KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Botox-Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A plasztikai sebészetben 1989 óta alkalmazott ránctalanító kezelés, mely ma az egyik leggyakrabban alkalmazott plasztikai sebészeti beavatkozás.

A kezelés során blokkolják a mimikai izmokat az ún. botullinum toxin tisztított és higított formájával.

A botoxot használják az izzadás kezelésére is.

Tartósság: kb. 3-4 hónap

Árak: kb. 40 000 Ft-tól

Krémmánia Kedvencek a -től
Sz. Csilla

2017. május 18.

Pár pici tűszúrás volt, 9egység 18ezer forintért az olivamed klinikán a két szemöldököm közé. Pár nap telt el azóta és a párom két reggel is megállapította, hogy milyen szép vagyok, illetve anya is, hogy szép az arcom. Ez köszönhető egyrészt annak, hogy pár hete voltam egy fraxel lézeres kezelésen, de ez szerintem nem biztos, hogy annyira látványos. Inkább jelenti azt, hogy nem ráncolom a homlokom beszéd közben és az erős napfényben, mint eddig. :) Nagyon szuper, nem mondtam el milyen kezelésen voltam, senki sem fogja észre venni, csak, hogy fiatalosabb vagyok. :) Még nincs maradandó ráncom ott, de nyáron tuti megint sokat ráncoltamvolna és lassan megmaradna a nyoma tartósan is, ezért fontosnak tartottam időben elkezdeni. Nagyon tetszik az eredmény, csak ajánlani tudom!

Update: fontos észrevétel. Eddig midig napszemcsit hordtam kint, hogy ne ráncoljam a homlokom a fényben. Most bátran mentem ki és örültem, hogy nincs mérgesráncom . De mivel érzékeny a szemem a fényre, most más módon kezdtem ráncolni. Nem homlok izmok által, hanem az alsó szemhéjammal hunyorogtam. Ennek az eredménye már egy hónap után látható! :( Ráncos lett a szemem. Rá se jöttem volna, hogy ettől, ha nem olvastam volna erről egy fórumon. Szóval napszemüveget továbbra is ajánlott hordani és nem hunyorogni. :P

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Ryana

2017. március 30.

Nagyon bevált. Évente kétszer szoktam kérni, két-két részletben (köztük egy hónappal), mert ha egyszerre kapom, nagyon beödémásodok. Így nem okoz problémát. Kb öt éve használom, azóta a glabella nem mélyült. Nem kértem még bele feltöltést, csak botox-szurit. Sajnos Anyutól örököltem a hajlamot, hogy a haragos ráncok a szemöldökeim közt erősek, de botox-szal szépen kordában lehet tartani. Akinek beduzzad, inkább kérje pár hét szünettel két adagban, így is jó.
Nem merevíttettem le teljesen, megmaradt a természetes mimikám. Szerencsére találtam olyan bőrgyógyászatot, ahol profin és megfizethető áron végzik. Érdemes jól körülnézni.

Ryana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

asdf27

2016. november 18.

én is a mérgesráncot botoxoltatom. nagyon stresszes a munkám, és eljutottam oda, hogy álmomban is ráncoltam a homlokomat. Az első 2-3 nap után megszűnik a kellemetlenség, nagyon jó, teljesen megszűnt a ránc, nincs természetellenes hatása sem.
Személyes véleményem, hogy a ránckrémektől nem lehet várni, hogy a sokévi húzogatás után majd eltűnnek a ráncaink, főleg akkor nem, ha valakinek már a bőrén az arcizmok nyugalmi állapotban is látszódnak a ráncok.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

erika0325

2015. április 24.

Én a szemöldököm közötti ráncot botoxoltatom, és meg vagyok elégedve az eredménnyel. Szerintem a mértékletesség a fontos. Én évente egyszer csináltatom, tavasszal, amikor már elég erősen kezd sütni a nap, és a következő tavaszig vígan elvagyok. És most, hogy elkezdett sütni a napocska, eszembe is jutott, hogy ideje időpontot kérnem:-)

Már túl is vagyok rajta:-), amit elfelejtettem mondani, hogy van egy kis mellékhatása, mivel megfeszíti kicsit a bőrt a homlokon, ezért egy leheletnyit emel a szemhéjon:-))) ami számomra nagy öröm, ha csak egy picikét, de akkor is.

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 24.

Kencefice

2015. január 2.

Szememnél csináltattam, egyáltalán nem mű, 100%ban nem is tudja eltüntetni azokat a ráncokat, de sokkal jobb az összhatás,mint volt.
Senki meg nem mondja, hogy történt vmi, ilyenket mondanak, hogy mennyivel fiatalabbnak tűnsz, így, hogy nincs kifestve a szemed (korábban sem nagyon volt) meg hogy jó lett a szemöldököd. (hozzá sem nyúltam).

Az ára kb egy EL szemránckrémé, ami semmit nem csinál a ráncokkal,ez igen.

Kencefice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Az ára kb egy EL szemránckrémé, ami semmit nem csinál a ráncokkal,ez igen.

Wildcat75

2014. szeptember 1.

Évek óta botoxoltatom a szemöldököm közötti /haragos/ ráncot, semmi mellékhatása nincs. Tényleg a mértékletességen van a hangsúly. Én például csak fél évente "lövetem" újra, mindig megvárom, hogy teljesen kimenjen a hatása /tehát amikor már újra tudom rendesen ráncolni a szemöldököm/. Akit zavar az a bizonyos "haragos" ránc, bátran ajánlom, mert attól még az arc teljes mimikája megmarad, észre sem lehet venni, hogy botoxolva van valahol.

Wildcat75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.