KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: se98, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Színfokozó kötés erősítő pakolás a hidegszőke hajra. Pigmentált hajpakolás, mely hidratálja a haja és kötéseket képez a hajszálak belsejében. Élénkíti a hidegszőke tónusokat, világosítja a melírozott és tompa szőke színeket, erős és egyenletes hajszerkezetet biztosítva. Az egészséges, fényes hajért. Hetente egy alkalommal használja. Nedves hajra vigye fel, hagyja hatni 5-10percig, majd alaposan öblítse ki.