KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2017. december 29.

Ár:   12 990 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

A BrightWhite White Coco 100% kókuszhéj-faszénből készül, ami segít abban, hogy a fogak fehérebbek legyenek, erősíti az ínyt és eltávolítja a méreganyagokat és a baktériumokat a szájüregből, a fogak ragyogó fehérsége érdekében.

• Gazdaságos 50 g-os kiszerelés, ami elegendő 4-5 hónapra
  • Láthatóan fehérebb fogak már az első fogmosás után
  • Hosszan megőrzi a fogak fehérségét
  • Természetes módon fehérít
  • 100% organikus és természetes formula
  • Megakadályozza a rossz leheletet
  • Eltávolítja a baktériumokat és megakadályozza képződésüket a szájüregben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szeszonja

2018. február 22.

Ajándékba kaptam, nem fűztem hozzá sok reményt, de meglepően jó ez a por. Kellemes mentolos az íze, azóta már rendeltem magamnak is. Sajnos dohányzom, viszont mivel minden nap használhatom fehérerek maradnak a fogaim.

szeszonja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

Belyus

2018. február 17.

Valóban fehérebb lesz tőle a fog, de macerás használni. Fekete lesz tőle az íny és a fogközök is, így a használata után még egyszer fogat kell mosni, hagyományos fogkrémmel is.

Belyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.