KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Botox-Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A plasztikai sebészetben 1989 óta alkalmazott ránctalanító kezelés, mely ma az egyik leggyakrabban alkalmazott plasztikai sebészeti beavatkozás.

A kezelés során blokkolják a mimikai izmokat az ún. botullinum toxin tisztított és higított formájával.

A botoxot használják az izzadás kezelésére is.

Tartósság: kb. 3-4 hónap

Árak: kb. 40 000 Ft-tól

asdf27

2016. november 18.

én is a mérgesráncot botoxoltatom. nagyon stresszes a munkám, és eljutottam oda, hogy álmomban is ráncoltam a homlokomat. Az első 2-3 nap után megszűnik a kellemetlenség, nagyon jó, teljesen megszűnt a ránc, nincs természetellenes hatása sem.
Személyes véleményem, hogy a ránckrémektől nem lehet várni, hogy a sokévi húzogatás után majd eltűnnek a ráncaink, főleg akkor nem, ha valakinek már a bőrén az arcizmok nyugalmi állapotban is látszódnak a ráncok.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

erika0325

2015. április 24.

Én a szemöldököm közötti ráncot botoxoltatom, és meg vagyok elégedve az eredménnyel. Szerintem a mértékletesség a fontos. Én évente egyszer csináltatom, tavasszal, amikor már elég erősen kezd sütni a nap, és a következő tavaszig vígan elvagyok. És most, hogy elkezdett sütni a napocska, eszembe is jutott, hogy ideje időpontot kérnem:-)

Már túl is vagyok rajta:-), amit elfelejtettem mondani, hogy van egy kis mellékhatása, mivel megfeszíti kicsit a bőrt a homlokon, ezért egy leheletnyit emel a szemhéjon:-))) ami számomra nagy öröm, ha csak egy picikét, de akkor is.

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 24.

Kencefice

2015. január 2.

Szememnél csináltattam, egyáltalán nem mű, 100%ban nem is tudja eltüntetni azokat a ráncokat, de sokkal jobb az összhatás,mint volt.
Senki meg nem mondja, hogy történt vmi, ilyenket mondanak, hogy mennyivel fiatalabbnak tűnsz, így, hogy nincs kifestve a szemed (korábban sem nagyon volt) meg hogy jó lett a szemöldököd. (hozzá sem nyúltam).

Az ára kb egy EL szemránckrémé, ami semmit nem csinál a ráncokkal,ez igen.

Kencefice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Az ára kb egy EL szemránckrémé, ami semmit nem csinál a ráncokkal,ez igen.

Wildcat75

2014. szeptember 1.

Évek óta botoxoltatom a szemöldököm közötti /haragos/ ráncot, semmi mellékhatása nincs. Tényleg a mértékletességen van a hangsúly. Én például csak fél évente "lövetem" újra, mindig megvárom, hogy teljesen kimenjen a hatása /tehát amikor már újra tudom rendesen ráncolni a szemöldököm/. Akit zavar az a bizonyos "haragos" ránc, bátran ajánlom, mert attól még az arc teljes mimikája megmarad, észre sem lehet venni, hogy botoxolva van valahol.

Wildcat75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.