KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa9, Módosítva: 2012. április 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Alkohol, parabén és PEG mentes.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fayless

2013. július 25.

A Tropic illatút vettem meg, mert nyáron "slágerek" a gyümölcs illatú tusfürdők. Az ára nagyon baráti (1 liter/255 Ft) viszont tényleg kevésbé habzik. Sokat kell belőle önteni a fürdőrózsára, hogy egyáltalán habozzon. Önmagában nem ajánlom, csakis szivacsra vagy fürdőrózsára. Az illata emlékeztet arra, amikor kicsi voltam és sokat buborékfújóztam. :)

fayless
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

zsazsa9

2012. április 2.

bocsánat a rossz minőségű képért, de ez a tusfürdő egyszerűen nem érdemel jobbat, úgyhogy nem is vacakoltam vele. egyébként maga a tusfürdő piros, csak a képen nem látszik, mivel már kevés van a tubusban.
egyszerűen BORZALMAS. kinyomom a fél falkont a tenyerembe, de még az sem habzik. bármit csinálok vele, nem habzik. ellenben nagyon híg, pillanatok alatt lefolyik bármilyen bőrfelületről. hidratáló hatás, finom illat... sehol semmi. véleméyem szerint még a legolcsóbb tusfürdők között is ez a legrosszabb sok szempontból.

zsazsa9
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 2.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate