KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   50 000-80 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Bolvári Beauty sminktetoválás   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 17.

Ár:   50 000-80 000 Ft
Lelőhely:   Bolvári Beauty sminktetoválás
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Hiperralisztikus szemöldöktetoválási eljárás

Ezzel a technikával készíthetők a  legvékonyabb szálak, melyek a gyógyulás után sem mosódnak össze.  A tetovált szálacskák tökéletesen összevegyülnek a saját szőrszálakkal. Minden típusú szemöldök szálirányhoz könnyedén igazítható technika, éppen ezért is olyan hiper realisztikus a hatás. A szemöldök előrajzolási technika egy újdonságnak számító, speciális ceruzával történik. A szálacskák annyira eredetinek hatnak, az összhatás teljesen természetes. ​A részleges szemöldök tetováláshoz az egyik legkiválóbb technika.

Árak: kb. 50 000 Ft / alkalom (általában 1 alkalom szükséges)

gbhs

2018. március 13.

Aki természetes hatású, szinte észrevehetetlen ám gyönyörű, ízléses szemöldököt szeretne, annak szívből ajánlom. Nekem 1 hét alatt teljesen meggyógyult, pedig elég problémás/érzékeny a bőröm. Hosszas lamentálás után az Artistry mellett döntöttem és nagyon jó választásnak bizonyult. Nem szerettem volna teli tetoválást, a természetességet tartottam szem előtt. Ritkás szemöldökömből egy nagyon természetes, dekoratív végeredmény lett.
Ezt nem géppel csinálják, hanem egy szike szerű eszközzel vésik bele a bőrbe. Bekenik előtte fájdalomcsillapítóval, de néha így is lehet érezni. Bírható, bár elég kellemetlen hallani, ahogy behasítják a bőrt.
1 hónap után kellett visszamennem korrekcióra, pár szálat kellett csak megerősíteni. Elvileg 1,5 évig nem lesz vele gond.
Maga a procedúra kb. 3 óra volt. Az első egy óra a megfelelő forma, karakter kiválasztásával telik, utána jön a szín. Maga a fájdalmas rész az kb. 20 perc.
Nem érdemes spórolni ezen, az olcsóbb ár sokszor igénytelen munkát takar. Én 50.000 Ft-ot fizettem az egészért, egy profi szalont választottam Zuglóban. Elképzelhető, hogy 2-3 hónapot is várni kell, míg időpontot kap ide az ember, de megéri!

UPDATE: már a 2. év, hogy megújítom, azóta is tökéletes az eredmény. Semmi elszíneződés, semmi irritáció.

gbhs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

kessi91

2016. január 17.

Tökéletesen elégedett vagyok a Microblading tetoválásommal. Még a gyógyuló fázisban vagyok (28 nap a teljes gyógyulás, majd utána van még egy korrekció), de már jelentősen megkönnyítette az életemet:) Túlszedtem tiniként a szemöldökömet, és pár helyről picit kikopott - így is szép volt a kozmetikusom meg a sminktetoválóm szerint, de hát minden egyes reggel formáznom kell kis ceruzával, kis porral, kis waxos ezzel-azzal, hogy igazán szép legyen. Aztán jött a stressz, ha az egyiknek a formája full eltért a másiktól... De szerencsére most másfél évig ezzel nem lesz gondom:) Azért nem örökre szól, mint egy rendes tetoválás, mert idővel a bőrünk megereszkedik, és így borzalmasan néznénk ki, lecsúszott szemöldökkel.
Állítólag fájdalommentes, hát nem tudom, nekem eléggé fájt, a könnyeim is potyogtak, pedig a csuklómon és a bordámon van amúgy rendes tetoválás, de ez mindet überelte:D Mindezek ellenére egyáltalán nem bántam meg, a legjobb döntés volt!
Mindenképpen megbízható embert keressetek, ne ezen spóroljatok, mert hát ez mégiscsak az arcotok, iszonyú pénz korrigálni, ha valaki valamit elront... Én is nagyon sokáig keresgéltem, de végül megtaláltam az igazit.
Az eljárás amúgy kb két órát vesz igénybe, megtervezni hosszabb idő, mint maga a tetoválás. Nálam úgy kezdte, hogy elmondta, picit változtatna a formán, megmutatta, mi lenne a legelőnyösebb az arcomnak - korrektorral eltüntette azokat a szálakat, amiket ő kitépne. Persze imádtam, igazi profi a nő, úgyhogy majdnem minden úgy lett, ahogy javasolta.
A tetoválás után azonnal lehet utcára menni, nem piros, nem dagadt, maximum pár percig. Ami picit kellemetlen volt számomra, hogy vazelin alapú ápoló krémmel kell kenegetni, ami fénylik, de hát ki lehet bírni, meg nem kell, hogy tocsogjon benne, csak épphogy mindig érje krém. Pár nap után indul be a buli, húzódik, viszket mocskosul, de nem szabad leszedegetni a hámló bőrt, mert az befolyásolja a szín végeredményét!
Nekem amúgy 58.000 Ft volt, de ebben benne van a korrekció, illetve az ápoló krém is.

Ez itt az én szemöldököm:
https://www.facebook.com/267665626599731/photos/a.323779637654996.81279.267665626599731/1111517412214544/?type=3&theater :))

kessi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Ez itt az én szemöldököm: