KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Kislampa

2018. július 7.

Olvassátok történetem. Hosszú, de hátha valakinek bíztatást jelent majd :)

Burgonya - HAT csillag!! (citrommal)

A minap fedeztem csak fel magamnak, pedig már 38 vagyok. A nagyon problémás bőrűek közé tartozom,állkapocs mentén, nyaki tájékon és leginkább vállon(! -régen teljes háton is) megjelenő iszonyatos ronda pattanások rontják meg az életem. Mindenféle vizsgálaton átestem, mondjuk hála az égnek semmi belső bajom nincs,semmi hormonális eltérés. Az biztos, hogy a tejtermékek csak rátesznek, viszont ha azokat megvonom magamtól, még mindig nem tökéletes a kép, csak annyiban változik, hogy nem nagy göbök lesznek, hanem 2-3 nap alatt elmúló, "vállalható" rondaságok.. Az arcom csak-csak, az mondhatni természetes látvány. De a vállam?! Nem ám egy darab, hanem tizenegy. Tipikusan az vagyok akinek a bőrét a google kiadja acne címszó alatt a képtalálatoknál. Kisebesedik, egy évig látható hatalmas foltot hagyva maga után :( Gyógyszert soha nem szedtem rá, mert féltem beszedni őket.Inkább megtanultam így élni, már ha lehet... Persze időről-odőre kísérleteztem csodaszerekkel, mondanom sem kell milyen eredménnyel (Pl. most legutóbb the ordinary - lópikulát sem ér)

Ma szombat van, két nappal ezelőtt, csütörtökön készítettem burgonyapürét. Mixerrel. Fontos, hogy mixerrel, mert attól lesz kenhető, nyúlós állaga. Egy nagy krumplit félbevágtam, az egyik felét megfőztem, mixerrel rámentem, a másik felének levét kifacsartam,a léhez hozzáadtam egy kanálnyi citromlevet, és összemixeltem a masszával. Ennyi. Elvileg egy hétig hűtőben, lezárt üvegben eláll.

Reggel és este kenem fel az arcomra és a vállamra is. 20-30 percig hagyom fent, kicsit vastagon kenem, mert hamar szárad, és akkor húzza a bőrt.Az arcom ma reggel egy csoda! Sima, üde, és a patik is visszavonulót fújtak, a mitesszerek mintha nem dudorodnának. Nekem kicsit szárítja a bőröm, utána hidratálok. Nos a vállam? Többször is oda kellett nézni a tükörbe, hogy jól látok-e, a gyulladt göbök eltűntek, a kisebesedések durván gyógyulóban, a régebbi foltok pedig máris sokkal halványabban éktelenkednek. Egy csoda!! Mindenkinek ki kell próbálni aki ettől szenved!

Kislampa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Olvassátok történetem. Hosszú, de hátha valakinek bíztatást jelent majd :)

Burgonya - HAT csillag!! (citrommal)

tara95

2018. június 17.

Totál kiakadt a bőröm, piros pöttyök mindenütt...mivel magas a c vitamin tartalma, most reggel-este használom toniknak, elképesztő, hogy már egy használat után mennyire lehúzta a gyulladást, mattított és egységesítette a bőrszínem. Bátran használjátok :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

erika0325

2016. június 1.

Néhány napja kezdtem el, hogy minden este áttörlöm az arcomat egy szelet burgonyával. Namost új éjszakai olajat is használok, így nem tudom megállapítani, hogy a krumpli szelet vagy a csoda szantálos olajam teszi e, de annyira szép a bőröm, hogy titkon minden tükörnél meglesem magam:-) Azt nem tudom meddig tart a lelkesedésem, de egyelőre nagyon tetszik az eredmény.

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 1.

Lunita

2013. augusztus 22.

Mattítás miatt próbáltam ki reszelve arcra,nekem használt,érdemes volt. :)

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Mattítás miatt próbáltam ki reszelve arcra,nekem használt,érdemes volt. :)

beautifullife

2013. június 25.

Régen a pattanásos bőrömre próbáltam ki,kétféleképpen.
Az egyik módszer az arcpakolás.Rettentő egyszerű: lereszeljük és hopp fel az arcra.
A másik: lereszelés után kinyomkodjuk a levét,és esténként áttörüljük vele az arcot.
Így utólag valóban segített,hamvas lett tőle a bőr,mattított és valamennyire a pattanások is eltűnnek.Az egyetlen baj az volt,hogy -mint a legtöbb módszerrel- így ezzel sem voltam kitartó,pedig lehet a felére csökkentettem volna a pattanással küzdő időszakot és nem kentem volna annyi mindent szegény bőrömre. Naiv tiniként csodaszert kerestem.

beautifullife
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 25.

Régen a pattanásos bőrömre próbáltam ki,kétféleképpen.