KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   15 500 Ft-tól   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deccs91, Módosítva: 2017. március 7.

Ár:   15 500 Ft-tól
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas
Kategória:   Fog- és szájápolók

Peroxidmentes otthoni fogfehérítő szett

A BrightWhite fogfehérítő alkalmazása 100%-ig biztonságos. A fő alkotó elem a sodium perborát monohidrát, melyből a hideg LED fény hatására aktív oxigén szabadul fel. Az oxigén a fogzománc mikrobarázdáiba behatolva fejti ki fogfehérítő hatását.

A kezelés mindössze 45 percet vesz igénybe alkalmanként és már az első használat után 4-6 árnyalattal fehérebbek lesznek fogaid. A fogfehérítés befejeztével (10-20 alkalom), akár 12-14 árnyalatnyival is fehérebbek lesznek fogaid, akár még a természetes fogszíneden túl is képes fehéríteni a BrightWhite és mindezt kíméletesen, úgy, hogy fogaid a fehérítést követően sem válnak érzékennyé.

Krémmánia Kedvencek a -től
Karesz1985

2017. június 25.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, fogaim a sok kávétól nagyon elszíneződtek. Nem hittem benne, mert már mindegyik "fogfehérítős" fogkrémet kipróbáltam és semmi sem használt. A 20 alkalmasat vettem, hogy megadom az utolsó esélyt magamnak és működik, már az első használat után láttam a fehéredést. Sokan írják, hogy nem használ, szerintem meg nem tartják be az utasításokat sokan, mármint a használatit, de lehet, hogy a színes ételek-italok mellőzésével is vannak gondok akinek "nem" használ. Mint a fogyókúra, ha esténként megeszel 1 szelet sütit és nem fogysz akkor is a fogyókúra a hibás?
Mindenki használja jól és tartson be mindent és működni fog.

Karesz1985
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

Mindenki használja jól és tartson be mindent és működni fog.

Nina93

2017. június 3.

Nem venném újra!!!!!

Nina93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Nem venném újra!!!!!

Petrence

2017. június 2.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam, de csalódtam. Közvetlenül a kezelés után fehérebbnek látszik, de a fognyaknál például ugyanolyan, mint volt, pedig rendesen eloszlattam a gélt. Másnapra az egész ugyanolyan, mintha nem is használtam volna.

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

Vicko

2017. május 13.

A termékről már több alkalommal írtam véleményt. Továbbra is elégedett vagyok vele. Azt azonban csalódva tapasztalom, hogy a hozzászólásaim mindig törlődnek az oldalról, míg másokét meghagyják.... Mi értelme is van így ennek az egésznek? Ki tudja, még hány vélemény tűnik el. Ezek szerint a terméktapasztalatok közül is csak az maradhat, amelyik valakinek szimpatikus.

Vicko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Angika4

2017. május 6.

Elég szkeptikus vagyok az azonnali eredményt kínáló kozmetikai termékekkel kapcsolatban, de ezen komolyan meglepődtem. Tényleg fehéríti a fogamat és semmiféle érzékenységet nem éreztem, pedig van érzékeny fogam. Én a habbal együtt vásároltam és az is nagyon bevált. Páromnak is vettünk egyet, mert sajnos a dohányzás miatt elég sárgák a fogai és neki is az első használat után láványos volt a változás. Szívből ajánlom, aki megbízható terméket szeretne.

Angika4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

GeliDomi

2017. május 5.

Imádom!! Fantasztikus termék és valóban fájdalommentes, amitől nagyon féltem. Arról nem is beszélve hogy megrendeltem délelőtt és másnap már kézhez is kaptam. Nekem nagyon kényelmes volt, hisz a kedvenc sorozatom nézése közben is használhattam. :) Amikor az első 45 perc letelt, hihetetlen volt mennyit fehéredtek a fogaim, sőt még fényesebbek is lettek, szívből ajánlom! A leghatékonyabb és legmegbízhatóbb termék, amivel valaha találkoztam. ❤

GeliDomi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

bettinaszanto90

2017. május 3.

A 10 alkalmast rendeltem, nagyon gyorsan meg is érkezett. Alig vártam hogy kiprobáljam, a csomagolás szép és igényes volt a benne lévö cuccal ellentétben.
Elég nehézkesen üzemeltem be, az elemek zàrofedele állandoan lepottyant, és az elsö 45 perc után vettem észre hogy a hat lámpábol talán ha kettö világit. Ahogy megnyomkodtam a müanyag burkolatot a lámpák tövében, égett az összes majd megint nem. A gumisín állandoan kijött a helyéröl nem gyöztem igazgatni. A gél hatásárol nem is tudok mit mondani mert a második 45 percben ugy felidegesitett hogy abba is hagytam. Mindegyik ilyen, vagy én kaptam selejtet?!
Mindenesetre soha többet nem rendelek ilyet, pénzkidobás volt!

bettinaszanto90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 3.

Mindenesetre soha többet nem rendelek ilyet, pénzkidobás volt!

gidalf13

2017. április 25.

sok jót és sok rosszat olvastam róla. ennek ellenére megvettem egy próbát megér alapon.

kényelmetlen??? el sem tudom mondani mennyire az!!! ömlik a nyál, alig tudod lenyelni, mert az izé a szádban van... hosszadalmas, hajjaj... és én csak 2×45 percet csináltam egy huzamban.... több nem ment, szeretek beszelni 😀 de legalább ezalatt tiszta lett a ház és vacsora is készült.

eredménye: már 2 alkalom után is látványos... mindent betartottam nagyon gondosan. száraz fogra feltenni, utána nem enni és inni színeset. este használtam a revitalizalót.

szumma: kényelmetlen, rossz érzés, de hasznalt olyan 10 árnyalatnyit. nekem megért ennyit.

gidalf13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Kagomehigurashi

2017. április 12.

Ezeket az otthoni fogfeheritos atvereseket felejtse mar el mindenki. Nagy a reklam de ennyi sehol semmi. A masik ilyen a diamond fogfeherites. Valaki meggazdagszik ebbol de mindenki csak a penzet dobja ki ezekre...

Kagomehigurashi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

oklaudia

2017. március 7.

Update: Kényelmetlen használat, 0 hatással. Sem a hab nem használt, sem a készülék. Nagyon bánom, hogy megvettem!

Én 20alkalmasat vettem fehérítő habbal. 10alkalman vagyok túl eddig, de az ég világon semmi nem látszik a fogaimon. Nagyon szomorú vagyok miatta, mert nem volt olcsó és hittem benne, hogy használni fog. De van még 10 alkalmam úgyhogy még nem mondtam le róla teljesen, de az biztos, hogy nem fog 12-14 árnyalatot fehéredni a fogam.

oklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.