KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   90 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pepco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vki001, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Pepco
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkoholmentes, érzékeny bőrön használható nedves törlőkendők. pH=5,5

off06

2017. július 6.

Imádom!! Mindene megfelelő: mérete, nedvessége, tartóssága, illata. Na, és az ára. Az meg végképp!

off06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Jelizz

2017. június 11.

Taska barat kis kellek,jo keztisztitasra is es smink leszedesere is . Tetszik h nem szaraz hanem elegge nedves 😀 es olcso.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

tátombák

2016. szeptember 13.

Ha a Pepcoban járok, mindig veszek pár darabot, és biztos sokan gondolják még így, mert sokszor üres a rekesz.
Végigpróbáltam már az összes illatot, a lila a kedvencem (vízililiom illatú) Ezen kívül van még magnóliás, érzékeny bőrre való, és piros színű, asszem az natúr. Nagyon jó kis kendők, a táskábadobálós kiszerelésnek köszönhetően mindig van nálam.
Csillaglevonás azért jár, mert eddig több tasakkal úgy jártam, hogy az öntapadós fólia végigszakította a csomagolást, és utána már hiába zártam le, volt rajtuk egy lyuk, ahol levegőt kapott. Erre figyelni szoktam, hogy óvatosan kell vele bánni.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Vki001

2016. március 22.

Először az ára miatt figyeltem fel rá. Szerintem ez egy nagyon jó kis kendő, szépen eltávolítja a sminket, nem csípi a szemet, nem hagy sem olajos, sem pedig túl száraz érzést maga után. Az illata nagyon finom, friss. Szerintem bőven megéri az árát.

Vki001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-7

Emulgeálószer, felületaktív anyag.