KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   15 500 Ft-tól   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deccs91, Módosítva: 2017. március 7.

Ár:   15 500 Ft-tól
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas
Kategória:   Fog- és szájápolók

Peroxidmentes otthoni fogfehérítő szett

A BrightWhite fogfehérítő alkalmazása 100%-ig biztonságos. A fő alkotó elem a sodium perborát monohidrát, melyből a hideg LED fény hatására aktív oxigén szabadul fel. Az oxigén a fogzománc mikrobarázdáiba behatolva fejti ki fogfehérítő hatását.

A kezelés mindössze 45 percet vesz igénybe alkalmanként és már az első használat után 4-6 árnyalattal fehérebbek lesznek fogaid. A fogfehérítés befejeztével (10-20 alkalom), akár 12-14 árnyalatnyival is fehérebbek lesznek fogaid, akár még a természetes fogszíneden túl is képes fehéríteni a BrightWhite és mindezt kíméletesen, úgy, hogy fogaid a fehérítést követően sem válnak érzékennyé.

Ár: 4300 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kétszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes vagy előre utalás után postán maradó (plusz postaköltség)

hmezeizsu

2017. augusztus 25.

Az előző vélemény számomra hihetetlen, ugyanis én is ennyire féltem a fájdalomtól... Ezért elsősorban azokhoz az emberekhez szeretnék szólni akik félnek az érzèkenységtől és a fehérítés alatti fàjdalomtól,ahogy én magam is.Sokat olvastam hogy mennyien ajánlják ezt a fogfehérítőt,és megrendeltem.Sok félét kipróbáltam,a legutóbbitól iszonyatos fájdalmam volt.Azt mondtam soha többé.Egy hete megérkezett a Bright White fogfehérítőm,de nem mertem használni addig amíg nincs itthon valami nagyon erős fájdalom csillapító!
Nos tegnap este rászántam magam hogy kipróbáljam.Egyáltalán semmi érzékenység vagy fájdalom nem lépett fel!És az első alkalom után látható az eredmény.És még van 9.Fantasztikus!Tényleg egy nagyszerű termék! Csak ajánlani tudom mindenkinek.Sajnos nagyon sok kamu márka van, aki az eredetit veszi abban 100%-ig biztos vok, hogy nem fog csalódni. Senki ne kételkedjen,tényleg nem fog fájni. Tőlem nem félt jobban senki!

hmezeizsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

nikosz90

2017. június 28.

SOHATÖBBÉ! Nekem teljesen tönkretette a fogaimat. Az első alkalom után valóban észrvettem, hogy 1-2 árnyalattal fehérebbek lettek a fogaim. De aztán... a második napon már azt tapasztaltam, hogy nem tudok szobahőmérsékletű vízet inni, mert úgy tönkretette a fogzománcomat. Teljesen fel vagyok háborodva. A párommal ugyan ez történt. Pedig előtte soha ilyen problémám nem volt, nem voltak érzékenyek a fogaim, és a páromnak sem. Természetesen azonnal abbahagytuk a fehérítést, és hetek kellettek ahhoz, hogy rendbejöjjenek a fogaink, úgy, hogy többször kellett fogorvoshoz mennünk emiatt. És arról még nem is beszéltem, hogy brutál sárgák lettek a fogaink. Szívem szerintem beperelném az egész bagázst, aki ezt kitalálta, és azt is, aki ezt forgalmazza. És mielőtt valaki azt hinné, hogy mi valami kamu fehérítőt próbáltunk, nem erről van szó. Teljesen hivatalosan rendeltük meg a brightwhite oldaláról, és eredeti csomagolásban kaptuk. Mivel olvastam több pozitív értékelést, így nem értem teljesen a helyzetet. Hogy lehet az, hogy valakinek ennyire bevált, fehérek lettek a fogai, és nem is ment tönkre cserébe, és valakinek meg ennyire tönkrevágja?

nikosz90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Karesz1985

2017. június 25.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, fogaim a sok kávétól nagyon elszíneződtek. Nem hittem benne, mert már mindegyik "fogfehérítős" fogkrémet kipróbáltam és semmi sem használt. A 20 alkalmasat vettem, hogy megadom az utolsó esélyt magamnak és működik, már az első használat után láttam a fehéredést. Sokan írják, hogy nem használ, szerintem meg nem tartják be az utasításokat sokan, mármint a használatit, de lehet, hogy a színes ételek-italok mellőzésével is vannak gondok akinek "nem" használ. Mint a fogyókúra, ha esténként megeszel 1 szelet sütit és nem fogysz akkor is a fogyókúra a hibás?
Mindenki használja jól és tartson be mindent és működni fog.

Karesz1985
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

Mindenki használja jól és tartson be mindent és működni fog.

Nina93

2017. június 3.

Nem venném újra!!!!!

Nina93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Nem venném újra!!!!!

Petrence

2017. június 2.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam, de csalódtam. Közvetlenül a kezelés után fehérebbnek látszik, de a fognyaknál például ugyanolyan, mint volt, pedig rendesen eloszlattam a gélt. Másnapra az egész ugyanolyan, mintha nem is használtam volna.

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

Vicko

2017. május 13.

A termékről már több alkalommal írtam véleményt. Továbbra is elégedett vagyok vele. Azt azonban csalódva tapasztalom, hogy a hozzászólásaim mindig törlődnek az oldalról, míg másokét meghagyják.... Mi értelme is van így ennek az egésznek? Ki tudja, még hány vélemény tűnik el. Ezek szerint a terméktapasztalatok közül is csak az maradhat, amelyik valakinek szimpatikus.

Vicko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Angika4

2017. május 6.

Elég szkeptikus vagyok az azonnali eredményt kínáló kozmetikai termékekkel kapcsolatban, de ezen komolyan meglepődtem. Tényleg fehéríti a fogamat és semmiféle érzékenységet nem éreztem, pedig van érzékeny fogam. Én a habbal együtt vásároltam és az is nagyon bevált. Páromnak is vettünk egyet, mert sajnos a dohányzás miatt elég sárgák a fogai és neki is az első használat után láványos volt a változás. Szívből ajánlom, aki megbízható terméket szeretne.

Angika4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

GeliDomi

2017. május 5.

Imádom!! Fantasztikus termék és valóban fájdalommentes, amitől nagyon féltem. Arról nem is beszélve hogy megrendeltem délelőtt és másnap már kézhez is kaptam. Nekem nagyon kényelmes volt, hisz a kedvenc sorozatom nézése közben is használhattam. :) Amikor az első 45 perc letelt, hihetetlen volt mennyit fehéredtek a fogaim, sőt még fényesebbek is lettek, szívből ajánlom! A leghatékonyabb és legmegbízhatóbb termék, amivel valaha találkoztam. ❤

GeliDomi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

bettinaszanto90

2017. május 3.

A 10 alkalmast rendeltem, nagyon gyorsan meg is érkezett. Alig vártam hogy kiprobáljam, a csomagolás szép és igényes volt a benne lévö cuccal ellentétben.
Elég nehézkesen üzemeltem be, az elemek zàrofedele állandoan lepottyant, és az elsö 45 perc után vettem észre hogy a hat lámpábol talán ha kettö világit. Ahogy megnyomkodtam a müanyag burkolatot a lámpák tövében, égett az összes majd megint nem. A gumisín állandoan kijött a helyéröl nem gyöztem igazgatni. A gél hatásárol nem is tudok mit mondani mert a második 45 percben ugy felidegesitett hogy abba is hagytam. Mindegyik ilyen, vagy én kaptam selejtet?!
Mindenesetre soha többet nem rendelek ilyet, pénzkidobás volt!

bettinaszanto90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 3.

Mindenesetre soha többet nem rendelek ilyet, pénzkidobás volt!

gidalf13

2017. április 25.

sok jót és sok rosszat olvastam róla. ennek ellenére megvettem egy próbát megér alapon.

kényelmetlen??? el sem tudom mondani mennyire az!!! ömlik a nyál, alig tudod lenyelni, mert az izé a szádban van... hosszadalmas, hajjaj... és én csak 2×45 percet csináltam egy huzamban.... több nem ment, szeretek beszelni 😀 de legalább ezalatt tiszta lett a ház és vacsora is készült.

eredménye: már 2 alkalom után is látványos... mindent betartottam nagyon gondosan. száraz fogra feltenni, utána nem enni és inni színeset. este használtam a revitalizalót.

szumma: kényelmetlen, rossz érzés, de hasznalt olyan 10 árnyalatnyit. nekem megért ennyit.

gidalf13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.