KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anesi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: unicole, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, kisimító gél minden bőrtípusra. Védi az epidermist, helyreállítja a bőr vízháztartását, gyulladáscsökkentő és feszesítő hatása van. Használhatjuk ultarahangos kezeléshez is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

unicole

2013. február 3.

Akciósan vettem, úgy nem bántam meg, de csodát sem tett a bőrömmel. Minden krém alá használom, gyorsan beszívja a bőröm, nem marad zsíros utánérzés. A hiperérzékeny arcomnak semmi baja tőle, nem irritálja, mint más. Hidratál, gyulladáscsökkentő, ám feszesítést nem nagyon tapasztaltam. Lehet az ultrahangos kezeléssel jobb a hatása, de teljes árban biztos nem venném meg! Így erős közepes:)

unicole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycereth-26, Urea, Saccharomyces Lysate Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.