KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2012. augusztus 6.

Lelőhely:   Rossmann, DM

Hecate

2018. május 2.

Megajándékoztak vele, a piros almát kaptam. Feltűnt, hogy a tartója a Nina Ricci külsejét koppintja - én nem igen szeretem az utánzatokat. Kellemes az illata, de én elég átlagosnak vélem. Jól fúj, és tudom igen olcsó. Kis mérte miatt nyilván lehet hordani neszesszerben, táskában. Tartósnak rajtam nem tartós, így hiába kapható magamnak ezentúl nem hiszem, hogy veszek. Összességében azonban úgy vélem lehet akiknek örömöt okozhatnak, fiatal és érett korosztály is kipróbálhatja és például Húsvéti locsolásra is megfelel.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Mesilla

2017. november 29.

Több illatát is kipróbáltam, és eddig mindegyik bejött.
A lila nagyon nőies, azt azért szeretem.
Most piros van, ez karakteresebb, de nem túl tolakodó.
Az abszolút kedvenc viszont a kék, nem tudom, mi van benne, de még a kedvem is jobb szokott tőle lenni.
Remélem még kapok, mert mostanában nem látom.

Mesilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Több illatát is kipróbáltam, és eddig mindegyik bejött.
A lila nagyon nőies, azt azért szeretem.
Most piros van, ez karakteresebb, de nem túl tolakodó.
Remélem még kapok, mert mostanában nem látom.

AsamiAizawa

2017. június 23.

Nekem a lila van meg belőle és egyszerűen imádom az illatát,nagyon különleges illata van és elég tartós!
Próbálom megtalálni nagyobb kiszerelésben és hasonló illatban ezt a parfümöt de eddig még nem jártam szerencsével!

AsamiAizawa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Yubiri

2017. május 8.

A kék (W6) van meg nekem is.
Először egyik kolléganőmön éreztem, tiszta illat, tartós illata van és van hatósugara is.
Nekem nem teljesen Light Blue, de hasonló karakter.
399,- Ft-ért vettem a 18 ml-t akciósan, így teljesen megérte.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

A kék (W6) van meg nekem is.
Nekem nem teljesen Light Blue, de hasonló karakter.
399,- Ft-ért vettem a 18 ml-t akciósan, így teljesen megérte.

Bubus06

2017. április 28.

A kèk van meg. Egy az egyben Dolce Gabbana Light Blue az illata. :) Nyárra jó lesz. Ès 400 Ft volt. Nem biztos hogy megvennèm a teljes áráèrt. A 18 ml kevès azèrt ahhoz. De vègigfogom szagolni az összeset majd.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Csigabee

2017. január 19.

Tündibündi, kár hogy nem sokat ér. Nekem is az a táskába dobálós fajta volt, ha semmi más nincs megteszi. Semmi extra, nem is tartós, de legalább olcsó. Csóró középsulisként vettem mindig ilyet, szép emlékek kötnek hozzá.

Csigabee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Banszky

2016. augusztus 15.

Imádtam. Nekem a zöld volt meg belőle. Pici,táskába dobálós darab viszont tényleg nem túl tartós. Ennek ellenére a közeljövőben újraveszem nosztalgiából. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

LathatatlanOzike

2016. április 17.

Közepesen tartós, táskába dobálós parfüm. Nekem a piros van meg, annak az illata sem éri el nálam a hűha hatást, de arra tökéletes, hogy legyen valami illat rajtam.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

aniko_farago

2015. február 9.

Nekem a rózsaszín van meg és nagyon jó az illata az ára is jó :)
Sajnos nem olyan tartós! :(

aniko_farago
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Nekem a rózsaszín van meg és nagyon jó az illata az ára is jó :)
Sajnos nem olyan tartós! :(

ferenczifanni

2015. január 29.

A zöld és a pink van meg, szeretem mindkettőt, a pink közelebb áll a szívemhez.:D Ha nem tudom eldönteni milyen illatot fújjak magamra, vagy ha nincs kedvem semmihez, mindig ez mellett döntök. Jó hétköznapokra de nem mondanám olyan hétköznapinak, van benne valami extra, füstös-édeskés-babás :D Ha megyek buliba és befújom magam valami jó tartós parfümmel, a biztonság kedvéért ezt még be szoktam dobni a táskámba, mert szoktam frissíteni magamon az illatokat, mert a táncban elég jól le lehet izzadni, és nem utolsó sorban jó hogy ilyen pici :D tartósnak rajtam tartós, 4-5 órát bír simán, és ez azért egy 800 forintos parfümtől nagy szó, vannak többezres márkás parfümeim, amik nem bírnak ennyit.:D nagyon szeretem a pinket, a zöld se rossz, de ha a pink elfogy tuti újraveszem:) a többit még nem szaglásztam de ha legközelebb látok, megnézegetem őket:D

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Nem szabványos INCI név. Jelentése: antioxidáns.