KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannibia, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

„ A Fitt Tea-Kúra gyógynövényes teakeveréket a fogyni és izmosodni vágyóknak állítottam össze. Segít a gyorsabb anyagcserében, energiát adhat a mozgáshoz és némely gyógynövény a teltségérzetet segíti. Amennyiben most kezdesz hozzá a fogyókúrához vagy csak fittebb életmódra váltasz, akkor ez a 21 napos kúra neked való.” Dr. Molnár Csaba

100% Gyógynövény: A Tisztító Tea-Kúra keveréke NEM tartalmaz: koffeint, tartósítószert, ízesítőket. E mellett glutén és laktóz mentes! A gyógynövények arányát Dr. Molnár Csaba állította össze speciálisan, több évtizedes tapasztalatai alapján.

“A Fitt Tea-kúra gyógynövényes teakeverék meggyorsítja az anyagcserét, és emellett pedig telíti a gyomrot, így csökkentve étvágyunkat. Az ételekből felvett, és zsírsejtekben tárolt kalóriákat hatékonyabban alakítjuk energiává, így fizikai állóképességünk, teljesítményünk is javul.”  Dr. Molnár Csaba

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre