KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Multifunkcionális homeopátiás krém, amely gyógyítja, védi és nyugtatja a száraz, repedezett bőrt. Gazdag textúrája különösen alkalmassá teszi a kipirosodott, irritált orr és a cserepes ajkak kezelésére - nehéz, zsíros érzet nélkül.

Emolliensek: Vaselinum Album

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.