KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   15 500 Ft-tól   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deccs91, Módosítva: 2017. március 7.

Ár:   15 500 Ft-tól
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas
Kategória:   Fog- és szájápolók

Peroxidmentes otthoni fogfehérítő szett

A BrightWhite fogfehérítő alkalmazása 100%-ig biztonságos. A fő alkotó elem a sodium perborát monohidrát, melyből a hideg LED fény hatására aktív oxigén szabadul fel. Az oxigén a fogzománc mikrobarázdáiba behatolva fejti ki fogfehérítő hatását.

A kezelés mindössze 45 percet vesz igénybe alkalmanként és már az első használat után 4-6 árnyalattal fehérebbek lesznek fogaid. A fogfehérítés befejeztével (10-20 alkalom), akár 12-14 árnyalatnyival is fehérebbek lesznek fogaid, akár még a természetes fogszíneden túl is képes fehéríteni a BrightWhite és mindezt kíméletesen, úgy, hogy fogaid a fehérítést követően sem válnak érzékennyé.

Krémmánia Kedvencek a -től
gidalf13

2017. április 25.

sok jót és sok rosszat olvastam róla. ennek ellenére megvettem egy próbát megér alapon.

kényelmetlen??? el sem tudom mondani mennyire az!!! ömlik a nyál, alig tudod lenyelni, mert az izé a szádban van... hosszadalmas, hajjaj... és én csak 2×45 percet csináltam egy huzamban.... több nem ment, szeretek beszelni 😀 de legalább ezalatt tiszta lett a ház és vacsora is készült.

eredménye: már 2 alkalom után is látványos... mindent betartottam nagyon gondosan. száraz fogra feltenni, utána nem enni és inni színeset. este használtam a revitalizalót.

szumma: kényelmetlen, rossz érzés, de hasznalt olyan 10 árnyalatnyit. nekem megért ennyit.

gidalf13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Vicko

2017. április 21.

Mindenkinek csak ajánlani tudom! Mindamellett, hogy biztonságos, valóban hatékony!!! Már a második alkalom után is látványosan fehérebbek voltak a fogaim. A kezelések végeztével pedig szuper lett az eredmény! És mindez fogérzékenység nélkül! Köszönet érte!

Vicko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Angika4

2017. április 21.

Nagyon szuper termék! Én 20 alkalmasat csomagot vásároltam és az első otthoni fogfehérítő, amit kipróbáltam és hatásos is. :) Már az első használat után több árnyalattal fehérebb lett a fogam. Ezen felbuzdulva páromnak is vettünk egy szettet, ő évekig dohányzott és nála is egyből látható volt a változás. Nagyon szeretjük, és csakis ajánlani tudom! Nem is értem azokat, akiknek nem vált be. :)

Angika4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Kagomehigurashi

2017. április 12.

Ezeket az otthoni fogfeheritos atvereseket felejtse mar el mindenki. Nagy a reklam de ennyi sehol semmi. A masik ilyen a diamond fogfeherites. Valaki meggazdagszik ebbol de mindenki csak a penzet dobja ki ezekre...

Kagomehigurashi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

oklaudia

2017. március 7.

Update: Kényelmetlen használat, 0 hatással. Sem a hab nem használt, sem a készülék. Nagyon bánom, hogy megvettem!

Én 20alkalmasat vettem fehérítő habbal. 10alkalman vagyok túl eddig, de az ég világon semmi nem látszik a fogaimon. Nagyon szomorú vagyok miatta, mert nem volt olcsó és hittem benne, hogy használni fog. De van még 10 alkalmam úgyhogy még nem mondtam le róla teljesen, de az biztos, hogy nem fog 12-14 árnyalatot fehéredni a fogam.

oklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Anne74

2017. február 26.

Sajnos ki kell mondjam, hogy nagyon jó reklámfogás ez a termék, de a hatása egyenlő a nullával.

aniko112 mindent leírt.

Teljes mértékben egyetértek vele... :(

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

aniko112 mindent leírt.

Teljes mértékben egyetértek vele... :(

Karesz1985

2017. február 26.

Nekem nagyon bejött ez a cucc. Én is sokat kávézom napi 3-4 is bemegy, ezért vettem meg én is a BrightWhite-ot. A 20as csomagot vettem a fogkrém habbal, a szenzációs találmány. Az előttem szólónak igaza van, hogy a fogfehérítést meg kell előznie egy fogkőleszedésnek. Nyilván a fogkövet nem fehéríti, mivel ez egy fogfehérítő és nem fogkőeltávolító!:) Viccet félretéve, működik a cucc, de mindent szigorúan be kell tartani....nem hiába van az le írva. Szerintem annak nem használ csak aki valamit nem tart be vagy a fogköves fogát akarja fehéríteni.
Na nekem ez a vélemenyem!

Karesz1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 26.

Na nekem ez a vélemenyem!

kovacsrekaa

2017. február 3.

Azok taborat erositem, akik kaveznak es teaznak. Emiatt a fogaik sargak. Miutan a facebookon felbukkant a cucc, rogvest meg is rendeltem. Esz nelkul, ahogy le van irva fogmosas utan alkalmaztam. Mergelodtem is, hogy micsoda szar semmit sem er. Igen am, de a draga fogorvosnom felvilagositott hogy ezt egy alapos lepedek eltavolitas es polir utan szokas alkalmazni, amit persze nem irnak le. Miutan o rendbetette a fogaim, alkalmaztam es lass csodat mukodik. Teljeskoru tajekoztatast kene nyujtaniuk, igy az ember el tudna donteni hogy megeri-e megvenni. Fogaszati kezeles elott semmikepp, viszont anelkul nem hasznal es hat az sem keves penz.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

naturefun

2017. január 13.

Nincsenek elszíneződve a fogaim, de ragyogó fehéret szerettem volna, csak egy-két árnyalatot kellett volna fehérítenie. Csalóka, a második kezelés után természetellenesen fehér lett, ami egy napig tartott. A 10 alkalomból 6-ot tudtam végigcsinálni, kellemetlen és haszontalan az egész. Nem is értem hogy dőlhettem be neki.

naturefun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

aniko112

2016. december 18.

Szerintem ez egy humbuk vagy nemtudom.... 10 alkalmasat vettem, mert kb. évente fehérítem a fogaimat, mert nagy kávéfogyasztó vagyok. Tehát nem vészesen sárgák, csak azért lehetne fehérebb. Eddig matricát vettem, amiből a crest 3d white elég látványos volt, de gondoltam megpróbálkozom ezzel. Hát ennyi erővel kidobhattam volna a pénzemet az ablakon. Szinte semmi változás nem történt, pedig betartottam az előírásokat, türelmesen végigültem a több órás kezeléseket.
Szóval, hogy miért pontozom le?
1. Iszonyat kényelmetlen 4 órán keresztül a szádban tartani egy ilyen cuccot + közben nyáladzol, mint egy bulldog...
2. A második adagnál a kis cucc konkrétan szétesett. Az elem fedője a kezemben maradt és hiába raktam vissza, a következő mozdulatnál megint kiesett.
3. A gumis cucc is alig akart rámenni a műanyagra, és amint a számba tettem, már le is jött róla. (Ezért, aztán szépen nyomva tarthattam, mert biztos ami biztos..)
4. Ahhoz képest amit tudott, szerintem egy drága vacak. Ennyit még egy szódabikarbónás fogmosással is elértem volna.
5. Amikor értékelést írtam az oldalukra (ami ennél sokkal finomabb és kevésbé részletes volt) egyszerűen nem rakták ki. :D Tehát kíváncsi vagyok, mégis hány negatívabb hangvételű komment lenne már.

Utólag belegondolva nem is értem, hogy nem tűnt fel, hogy akikkel reklámozzák, azoknak valószínűleg fizetnek vagy ingyen vágják hozzájuk. Mindenesetre az előtte-utána fotók hiánya eléggé szembetűnő....

aniko112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Szóval, hogy miért pontozom le?