KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $1.55   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   $1.55
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ez a latexmentes, csepp alakú sminkszivacs tökéletes alapozáshoz és kontúrozáshoz.

Kremcica

2018. november 14.

A márka oldaláról rendeltem miután számtalan pozitív véleményt olvastam erről a szivacsról. Eddig a drogériás és a Real Techniques blendert próbáltam, azokat magasan kenterbe veri. Maga az anyaga puha, jóval lazább nem olyan sűrű, tömött a képek alapján az eredeti BB-hez hasonló. Méretben a RT-nél picit kisebb száraz állapotában, vizesen nagyra nő. A lényeg pedig hogy csodaszépen teríti a korrektort és alapozót is. Keveset szív magába, könnyebben tisztítható és nem is repedezik ergo tartós is. Nálam ez a szivacs a nyerő. Egyedül a postaköltség drága hozzá (dollár), de érdemes egyszerre többet rendelni akár barátnőkkel összefogva mert nagyon megéri.
Rendeltem a másik vágott verzióból is ami olyan forma mint az RT, az valamivel keményebb de még az is puhább az RT-nél.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.