KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: porcicaa, Módosítva: 2014. július 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nadalandy

2014. július 29.

Nagyjából egy hónap alatt elhasználtam. Nagyon olcsó, száz forintos boltban vettem. A keféje kiváló. De maga a spirál semmi extra. (Hétköznapokra való.)

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

porcicaa

2014. július 14.

290 Ft-ért vettem a Kikben. Eleinte féltem is tőle h ilyen olcsó akkor merjem-e a szempilláimra kenni. Ma kipróbáltam és nagyon szépen dúsít, hosszít, nem csomósodik. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. A keféje duci és nagyon könnyű vele dolgozni. Csak ámultam. Ennyiért szerezzen be mindenki magának próbaképp. :)

porcicaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ceresin 0 0

PVP 0 0