KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $30   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   $30
Kategória:   Szépítő eszközök

Felmelegíthető, szőrtelenítő viaszpellet kamilla kivonattal. Felmelegítés után a szőr növekedési irányával azonosan szükséges felvinni, majd száradás után az ellentétes irányba kell lehúzni. A test bármelyik részén alkalmazható, szinte minden szőrszál eltávolítható egy adaggal.

MrsBean

2018. július 6.

Tényleg fájdalommentes, tényleg leszed mindent. Nagyon elégedett vagyok vele. Eleinte, amíg bénáztam, kicsit pacsás, de könnyen beletanul az ember

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Paraffin, Hydrogenated Coconut Oil, C30-45 Alkyl Methicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Methyl Hydrogenated Rosinate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.