KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   49 900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. április 3.

Ár:   49 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elegáns, fekete és rose gold szín, prémium svéd minőség és olasz dizájn - ez jellemzi a Bruzzoni fogkefét.

• Finom bőr borítás, rose gold dokkoló, mely akár laptopról, USB kábelen keresztül is tölthető.
  • 8000 rotáció percenként, 40 perc működés egy feltöltéssel.
  • A DuPont által készített fejek, sörték rendkívül gyengéden, de tökéletes hatékonysággal tisztítják meg a fogakat.
  • A készülék belseje is a legjobb minőségű alkatrészekből készült.