KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2012. augusztus 6.

Lelőhely:   Rossmann, DM

Mesilla

2017. november 29.

Több illatát is kipróbáltam, és eddig mindegyik bejött.
A lila nagyon nőies, azt azért szeretem.
Most piros van, ez karakteresebb, de nem túl tolakodó.
Az abszolút kedvenc viszont a kék, nem tudom, mi van benne, de még a kedvem is jobb szokott tőle lenni.
Remélem még kapok, mert mostanában nem látom.

Mesilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Több illatát is kipróbáltam, és eddig mindegyik bejött.
A lila nagyon nőies, azt azért szeretem.
Most piros van, ez karakteresebb, de nem túl tolakodó.
Remélem még kapok, mert mostanában nem látom.

AsamiAizawa

2017. június 23.

Nekem a lila van meg belőle és egyszerűen imádom az illatát,nagyon különleges illata van és elég tartós!
Próbálom megtalálni nagyobb kiszerelésben és hasonló illatban ezt a parfümöt de eddig még nem jártam szerencsével!

AsamiAizawa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Yubiri

2017. május 8.

A kék (W6) van meg nekem is.
Először egyik kolléganőmön éreztem, tiszta illat, tartós illata van és van hatósugara is.
Nekem nem teljesen Light Blue, de hasonló karakter.
399,- Ft-ért vettem a 18 ml-t akciósan, így teljesen megérte.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

A kék (W6) van meg nekem is.
Nekem nem teljesen Light Blue, de hasonló karakter.
399,- Ft-ért vettem a 18 ml-t akciósan, így teljesen megérte.

Bubus06

2017. április 28.

A kèk van meg. Egy az egyben Dolce Gabbana Light Blue az illata. :) Nyárra jó lesz. Ès 400 Ft volt. Nem biztos hogy megvennèm a teljes áráèrt. A 18 ml kevès azèrt ahhoz. De vègigfogom szagolni az összeset majd.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Csigabee

2017. január 19.

Tündibündi, kár hogy nem sokat ér. Nekem is az a táskába dobálós fajta volt, ha semmi más nincs megteszi. Semmi extra, nem is tartós, de legalább olcsó. Csóró középsulisként vettem mindig ilyet, szép emlékek kötnek hozzá.

Csigabee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Banszky

2016. augusztus 15.

Imádtam. Nekem a zöld volt meg belőle. Pici,táskába dobálós darab viszont tényleg nem túl tartós. Ennek ellenére a közeljövőben újraveszem nosztalgiából. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

LathatatlanOzike

2016. április 17.

Közepesen tartós, táskába dobálós parfüm. Nekem a piros van meg, annak az illata sem éri el nálam a hűha hatást, de arra tökéletes, hogy legyen valami illat rajtam.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

aniko_farago

2015. február 9.

Nekem a rózsaszín van meg és nagyon jó az illata az ára is jó :)
Sajnos nem olyan tartós! :(

aniko_farago
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Nekem a rózsaszín van meg és nagyon jó az illata az ára is jó :)
Sajnos nem olyan tartós! :(

ferenczifanni

2015. január 29.

A zöld és a pink van meg, szeretem mindkettőt, a pink közelebb áll a szívemhez.:D Ha nem tudom eldönteni milyen illatot fújjak magamra, vagy ha nincs kedvem semmihez, mindig ez mellett döntök. Jó hétköznapokra de nem mondanám olyan hétköznapinak, van benne valami extra, füstös-édeskés-babás :D Ha megyek buliba és befújom magam valami jó tartós parfümmel, a biztonság kedvéért ezt még be szoktam dobni a táskámba, mert szoktam frissíteni magamon az illatokat, mert a táncban elég jól le lehet izzadni, és nem utolsó sorban jó hogy ilyen pici :D tartósnak rajtam tartós, 4-5 órát bír simán, és ez azért egy 800 forintos parfümtől nagy szó, vannak többezres márkás parfümeim, amik nem bírnak ennyit.:D nagyon szeretem a pinket, a zöld se rossz, de ha a pink elfogy tuti újraveszem:) a többit még nem szaglásztam de ha legközelebb látok, megnézegetem őket:D

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

claudia33

2015. január 18.

Egyik kedvenc hétköznapi parfümöm ennek a sötét lila változata! Az illata elképesztő szuper tartós, és ami a legjobb a Rossmann üzletbe veszem 700-800 ft. az ára! Nincs dobozban csak az üvegcse a csomagolás ami nagyon pici és szép üvegcse, könnyen elfér a női táskában. 1 hónapig elég ha mindennap használom mert 4 fújás bőven elég belőle. Abszolút megéri az árát! 5 csillag! :)

claudia33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Nem szabványos INCI név. Jelentése: antioxidáns.