KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   90 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pepco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Pepco
Kategória:   Egyéb

Nedves törlőkendők gyors arc-és kéztörléshez, kényelmes utazáskor és otthon.

Hipoallergén, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kuro

2017. szeptember 19.

Valamelyik nap vettem, rákattantam a törlőkendőkre, és ennyi pénzért simán megéri kipróbálni. Nedvességre nekem teljesen tökéletes, a szárazabb kendőket nem érzem hatásosnak. Irtó puha, és a csomagból egyszerre egy jön ki, nem kell visszatömködni. A csomagolása baromi jó, a mérete is, a legkisebb táskában is elfér. Illatra nem az a tipikus alkoholos fertőtlenítő jellemzi, de ez mindenképp pozitívum. Ennek ellenére tökéletesen tisztít.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

tátombák

2017. augusztus 20.

Annyira cuki ez a színes csomagolás, hogy mind a három félét beszereztem. Nem az a tipikus nedves törlőkendő illatú, és a nedvességet sem spórolták ki belőle. Kb facsarni tudtam belőle, de inkább, mint hogy száraz legyen. Szóval király meg minden, tök buli ezt előkapni a táskámból, de azt a pirosbogyós bronopolt nem értem ott az összetevők közt...

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.