KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. október 5.

Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A korábbi Avibonhoz hasonló összetételű francia patikai kenőcs.

Aktív összetevők (100 g-ban): 200.000 nemzetközi egység olajos A-vitamin koncentrátum (retinol acetate, retinol propionate, retinol palmitate)

Egyéb összetevők: Macrogol 400, Macrogol 4000, Polysorbate 80

Azaleeh

2018. április 23.

Első :) Mindenképp szerettem volna egy retinolos krémet és rá esett a választás. Franciaországban vettem pár hónapja, az Avibonról olvasottak alapján (az Avibon már nem elérhető és ez a kis kence lett az utódja).

Én nagyon megszerettem, minden 2. vagy 3. napon esténként viszem fel, majd kis idő utána a szintén francia Embryolisset kenem felé. Nagyon megszerettem másnap sokkal feszesebbnek, tömörebbnek érzem a bőröm.

Az apróbb szarkalábak eltüntetéséről nem tudok nyilatkozni egyelőre, nem voltak korábban sem feltűnőek így nem tudom megállapítani, hogy segített-e. Szerintem inkább hosszútávon fejti majd ki a látványos hatásait. Emiatt 4 csillag, később visszatérek a fejleményekkel!

Nagyon kevés kell belőle egy alkalommal, szépen el lehet dolgozni.

Amire figyelni kell vele kapcsolatban, hogy nedves bőrre nem jó felkenni, tehát arcmosás után érdemes várni egy fél órát, valamint ha valakinek száraz a bőre, szintén érdemes előtte valamilyen hidratálót felkenni.

Azaleeh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Nagyon kevés kell belőle egy alkalommal, szépen el lehet dolgozni.