KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bano

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

A láb, de különösen a sarok külső környezeti behatásoknak és fizikai megterheléseknek egyaránt kitett bőrfelület, mely természetes zsírosodási folyamatának megbomlása után keményedésre, repedezésre hajlamos. A Doktor Sarokbalzsam mindennapi használata a száraz, repedezett bőrt ápolja, puhává varázsolja.

MormiOrsi

2018. július 17.

5 csillagot adok rá, mert sokkal jobban bevált, mint a Baleás (bár annak imádom a citrusos illatát, ennek meg háááát... hagyjuk). De nekem csak sarokreszeléssel együtt válik be. Ahhoz viszont szuper! Miután lekezelem a sarkam jön ez a balzsam és 2-3-4 napig marad is az eredménye. Én mondjuk lusta vagyok és nem szoktam minden nap kenni, csak reszelés után. Lehet hosszabb lenne a hatása, ha ez nem így lenne :) Viszont a berepedezett sarokkal azért sok mindent ő sem tud kezdeni, de arra ott a reszelő.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

zana525

2018. június 29.

Annyira imádom!! Borzasztóan száraz a sarkam, eddig ez a legjobb lábkrém amit csak próbáltam. Az illatát is imádom. Kicsit gyorsan fogy.

zana525
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Krivikuli

2017. október 13.

Ez egy nagyon jó krém, este bekenem és reggelre érezhető és látható is a javulás. Nekem a durva repedezettségeken is segített. Picit fura az illata és nehéz lemosni utána a kezemről, viszont ár-érték arányban nagyon jó.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Jaslindore

2017. szeptember 6.

Jó kis kenőcs, a sarkakat szépen rendbe teszi, és nem drága! A Rossmannban rendszeresen akciős is. Éjszakára használva reggelre szépen kifejti hatását. Háklisabbak húzzanak bekent lábfejükre zoknit :) Citrusos illatú, én nem mondanám zavarónak, sőt kifejezetten kedvelem. Ár -érték arány nagyon jó.

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

v.szilvia789

2017. augusztus 2.

Erősen kiszáradt sarok bőrére remek, de nem mindennapos használatra. Akkor vetem be, ha tényleg megvastagodott a bőr a sarkamon. Nehéz, zsíros krém, kell egy kicsit masszírozni,hogy beszívódjon. Ahogy előttem is írták, erős, "retro" jellegű, citromosba(szúnyogriasztós)hajló az illata. A csomagolás is ezt az old school jelleget viseli magán, de a tartalom a lényeg. Összességében hasznos termék, az összetétele sem rossz, pl.nincs benne paraben.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

barbonca

2017. június 6.

Nagyon jó, nagyon tömény, nagyon zsíros, rettentő büdös. Többnyire a reggeli zuhanyozás sem viszi le a szagot és a zsírosságot, de hatásos! És sokáig elég. Néha, amikor a kezem kireped, akkor éjszakára ebből kenek rá.
4* a szaga miatt.

barbonca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

4* a szaga miatt.

PiciCic

2017. február 27.

Nagyon jó krém! Esténként használom,jól belemasszírozom a talpamba majd zoknit húzok.Reggelre kellemes tapintású,puha lábfejem lesz.
Az illata kevésbé nyerte el a tetszésem,de emiatt nem vonok le csillagot,hisz feladatát teljesíti!

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Pyross

2017. január 21.

Szeretem az illatát. Nagyon zsíros, még másnap este is zsírosnak érzem a lábam. Estére használom, zoknit húzok utána, nemcsak a zsírossága miatt, de nekem megfogta a lepedőt, plusz melegben jobban hat.

Pyross
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Sugicka

2016. december 3.

Csodaszer. Nyáron évek óta olyan munkát végzek, ami nagyon megviseli a lábamat. Tényleg csodát müvel. DE csak este használd, és én zoknit is húztam, mert iszonyatosan zsíros és nehezen szívódik be (órák múlva is ugyanúgy érzem), de mindent megér a hatása. Tökéletesen helyretette a talpam, ami tele volt bőrkeményedéssel. Csillagos ötös!

Sugicka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Litta

2016. november 7.

Nagyon jó krém, szépen felpuhítja a száraz sarkakat is. Viszont csak éjszakára javasolt a használata, és nem árt zoknit is húzni, mivel ez egy iszonyatosan tömény és zsíros krém, van hogy reggelre sem szívódik be teljesen. Előfordult olyan, hogy elfelejtettem a zoknit, és reggelre zsírfoltos lett a lepedő :D A kezemre is használtam, ott is hatásos volt.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Hidratálók: Lanolin, Glycerin

Sárgásbarna, alkoholos folyadék, aminek fertőtlenítő hatása van, így véd a fertőzések ellen. Nem szabványos INCI név.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0