KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   10 190 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   32,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: barbusus93, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   10 190 Ft
Kiszerelés:   32,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A túlsúly elleni fárasztó és élhetetlen harc, mától szelíd sétagalopp. Az Angellica+4 forradalmi alapanyag párosítása és egyedülálló sokoldalúsága garantálja a tudatos súlycsökkentés eredményességét. Nincs még egy olyan természetes hatóanyag kombináció, amely ilyen széles spektrumban biztosítani tudná a fogyni vágyó igényeit, minden felmerülő problémájára megoldást kínálva mellékhatások nélkül! Ne keress tovább, megtaláltad.
Az Angellica+4 egy kivételes táplálék-kiegészítő, mely 5 varázslatos gyógynövény erejét kombinálva, olyan eredményeket garantál, amely minden diétázó ember álma. Kiüti a nyeregből az összes olyan okot, amely általában a fogyókúrák sikertelenségét okozza. Ha sok kudarc van már a hátad mögött, akkor a legjobb helyen jársz.
Az Angellica+4 forradalmi alapanyag párosítás, 5 gyógynövény erejét kombinálja. A testsúlycsökkentő program támogatására.