KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: Szancs98, Módosítva: 2017. december 5.

Kategória:   Szépségvitaminok

A Biostin holisztikus kezelés, mely a magas, 100 százalékban természetes fehér ginseng tartalma megakadályozza a hajhullást. A fehér ginseng sok ásványi anyagot tartalmaz és megerősíti a hajgyökereket. A törpepálma kivonat fontos forrása a B vitaminoknak, és kitűnő eredményekkel jár. Valamennyi összetevő természetes, és sok előnyt kínál a hajnak. Ez az erőteljes természetes kivonat-kombináció megerősíti a hajszálakat, megakadályozza a hajhullást és serkenti az új hajszálak növekedését.