KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mazsola, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolás

Revitalizáló szérum a haj növekedéséért és megerősítéséért a hajtövektől kezdve

mazsola

2017. december 2.

Hát ez egy nulla... és még büdös is!! Egy csillagot csak azért kap, mert pumpás a kiszerelés.

mazsola
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Emolliensek: Triticum Vulgare (Wheat) Protein
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone