KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   15 500 Ft-tól   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deccs91, Módosítva: 2017. március 7.

Ár:   15 500 Ft-tól
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas
Kategória:   Fog- és szájápolók

Peroxidmentes otthoni fogfehérítő szett

A BrightWhite fogfehérítő alkalmazása 100%-ig biztonságos. A fő alkotó elem a sodium perborát monohidrát, melyből a hideg LED fény hatására aktív oxigén szabadul fel. Az oxigén a fogzománc mikrobarázdáiba behatolva fejti ki fogfehérítő hatását.

A kezelés mindössze 45 percet vesz igénybe alkalmanként és már az első használat után 4-6 árnyalattal fehérebbek lesznek fogaid. A fogfehérítés befejeztével (10-20 alkalom), akár 12-14 árnyalatnyival is fehérebbek lesznek fogaid, akár még a természetes fogszíneden túl is képes fehéríteni a BrightWhite és mindezt kíméletesen, úgy, hogy fogaid a fehérítést követően sem válnak érzékennyé.

BrightWhite Otthoni Fogfehérítő Szett/HAB!
Ár: 3990 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kétszer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes vagy előre utalás után postán maradó (plusz postaköltség)
BrightWhite Otthoni Fogfehérítő Szett Ajándék 3in1 2 komponensű fogtisztító és fogfehérítő hab
Ár: 5000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Leírásban , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vanda234

Korcsoport: < 18
2017. december 11.

Imádtam!! a 10eset vettem meg és nem bántam meg nagyon jó nem lettek érzekenyek a fogaim nem károsdott nagyon sokat feheritett es még is termeszetes megéri az árát!!😍

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 11.

hmezeizsu

2017. november 29.

Nem értem, miért lett törölve ez a véleményem?????:
Elsősorban azokhoz az emberekhez szeretnék szólni akik félnek az érzékenységtől és a fehérítés alatti fájdalomtól,ahogy én magam is.Sokat olvastam hogy mennyien ajánlják ezt a fogfehérítőt,és megrendeltem.Sok félét kipróbáltam,a legutóbbitól iszonyatos fájdalmam volt.Azt mondtam soha többé.Egy hete megérkezett a Bright White fogfehérítőm,de nem mertem használni addig amíg nincs itthon valami nagyon erős fájdalom csillapító!
Nos tegnap este rászántam magam hogy kipróbáljam.Egyáltalán semmi érzékenység vagy fájdalom nem lépett fel!És az első alkalom után látható az eredmény.És még van 9.Fantasztikus! Tényleg egy nagyszerű termék! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Senki ne kételkedjen,tényleg nem fog fájni.Tőlem nem félt jobban senki!

hmezeizsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Nem értem, miért lett törölve ez a véleményem?????:

KissAngika

2017. november 29.

Én nagyon szeretem a brightwhite-ot, én is a 20 alkalmas csomagot rendeltem coco szénnel. Nekem nagyon sárgák voltak a fogaim a sok kávétól, kávéfüggő vagyok :) így napi 4-5 jegeskávét elfogyasztok évszaktól függetlenül :) Természetesen fehérítés alatt nem! :) Egyszerűen hihetetlen milyen fehérek lettek a fogaim már 15 alkalom után, nem kellett végigcsinálnom a 20.-at, maradt frissítésnek ha majd kell! :) A kókuszszénnel pedig naponta 2x mosok fogat, rengeteg van benne, szerintem 6 hónapig simán elég és nagyon jól szinten tartja a fehérséget. A 45 perceket meg vígan ki lehet bírni...telózok vagy filmet nézek. :) Imádom! :)

KissAngika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

tabi96

2017. november 22.

Félve rendeltem meg a szettet, de egyenlőre úgy néz ki nem hiába. Nem voltak túl drámaian sárga fogaim, nem dohányzok, csak kávét iszom napi 2x,de már kb. 5 használat után látszott az eredmény. Elsőre amit írnak h 4-6 árnyalattal fehérebb lesz a fog szerintem ott túloznak, de az tény hogx első kezelés alatt is látszott már a használata a terméknek. Én a 20 alkalmas coco szettet rendeltem meg, aminek a felén már túl vagyok. Szerintem mindenképpen megeri kipróbálni ha nem is a 20,de a 10 alkalmasat igen. A coco csak hab a tortán. Semmilyen íze nincs, natúr, kissé mentolos. Reggeli kávé után is szoktam vele fogat mosni, ugyanis fő a biztonság :) jó sok van benne, pár hónapig biztos kitart. Számomra egyáltalán nem macerás, gyorsan elrepul az a 45 perc. A legelső alkalommal én csak 3x 45 percet csináltam végig, ugyanis úgy voltam vele hogy elég annyi, annyira nem vészesen sárgák a fogaim. Ára miatt adok 4*ot

tabi96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Bogi20

2017. november 19.

Sajnos nekem sem ért semmit ez a termék. Pedig minden lépést betartottam. Közvetlenül a kezelés után talán látszik egy minimális különbség, de akkor meg nagyon kiemeli a hibákat a fogamon. Másnap már semmi. Érzékenyebbnek nem érzem a fogaimat, mert amúgyis azok.
Én nem ajánlom senkinek, nekem sajnos pénzkidobás volt. :( Pedig nagyon reménykedtem, hogy végre szép, fehér fogaim lesznek..

Bogi20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Bridddzs

2017. november 12.

Nagyon fura nekem, hogy ennyien negatívra értékeltétek. Miután megrendeltem a barátomnak és nekem, utána olvastam el itt a véleményeteket róla... már az itt olvasottak után nem sok reményt fűztem ehhez a fogfehérítőhöz.
Na de nézzük csak. Glamour napok keretén belül olcsóbban jutottam hozzá. Nagyon kényelmetlen a használata, muszáj közben, hogy az ember elterelje a figyelmét arról, hogy a szájában van ez a cucc, mert különben úgy ömlik a nyál hogy csak na. 10 alkalmasat rendeltem. Nekem nagyon bejött. Az alsó fogsoromon nem olyan szembetűnő a változás, mint a felsőn, de nagyon szép fehér lett a fogsorom. Korábban is fehérítettem már, de peroxid tartalmú termékkel. Az eredmény ugyanolyan, mint akkor. Nagyon elégedett vagyok vele!

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

nikosz90

2017. június 28.

SOHATÖBBÉ! Nekem teljesen tönkretette a fogaimat. Az első alkalom után valóban észrvettem, hogy 1-2 árnyalattal fehérebbek lettek a fogaim. De aztán... a második napon már azt tapasztaltam, hogy nem tudok szobahőmérsékletű vízet inni, mert úgy tönkretette a fogzománcomat. Teljesen fel vagyok háborodva. A párommal ugyan ez történt. Pedig előtte soha ilyen problémám nem volt, nem voltak érzékenyek a fogaim, és a páromnak sem. Természetesen azonnal abbahagytuk a fehérítést, és hetek kellettek ahhoz, hogy rendbejöjjenek a fogaink, úgy, hogy többször kellett fogorvoshoz mennünk emiatt. És arról még nem is beszéltem, hogy brutál sárgák lettek a fogaink. Szívem szerintem beperelném az egész bagázst, aki ezt kitalálta, és azt is, aki ezt forgalmazza. És mielőtt valaki azt hinné, hogy mi valami kamu fehérítőt próbáltunk, nem erről van szó. Teljesen hivatalosan rendeltük meg a brightwhite oldaláról, és eredeti csomagolásban kaptuk. Mivel olvastam több pozitív értékelést, így nem értem teljesen a helyzetet. Hogy lehet az, hogy valakinek ennyire bevált, fehérek lettek a fogai, és nem is ment tönkre cserébe, és valakinek meg ennyire tönkrevágja?

nikosz90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Nina93

2017. június 3.

Nem venném újra!!!!!

Nina93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Nem venném újra!!!!!

Petrence

2017. június 2.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam, de csalódtam. Közvetlenül a kezelés után fehérebbnek látszik, de a fognyaknál például ugyanolyan, mint volt, pedig rendesen eloszlattam a gélt. Másnapra az egész ugyanolyan, mintha nem is használtam volna.

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

bettinaszanto90

2017. május 3.

A 10 alkalmast rendeltem, nagyon gyorsan meg is érkezett. Alig vártam hogy kiprobáljam, a csomagolás szép és igényes volt a benne lévö cuccal ellentétben.
Elég nehézkesen üzemeltem be, az elemek zàrofedele állandoan lepottyant, és az elsö 45 perc után vettem észre hogy a hat lámpábol talán ha kettö világit. Ahogy megnyomkodtam a müanyag burkolatot a lámpák tövében, égett az összes majd megint nem. A gumisín állandoan kijött a helyéröl nem gyöztem igazgatni. A gél hatásárol nem is tudok mit mondani mert a második 45 percben ugy felidegesitett hogy abba is hagytam. Mindegyik ilyen, vagy én kaptam selejtet?!
Mindenesetre soha többet nem rendelek ilyet, pénzkidobás volt!

bettinaszanto90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 3.

Mindenesetre soha többet nem rendelek ilyet, pénzkidobás volt!