KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   €11   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danikin, Módosítva: 2017. október 25.

Ár:   €11
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Professzionális minőségű göndörítő a drámaibb szempillákért, ergonomikus kialakítással.

danikin

2017. október 17.

Nagyon jó, hogy olcsó, szállít Mo.-ra. A kis ujjtámasz sokat könnyít, puhán finoman fogja a pillákat, és az összes pillát el lehet vele érni.

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.