibe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Tapasztalataim, pár pontba összeszedve:
-pénzkidobásnak tartom azt a 4-6 ezer forintot amennyiért feltöltik 3-5 hetente
-SOHA TÖBBET!

Ariel001

2016. június 29.

Majdnem 3 évig rendszeresen volt 3D-4D-s pillám, és élni sem tudtam volna akkoriban nélküle. Sminkelni akkor még nem sminkeltem magam soha, így ez szuper volt h felkelek reggel és mehetek a dolgomra, nem kell kínlódni semmivel, mégis rengeteget dob az arcon. Hozzátartozik a történethez hogy a saját pilláim kicsik és egyenesek, tehát én brutál jó spirállal sem tudtam megközelíteni a 3D adta hatást. Nekem általában 3 hetet bírt vállalhatóan, de volt hogy 2 hét után az egyik szemem ritkult meg, volt hogy 4 hétig nagyon jól bírta mindkettő. Aztán a kozmetikusomnál egyre nehezebb volt időpontot kérni, az én munkám miatt meg nem tudok hetekre előre tervezni, így sokszor úgy alakult hogy már már vállalhatatlan pillákkal voltam kénytelen járkálni. Aztán elkezdtem komolyan foglalkozni a sminkeléssel tavaly, több tanfolyamot elvégeztem és másokat is sminkelek már. Ekkor döntöttem úgy hogy nem kell nekem műszempilla, inkább sminkelek, mert vele amúgy -ahogy már előttem is leírták elég körülményes. Amikor a megmaradt pár szálamat leoldottuk végleg, a sírás kerülgetett a látványtól... alig 1-2mm-es kis csonka semmik lettek az amúgy is csonka pilláim. Ricinussal kenegettem, látványosan jót tett neki, pár hét alatt sokat erősödtek. Idén az esküvőnk előtt gondoltam mégis a fotókon jobban fog mutatni, több mint egy év kihagyás után visszarakattam pár héttel előtte hogy legyen időm visszaszokni hozzá, legyen időm megtanulni azzal sminkelni magam. Olyannyira zavart hogy 2- 3 hét után leoldattam, egyszerűen nem tudtam megbarátkozni vele, így az esküvőnk előtt 2 héttel megint ott álltam a csonka kis pilláimmal. Ami meglepett az az hogy a pár hetes pilla viselése ugyanúgy tönkretette a pilláimat mint amikor évekig fennt volt(2x volt talán pihentetve kicsit az évek alatt)!
Ami idén még nagyon nagy szerencsém volt hogy rátaláltam az alverde ecsetes erősítőjére, és azt kiegészítettem kis ricinus kenegetéssel, ez a kombó pedig úgy megerősítette és dúsította a szempilláimat hogy szebbek lettek rövid idő alatt mint bármikor ezelőtt voltak! Így volt mit spirálozni az esküvőmön, úgyhogy életet mentettek! Tanultam a dologból, soha többet műszempilla! Ennek ellenére akinek nincs ideje bíbelődni reggelente vagy nem sminkeli magát próbálja ki, évekig imádtam én is. Én Gold Lashes márkát hordtam egyébként.

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.