KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leona08, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Antioxidáns anyagokban gazdag, regeneráló, bőrtápláló szappan

Brigi3

2017. február 16.

Nagyon rossz hatása volt a bőrömre. Piros kiütések jelentek meg rajtam már az első használat után , kidobtam!

Brigi3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Geraniol, 4-Tert-Butyldihydrocinnamaldehyde, Hexyl Cinnamal

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!