KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cacharel

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetétel: citrusok, tea, körte, narancsvirág, jázmin, szantál, musk Illatcsalád: viragos-fás-pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

KittiASzuperpocok

2016. október 12.

Habar nem vagyok csitri (de jo is lenne ☺ ) nekem nagyon tetszij ez az illat.
Egy cserebere utjan jutottam hozza egy kis mintahoz es olyannyira megmergezett a vagy, hogy meg kellett szereznem.
Sikerrel jartam. Eloszor a kulsejerol...
Az uveg csodalatosan nez ki. Mar onmagaban az is sejteti, hogy egy viragos parfumrol van szo. Nagyon igenyesnek talalom.
Az illata pedig kelloen viragos es szantalos nekem. Ahogy kifujom, citrusossagot erzek, szerencsemre nem sokaig. Utana a jaumin es a szantal veszi at az uralmat. Kelloen fas rajtam es nagyon jol muzsikalunk egyutt. Amikor szaglaszom a csuklomat ugy erzem hogy nem is a mostani idokben elek...van benne valami letunt korokat idezo osszhatas de itt nem a rozsas nyanyaszagra gondolok hanem regi idok ifju holgyeire gondolok, akiknek nagyon is jol allhatott ez az illat.
Nalam maximalis pont!

KittiASzuperpocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Habar nem vagyok csitri (de jo is lenne ☺ ) nekem nagyon tetszij ez az illat.
Sikerrel jartam. Eloszor a kulsejerol...
Nalam maximalis pont!

Kodi

2016. szeptember 29.

Annak idején azt hittem, hogy dögös, vörös illat ő, valami olyan, amit Scarlett O'Hara akkor viselt volna, amikor a gonosz -bár némileg megalapozott - pletykák ellenére, magára öltötte kihívó vörös ruháját és mégis elment Ashley születésnapi estéjére, hogy szemébe nézzen Melanienek. "Magasan kell, hogy lengjen az zászlód, drágám, különben eltapossák!' - mondja Rhett, hozzávágja a ruhát és elrugdossa az estélyre. És valóban végül egyedül megy be az oroszlánok közé, méltóssággal, kihívóan a szemébe néz ellenségeinek és csatát nyer.
"Magasan kell, hogy lengjen az zászlód, drágám, különben eltapossák!' - ilyen illatnak gondoltam, pedig nem ilyen, egyszerű hétköznapi, gyümölcsös-virágos, Scarlett maximum akkor viselné, ha jó kislánynak akarna látszani. De miért is akarna annak látszani? Ugyan már, ő sohasem viselné ezt. Az én fejemben kb. egy szinten van az Avon Ultra Sexyjével. Nem megbotránkoztató, kellemes és kellőképpen uncsi.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

galagonyanya

2016. szeptember 28.

Nekem ő egy enyhén szintetikus hatású kis semmiség. Picit virágos, enyhén gyümölcsös lehellet. Tizenéves csitriknek esetleg kedves ajándék lehet, nekem viszont nem kihívás. Amilyen gyorsan magamra tettem, olyan hamar sikerült is elfelejtenem:)

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

krémparádé

2016. szeptember 20.

Határozottan tavaszi illat, olyan akácos-mézes, lehet, hogy a lonc miatt. Fiatalság, lágy szellő, hulló virágszirmok, első napsugarak, pasztell színek és a szerelem ígérete: ezek jutnak eszembe az illatáról.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Mackobunda

2015. november 15.

Külföldön szereztem be, minden napos illatom csak már sajnálom magamra fújni, mert nagyon kevés van belőle. A Cacharel Scarlett parfüm a 15 - 25 év közötti hölgyeknek ajánlott. 2009-ben jelent meg, az "Elfújta a szél" ihlette. Három híres parfümös kreációja: Honorine Blanc, Olivier Cresp and Alberto Morillas. Púderes-mézes-körtés illata van, nagyon szeretem. Nagyon elegáns és igazán nőies a csomagolása, amit Christophe Pillet tervezett. 50 mL kiszerelést használom, újravenném újra és újra. Hideg, hűvösebb időben egyszerűen fantasztikus. Intenzív és tartós illatával nálam maximális hatást ért el, nem kérdéses az 5*

Fej: körte, citrusok, tea
Szív: jázmin, lonc, virágos tónusok
Alap: szantálfa, pézsma, fehér méz

"A Cacharel márkát kitalálta és megalapította Jean Bousquet 1962 - ben a délfranciai Nimes - ben. A varrógépekkel foglalkozó üzletember gyermekét már gyerekkortól fogva beszippantotta a divat világa. Az elején tehát nem voltak kozmetikumok és parfümök, hanem szoknyák és felsők éltették a fiatal francia gyereket. A műszaki egyetem elvégzése után visszatért Párizsba, ahol megalapította a saját divatházát a lakása tetőterében, Marais környékén. A Cacharel parfümöket (a Camargue kis madárról kapta a nevét) a nőiesség inspirálta, túltengenek aktivitásban és minden színben pompáznak. Kitűnnek a könnyedségükkel, érzékeny és finom tónusaikkal, nemes összetételükkel. A Cacharel parfümök alkímiájában összekapcsolódnak a hagyományos és a modern hatások, melyek a Cacharel márka számára megkülönböztető jelként szolgálnak. Kapcsolódjon össze a luxus és fiatalos illattal a Cacharel Scarlett - tel - akire a hölgyek féltékenyek, és a férfiak is elismerten bólogatnak - Scarlett Johansson színésznõvel ..."

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

Fej: körte, citrusok, tea
Szív: jázmin, lonc, virágos tónusok
Alap: szantálfa, pézsma, fehér méz

Cilike

2015. augusztus 19.

A nehéz illatok kedvelőjeként (Prada Tendre, Dior Addict, Mugler Alien, La Prairie Life Threads Gold, YSL Elle, stb...) tőlem rendkívül távol áll.....kerestem valamilyen tavaszi-nyári illatot magamnak és hozzájutottam egy csere alkalmával. Rendkívül könnyen felejthető (de inkább meg sem jegyezhető) Nekem az illata nagyon mű, nincs benne semmi extra, csak egy kis virágos kedvesség, ami egy óra alatt elillan :( Ám szerencsére mindent megtaláltam a Moschino Funny-ban, amit benne nem. :))
Tőlem egy csillagot kap a szép üveg miatt.*

Cilike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Tőlem egy csillagot kap a szép üveg miatt.*

kinderino

2014. április 22.

Egy a bajom vele: nem tartós.

kinderino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Egy a bajom vele: nem tartós.

narancsfavirág

2013. október 1.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt. A csomagolás nekem nem tetszett, mert nehezen lehetett kinyitni, és nem jött be ez a műanyagos csipke dizájn. Először az illatával se voltam kibékülve, de azt később nagyon megszerettem :-). Nekem kb. egy óráig tart az illata.

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

infinite01@freemail.hu

2013. július 4.

Nagyon kedvelem ezt az illatot! Talán kifújáskor egy kicsit szúrós (bár én olyankor is szeretem már) kicsit később lágyabb lesz. Én is tavasszal és nyáron szeretem leginkább, vidám gyümölcsös illata van :) lehetne tartósabb, bár akkor szerintem elveszítené frissességét, nyáron nem olyan jó a tartós illat, mert akkor úgy érzi az ember hogy ragad, ránehezedik...

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
infinite01@freemail.hu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
mizse93

2013. május 31.

Igazi tavaszi illat... imádom! Számomra a hőségben a legfinomabb, azonban a tartóssága nem az erénye..

mizse93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.