KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bio Oil

Ár:   3879-7716 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 ml, 125 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2017. október 31.

Ár:   3879-7716 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 125 ml és 200 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

orsolyap

2018. augusztus 9.

Halványítja az homlok ráncaimat és műtéti heget a hasamon. Naponta minimum 1x használom. Három nap után látható volt az eredmény. Legalább 5-10 perc kell, míg beszívódik, de megéri várni. Kellemes az illata Újravevős.

orsolyap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Zita29

2018. július 28.

Terhességem során használom napi szinten a striák megelőzésére. A bőröm puhább lett, ezidáig nem jelentek meg csíkok, viszont nehezen szívódik be.

Zita29
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

Már az első használat után világosította a csíkjaimat. Ha rendszeresen használtam akkor szép volt tőle a bőröm. Sajnos el nem tünteti őket de egynek jó volt. Sajnos drága.. Ezért -1 csillag.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

bunaivett

2018. június 28.

Sajnos nagyon rossz tapasztalatom van ezzel a termékkel kapcsolatban. :( A terhességem elejétől fogva 100%-os szőlőmagolajat használtam a striák elkerülésére -kozmetikus ajánlására, nagy sikerrel. Elfogyott a szőlőmagolaj, a Bio-Oilt pedig sokan dícsérték, így vettem egy flakonnal. Egészen a 25. hétig egy darab csík nem képződött rajtam, amint elkezdtem ezt használni, szárazabb volt a bőröm, 2 nap múlva viszketett, egy hét használat után pedig mindenhol megrepedtem: a mellemen, a csípőmön és a combomon is... Azonnal visszaváltottam szőlőmagolajra, azóta nem keletkezett új csík és már a 37. héten járok. Én nagyon nem ajánlom annak aki biztosra szeretne menni a terhességi csíkok megelőzésénél.

bunaivett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

johitimi

2018. június 3.

Főként az arcomon használom, reggel-este. Jót tett a vízhiányos bőrömnek, nem húzódik, kevésbé száraz és az arcomon lévő heget is halványította. Az illata intenzív, de kellemes, számomra nem zavaró. Viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros hatást. Nem csodaszer, de jól használható.

johitimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Jece

2018. május 30.

4 hónapja vettem le a nagy kiszerelést a polcról, mert kihagyhatatlan akcióban volt, így kb fillérekért jutottam hozzá, gondoltam amúgy is régóta szemezek vele, sok pozitív véleményt olvastam róla, akkor itt az idő.
Nem bántam meg!! Alapvetően hidratálásra valamint az arcomon lévő (pattanás után maradt) foltokra vettem.
Azóta minden este (néha reggel is) használom vékony rétegben az egész arcomra (néha csak a szemem köré)
Hamar beszívódik, kellemes az illata és az összetevőkkel is megvagyok elégedve. Simábbá, puhábbá és egyenletesenb tónusúvá varázsolta az arcomat. A puhaság már a 2.-3. használat után észrevehető, a foltok halványulását pedig kb 3-4 hét elteltével vettem észre. Nagyon szeretem. Nem csalódtam benne és a vicc az hogy nem teszi zsírossá, olajossá a bőrömet felszívódás után.

Jece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

kalmaniki

2018. május 17.

Terhességi csíkjaimra használom a hasamon és a melleimen. Nagyon szeretem, már a 2. darabot használom belőle és látok változást, nyilván nem fogja eltüntetni a csíkokat, de halványítja őket és szuperül hidratálja a bőrt. Az illata számomra kellemes. Este használom, fürdés után, mert nem szívódik be gyorsan.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Valentine

2018. május 3.

A karomon sajnos égési sérülés miatt keletkezett egy csúnya heg. Emiatt gondoltam, hogy kipróbálom. A 60ml-es kiszerelést vásároltam meg. Az ára igencsak borsos. Az összetevők pedig nem túl szépek. Az illata számomra kellemes, egyáltalán nem zavaró. Kb. 2 hónapja használom napi 2x csak a karomon lévő hegre.
Összeségében sokat halványult a heg. Az olajból nagyon kevés fogyott.
Egyelőre 4*-ot adok. De továbbra is használom, és kipróbálom striákra is. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Összeségében sokat halványult a heg. Az olajból nagyon kevés fogyott.
Egyelőre 4*-ot adok. De továbbra is használom, és kipróbálom striákra is. :)

Kacsuuszh

2018. április 17.

Ez egy igazi CSODASZER! Arcra használom egy hónapja reggel és este vékony rétegben. Az arcom már a 3. napon érezhetően puhább, hidratáltabb lett, és a tág pórusaim is mintha összementek volna. Kellemes illata van, könnyen felvihető, kevés kell belőle, így a nagy kiszerelés sokáig tart. Abszolút megéri az árát!

Kacsuuszh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Csopivezi

2018. április 14.

Elsősorban friss (2 hónapos) műtéti hegre vettem, eddig 2 hete használom, már szemmel látható az eredmény :) nemcsak halványabb, de simább, kevésbé megvastagodott a bőröm a vágás helyén. Az itt leírtak alapján próbáltam arcra pattanások ellen is, de több próbálkozás után felhagytam vele, semmit sem ért, csak emiatt nem 5 csillag. Amiért viszont megvettem, arra valóban tökéletes, bánom is kicsit, hogy előtte próbálkoztam egyáltalán a contractubex-szel meg a körömvirággal.

Csopivezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

levendulából nyert olaj, melynek fő komponensei a linalyl acetate (51%) és linalool (35%). A CosIng besorolása szerint maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése) és tonizáló összetevő. A levendulát főként az illata miatt használják a kozmetikumokban, de lehet hogy van baktériumellenes illetve sebgyógyító hatása is. Egy 2004-es tanulmány szerint több potenciális negatív hatása is van a levendulaolajnak és komponenseinek: potenciális bőrirritáló és fényérzékenyítő, valamint a 0,25%-os koncentráció felett nagy valószínűséggel sejtmérgező hatású.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.