KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   15 500 Ft-tól   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deccs91, Módosítva: 2017. március 7.

Ár:   15 500 Ft-tól
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas
Kategória:   Fog- és szájápolók

Peroxidmentes otthoni fogfehérítő szett

A BrightWhite fogfehérítő alkalmazása 100%-ig biztonságos. A fő alkotó elem a sodium perborát monohidrát, melyből a hideg LED fény hatására aktív oxigén szabadul fel. Az oxigén a fogzománc mikrobarázdáiba behatolva fejti ki fogfehérítő hatását.

A kezelés mindössze 45 percet vesz igénybe alkalmanként és már az első használat után 4-6 árnyalattal fehérebbek lesznek fogaid. A fogfehérítés befejeztével (10-20 alkalom), akár 12-14 árnyalatnyival is fehérebbek lesznek fogaid, akár még a természetes fogszíneden túl is képes fehéríteni a BrightWhite és mindezt kíméletesen, úgy, hogy fogaid a fehérítést követően sem válnak érzékennyé.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ancsika91

2018. május 8.

Szkeptikus voltam vele, de mégis megrendeltem. Először megijedtem, hogy a pici álkapcsomba hogyan fog elférni a szilikon, de semmi gond nem volt vele. Kényelmes volt a számban, nem kellett tartani, az eredmény pedig már a második alkalom után meggyőzött arról, hogy jó döntés volt. Csak ajánlani tudom.

ancsika91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Chloee10

2018. április 23.

Én is a kedvezmény miatt rendeltem meg, de sajnos egyáltalán nem használt, pedig rendkívül ügyeltem arra, hogy mindent a leírásnak megfelelően csináljak, és semmi színeset nem ettem, ittam. Használat után mintha látszódott volna valami, de másnap reggelre minden a régi volt. Mivel van egy koronám (aminek ugye nem változik a színe), így egyértelműen látnom kellett volna ahhoz viszonyítva a változást.

Chloee10
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

szeszonja

2018. április 16.

20% kedvezmény volt rá csütörtöktől, ezért már aznap megrendeltem. Pénteken érkezett meg és este ki is próbáltam.
Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel. Nincsenek extrém módon elszíneződve a fogaim, de soha nem estem át fehérítésen, ezért kíváncsian kezdtem neki. Meglepően kifehéredtek a fogaim. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hatásos.

szeszonja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

sarkozikriszti1

2018. április 11.

Nekem használt. Erős csontszínű fogaim vannak, szerintem rögtön sárgán nőttek ki. 10 alkalmast szereztem be és láthatóan, több árnyalattal fehérebbek lettek a fogaim. Szerintem soha nem voltak annyira fehérek mint kezelések után. Sokféle utánzat létezik már, de én csak ezt fogom használni.

sarkozikriszti1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

biroreni

2018. március 28.

Érdemes megvenni, egy 10 alkalmas volt az első szerzeményem, 2 nap alatt elhasználtam és soha nem volt még olyan fehér a fogam mint akkor. Hosszú ideig fehér maradt utána a fogam. Ami még véleményem szerint előny, hogy egyszer kell csak megvenni a teljes készletet, később már elég csak utántöltő. Szokták akciózni, olyankor rendelem én is.

biroreni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 28.

kkdorci

2018. március 23.

A sok reklám miatt, azt hittem semmit nem ér, de nem régen akciós volt, ezért rendeltem. Nem bántam meg, sőt csak ajánlani tudom másoknak is. A környezetemnek is feltűnt, hogy mennyire fehérek lettek a fogaim.

kkdorci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

Halmipetra

2018. március 13.

Nekem használt. Személy szerint hidegrázásom van a fogászati rendelőktől, ezért nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fogfehérítőre. Nincs időhöz kötve, gyors és megbízható. Öröm utána tükörbe nézni. Tényleg magabiztosabb a mosoly. :-)

Halmipetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

szviktoria81

2018. március 8.

Még ősszel rendeltem meg, de csak most próbáltam ki. Mivel eléggé el van vékonyodva a fognyakam, picit érzékeny a fogam ezért tartottam tőle, hogy kellemetlen lesz, de gyakorlatilag semmi fogérzékenység nem volt. Ellenben a fogaim soha nem voltak még ilyen fehérek. Ez egy jó termék!!!!

szviktoria81
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

alex1990

2018. február 21.

Nagyon fura véleményeket lehet itt olvasni, pedig szerintem nagyon jó kis termék. Én külön köszönetet is adtam érte, mert amit adott számomra az fantasztikus. Remek eredmény, kényelmes használat, és már a 2. alkalom után is wow. Egyáltalán nem tudok róla negatív véleményt mondani. Még egy apró fogérzékenységet se! Nem tudom,biztos mindenki a BrightWhite-ról beszél? Csak ajánlani tudom!

alex1990
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Jankaq

2018. február 20.

Egyaltalan nem vagyok ezzel megelegedve, megmarta a fogzomancom. Az ugyfelszolgalata Amirol azt allitja 0-24-es, nos az, de emberrel nem beszel senki. A panasz opcio el ugyan, viszont megkernek irj emailt. Termekre granciat nem vallal. Vajon miert? Most mar tudom. Amennyiben nem a fogorvosnal akar az ember kikotni, akkor ne hasznalja. Penz kidobas es tonkre vagja a fogakat!

Jankaq
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.