KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bio Oil

Ár:   1890-7716 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   1890-7716 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

CocoBellemare

2018. október 12.

Az arcomra használom minden második este. Nagyon elégedett vagyok vele, halványította a pigmentfoltjaimat és az apró ráncokra is tökéletes. Hamar beszívódik, egyáltalán nem marad olajos a bőr. A kis kiszerelés is kb 3 hónapig elég nekem. Az illata számomra semleges, kellemes. Miután felkenem az arcomra, sosem mosok kezet, a körömágyamba bemasszírozom, így azt is tálpálja.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

moszatka8

2018. október 7.

Valóban szebbé, puhává varázsolja a bőrt viszont a striákon nem segített. Rendszeresen használtam, két nagyjából 3 cm-es enyhe striát szerettem volna eltűntetni, sajnos sikertelenül.

moszatka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

sancs

2018. szeptember 13.

Nem is tudom hol kezdjem. Műtét után a hasamon striák jelentkeztek. Valószínűleg a hegek nem szépen forrtak össze, mert csak körülöttük van. Rögtön elkezdtem kenni magam vele. Ez már 4hónapja volt és semmi nem történt. Pedig mindennap 2szer használtam. Sajnálom, mert az itt olvasott jó vélemények alapján vettem meg, de én nagyott csalódtam benne.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

szabszil

2018. szeptember 6.

Imádom! Testre és arcra is használom, igazi csodaszer, látványos a változás, a bőröm kisimul, feltöltődik tőle. Tartottam tőle korábban az olaj formátum miatt, de teljesen feleslegesen, mert tökéletesen felszívódik és nem marad utána zsíros érzés.

szabszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

bernadettmajdan

2018. augusztus 31.

Lehet, hogy az én striáim még túl frissek vagy nem kenegetem eleget magam de egyelőre nem volt túl hatékony. Ár-érték arányban nem annyira nyerő.

bernadettmajdan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Maja77

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 26.

Az arcomon lévő hegekre használom és nagyon szeretem! Felgyorsította a gyógyulás folyamatát. Az ára valóban kicsit húzós, de én pár hónapja minden este használom, és alig fogyott belőle. Nagyon megéri!

Maja77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

kacsa641

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 26.

Az ára kicsit borsos, de nagyon megérte megvenni. A csípőmön korábban rengeteg stria volt és olyan szépen eltüntette, hogy már egyáltalán nem látszanak. A homlokomon is volt korábban egy heg, ami egy pattanásból maradt és már nincs is ott.

kacsa641

farkaskitcso

2018. augusztus 26.

Reggel-este használom, a combomat és a fenekemet kenegetem vele, striára és talán megelőzésre is próbálom használni, persze igyekszem soha nem elfelejteni. A nyári nagy melegben sem éreztem, hogy rossz érzés lenne a bőrömön. Az illata nekem nagyon tetszik, kellemes.
Lassan fogy, emiatt nem sajnálom, hogy kiadtam érte az árát. Én látok változást a már meglévő csíkokon, kb egy hónapnyi használat után, de remélem a továbbiakban is segít majd.

farkaskitcso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Kittens

2018. augusztus 22.

Estére használom a borom reggel finom puha nagyon jól ápolja és nem érzem higy megfulladna a borom alatta , néha hidratalo krém be keverem 1-2cseppet:)

Hosszú használat után a műtéti heget nagyon szepen ki simitotta,bele kell maszirozni napi 2x , hihetetlen 10000**

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

buba83

2018. augusztus 17.

Korábban a hízás-fogyás kapcsán alakultak ki striáim, amik sajnos a mai napig látszanak a csípőm körül és a combjaimon. Most a terhességem alatt az újabbak kialakulásának elkerülése miatt használom a negyedik hónap óta esténként. Erre múködik is, hiszen a melleimen és a hasamon a nyolcadik hónapban sem alakultak ki striák. Viszont 1* levonás azért, mert szerintem a már korábban kialakult striákon egyáltalán nem halványított semmit sem, hiába ígéri. Összességében mégis elégedett vagyok, mert ha nagy csodák nincsenek is, legalább az újabb csíkok kialakulása ellen működik.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.