KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   £42   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. június 6.

Ár:   £42
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Díjnyertes, aromás, krémes arctisztító, mely kíméletesen távolít el minden szennyeződést és sminket, tiszta és ragyogó bőrt hagyva maga után. Koncentrált, tápláló növényi összetevőivel támogatja a bőr természetes védőrétegét. A hozzá tartozó bambusz muszlinkendő gyengéden hámlaszt.

jirka

2018. szeptember 18.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Aureliát luxus zöldvonalként emlegetik Angliában. Fél szemmel mindig láttam a márkát, talán követtem is a pályafutást (2013-ban Claire Vero által alapított angliai, probiotikumot tartalmazó bőrápolási termékcsalád, millió díjjal), de nem a zöldvonal volt a bőrápolási rutinom alapja. Aurelia a "zöldön" túl rendkívül innovatív cég, vagyis a zöldvonal alapos kutatás-fejlesztéssel párosul.
Májusban viszont kaptam ajándékba egy 15 ml-s Revitalise & Glow szérumot (szintén többszörösen díjnyertes termék) így volt szerencsém kipróbálnom, és hát valljuk be, megtetszett.
Arcpolási rutinom alappillérének tartom az arctisztítást, így egyértelmű volt hogy a Miracle cleansert kifogom próbálni. A 120 ml-t vásároltam meg, melyhez csomagolnak egy antibakteriális bambuszkendőt. Cuki. De. Erősebb anyagú arctisztító kendőhöz vagyok szokva - ízlés dolga - ez inkább gyemekkorom békebeli zsebkendőjére hasonlít, nem vele végzek arctisztítást.
Csomagolás: Már Omoroviczáéknál becsípődött nekem Monsieur Gustave, itt egyértelműen a Mendl's sütemények csomagolása jutott eszembe róla, üvegtégely, masszív műanyag tetővel.
Állag: Fehér, lágy krém, határozott eukaliptusz illattal, patikai-gyógynövényes. Tenyérbe téve, arcbőrbe masszírozva, könnyen terül az arcbőrön, csoda tapintás és élmény marad utána, itt lép be az Aureliára jellemző aromaterápia.
DE! Sokáig gondolkoztam rajta, hogy négyest érdemelne. MERT. Este csak 2. tisztítóként működik (én balzsam olajat használok előtte), vagyis a napi szennyeződést, sminket nem tudja eltávolítani, amivel részemről semmi gond, két lépés-ben szoktam, vagy pedig reggeli tisztítóként. NA DE! Ez a balzsam annyira gyönyörűen működik, annyi pluszt ad az én érzékeny, rozaceás bőrömnek, hogy egyértelműen - az összes "negatívuma" ellenére - is ötös.
A Miracle cleanser gyengéd, gondoskodó krém, én inkább egy támogató, vagy a hajápolásban most divatos kifejezést használva, elasticizer, cowash stb.-nek hívnám, részemről egy "újdonság" elem vagy ha úgy tetszik lépés a bőrápolásban.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Lactose, Milk Protein
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.