KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1890-7716 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2018. november 12.

Ár:   1890-7716 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

NikiPi

2019. január 18.

Az én extra érzékeny bőrömet kicsinálta, pedig sokat ígért a termék, nagyon bizakodó voltam. Arcra, dekoltázsra használtam főleg. Gyulladt, fájdalmas, nehezen kinyomható és nehezen gyógyuló pattanások jelentek meg tőle a nyakamon és az államon. Ezek után heg is maradt, pedig ugye épp a hegek kezelésére vettem. Másfél üveggel ment el belőle, mire rájöttem, hogy EZ a ludas. Én nem ajánlom senkinek, max kismamáknak, hogy kenegessék vele a hasukat. Arra állítólag jó.

NikiPi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

dunaimano

2019. január 10.

Nos én nem a striák vagy a bőröregedés elleni hatásáról fogok számot adni, egyrészről tekintettel arra, hogy ezekkel még nem annyira küzdök, másrészről egy tubusnyi ebből nem lenne még elegendő annak megállapítására hogy az én még viszonylag fiatal bőrömön mennyit használt. Alkalmi jelleggel mondjuk bekenegetem vele a fenekem, combom, stria megelőzés és anti-aging végett, de ez nem egy tudatosan felépített bőrápolási rutin része.
Az arcomon kb. egyszer használom egy héten, este bekenem vele, és hagyom, hogy egész éjjel hasson. Ennél többször nem tudnám, mivel alapból kombinált bőröm van, az olajokkal óvatos vagyok. Amiben verhetetlenül teljesített nálam, az a hegek, sebek táplálása, gyógyítása. Szuper, többfunkciós ez a termék, biztos, hogy sokat fogom még használni.
Szerintem egy ilyen gazgag összetevőkből álló kozmetikum bőven megéri az árát, újra be fogom szerezni, ha a jelenlegi elfogy.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

moreliaviridis

2019. január 7.

Az arcomon található hegeket nagyon szépen elhalványítja és a szemem köré is szoktam használni. Striákra is próbáltam használni, azokon nem segített.

moreliaviridis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

delila6400

2019. január 3.

Nem értem, hogy lehet ezt bio-nak nevezni, amikor a fő összetevője paraffin. Striára, terhességi csíkokra tiszta jojobaolaj, kakaóvaj vagy mandulaolaj százszor hatásosabb, természetesebb, nem mellesleg olcsóbb.

delila6400
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Sziporka88

2018. december 29.

A KM boxban leltem rá. Az arcomon a szemem körüli kis ráncokra kezdtem el használni és egyszerűen varázslatos. Korábban sosem hallottam erről az olajról, de úgy fest ez lesz a ránctalanítóm :)

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

andrea91

2018. december 21.

Nekem se segített a striákon, mondjuk szerencsére engem annyira nem is érdekel hogy ilyesmik vannak rajtam, de kaptam és szeretem a tudatos vásárló vagyok, elfogyott érzést, gondoltam elkenegetem. Hát jó, puha lett a bőröm tőle de kb ennyi, ezt meg végülis majdnem bármi produkálni tudja. arcomra egyszer kentem, úgy emlékszem enyhén kipattogtam pedig nem jellemző, más módon érzékeny a bőröm... még egyszer megpróbálkozom azért ezzel ha másért nem akkor hogy biztos lehessek benne hogy ettől volt. Remélem persze hogy hátha nem, majd updateelem, hátha találok valamit amire kifejezetten jó. Eddig nekem egy ilyen egynek elmegy kategória, de pl babaolaj vagy bármilyen más akár avonos és hasonló olaj ugyanezt tudja. Talán, mondom csak talán, egy kicsit mintha feszesebb lenne a hátsóm, de ezt is max a bemasszírozásnak tudom be.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

ntimo

2018. december 14.

Szerintem semmi extrát nem tud ez az olaj, viszont ehhez képest meg nagyon drága. Vagy egy évig használtam, de javulást semennyire sem vettem észre. Jól hidratál, de nem teljesíti amit ígér, nem éri meg az árát.
Nevéhez képest (bio) pedig elég sok benne a piros pötyi.

ntimo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Nevéhez képest (bio) pedig elég sok benne a piros pötyi.

Erus15

2018. december 11.

Már régóta szemezgettem vele, de mindig drágának találtam és végül a beautyboxban benne volt. Gondoltam, hogy majd úgyse ér semmit, de azt kell mondanom, hogy tévedtem. A combom belső részén elég csúnya lilás színű striák vannak és már nagyon sokat javultak. Jelenleg 1 hónapja használom, de már a 2. héten látható volt a különbség. Viszont nem minden striára hat egyformán, valahol szépen tünteti el, valahol meg nem segít, nem tudom mitől függ.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

bee1

2018. december 2.

Kb. 2 hete kezdtem el használni. Jó pár heg van az arcomon amik eddig semmitől nem akartak eltűnni. Teljesen le vagyok nyűgözve, mert ettől az olajtól látok változást. Ráadásul a száraz orrkörnyékemet is teljesen jól rendbe rakta, az egész arcomon szoktam használni esténként hidratáló alá. Nagyon tudom ajánlani.:)

bee1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

AlinaV

2018. december 1.

Imádom!!!! Esténként csak ezt kenem fel az arcomra és valami csoda! Télen a hidratáló krémem elött is ezt viszem fel az arcomra.Két éve használom amikor egy anyajegyet műtöttek le az államról a plasztikai sebész ajánlotta a hegre, csodálatosan gyógyult tőle és szinte nem is látszik hol volt a heg.. Szerintem a Bio Oil-nak is köszönhető :)

AlinaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.