KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Kellemes illatú, víz, szappan és törölköző nélkül használható kézfertőtlenítő spray.

A típusú influenza vírus, H1N1 és az MRSA, HIV, HEPATITIS, STREPTOCOCUS, ENTEROCOCUS és SALMONELLA inaktiváló hatása laboratóriumilag bizonyított
 *100 ml-es praktikus kiszerelés (kis táskában és zsebben is könnyen elfér)
 *csak 0,6% alkoholt tartalmaz
 *gyermekek kézfertőtlenítésére is alkalmas

Antimikrobiális spektrum:  baktericid, fungicid, virucid, mikobaktericid, sporocid

KuliKali

2016. október 31.

Én sokkal jobban szeretem a géleket,azt is kértem a patikában,de aztán valamiért őt kaptam. Annyiban praktikus,hogy pl. körömollót is tudok vele fertőtleníteni(mondjuk parfümmel is sima-de legalább nem pazarlom),mindig kell egy ferti,hiszen én vagyok a ferti-felelős a csapatban. az viszont jó még ebben a kiszerelésben,hogy nem folyik ki a tubus szájára,mint a gél,és nem lesz ilyen ragacsos-gusztustalan boáhh,lehet hogy mégis praktikusabb ez? Nem szárít,illata nincs,funkcióját tekintve teszi a dolgát.Gondolom.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

sephora

2013. február 7.

Nagyon praktikus a pumpás kiszerelése, az eddigi legjobb kézfertőtlenítő amit eddig próbáltam.
A gyerkőceim miatt állandó kellék a táskámban.

sephora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

A gyerkőceim miatt állandó kellék a táskámban.

szuperninaa

2013. január 26.

Táskám épp olyan fontos lakója,mint a kedvenc szájfényem! :-)
Nagyon hasznos minden olyan esetben, amikor nem tudunk kezet mosni sehol, de érezzük, hogy koszos a kezünk! Bevásárló-kocsi tologatása után erősen ajánlott.
Használata után nyugodtabban túrok a hajamba :-) :-)

szuperninaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 26.

Táskám épp olyan fontos lakója,mint a kedvenc szájfényem! :-)
Használata után nyugodtabban túrok a hajamba :-) :-)

Felületaktív anyag és tartósítószer.