KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bedo924, Módosítva: 2013. október 20.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Szappanok

Ennie86

2017. május 20.

Nekem a beauty (rózsaszín) van meg belőle. Az illata nagyon finom virágos, de nem marad meg kézmosás után. Nem habzik valami jól, így sokat kell a kézbe pumpálni. Kicsit szárít, de ennyi pénzért nem vártam csodát. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.