KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Canesten Plus bifonazol krém alkalmazható a láb, kéz, test és testhajlatok gombás fertőzéseinek és az ezzel járó tüneteinek kezelésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bobbys

2017. március 11.

Már az első használat után lehetett látni az eredményt! Először azt hittem, hogy csak képzelődök, pedig tényleg nagyon sokat javult a helyzet.

Azt írja a papírja, hogy lábujjak között legalább 3 hétig kell folytatni a kezelést, hogy biztos legyen az eredmény. Másfél hét után kivörösödött a bőröm és elkezdett hólyagosodni, alig bírok lábra állni. Most leálltam vele, remélem rendbe jön. És a gomba sem fog újra elő jönni. :(
(A mellékhatások között írnak is erről, de nem nyugtat meg.)

bobbys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

(A mellékhatások között írnak is erről, de nem nyugtat meg.)

TijuMK

2014. augusztus 10.

Sajnos sikerült elkapnom egy fincsi bőrgombát a lábamon. A jobb lábamon az összes lábujjam közt, a bal lábamon csak kicsi és a gyűrűsujj közötti bőr hámlott és viszketett. Borzalmas érzés volt, sajnos egyszer addig vakartam amíg az egész bőrt lekapartam, aztán jött a vizes bőr, bevérzések és barátai. Ekkor berongyoltam a patikába és ezt ajánlották. 3 hétig kellett reggel és este bekennem (ebből is látszik mennyire komoly volt a helyzet). Nekem totál kiszárította a bőröm, utána lehámlott az egész felület. És most köszöni szépen csodálatosan van. Nőtt friss új, teljesen egészséges tünetmentes bőr. Számomra igazi megmentető ez a termék :) Az ára se vészes, és jó sok van benne, mivel vékonyan kell kenni.

TijuMK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

amyesther

2012. október 29.

A bifonazol egy gombaölő szer, állítólag a bőrgombát okozó baktériumok 80%-a ellen hatásos. A ''sima'' Canesten is csodaszer, de az nem tartalmazza ezt az anyagot, talán ezért is több a hatóideje.

A Canesten Plus 2-3 nap alatt gyógyít. Este, lefekvés előtt kenem egy vékony rétegben, majd pamutzokniba bújok. Következő reggelre már sokat javul a helyzet.
Közepesen sűrű, hófehér, szagtalan, hűs a krém.
A benne lévő hatóanyagok miatt csak egyszer szabad használni egy nap.
Szerintem csodaszer, mert az egészség szép! :)

Update: másik lábikóról jön a jelentés.
Szintén este kenegetem, de erre ipari mennyiséget.
Kicsit beütögetem, majd egy méretre vágott ragtapasszal lefedem.
Így szundizok, így hagyom egész nap. Fürdés előtt leveszem és mit látok?? Teljesen eltűnt. Teljesen!
A zöld csillagok számát szorozd meg végtelennel.

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 29.

Közepesen sűrű, hófehér, szagtalan, hűs a krém.
A benne lévő hatóanyagok miatt csak egyszer szabad használni egy nap.
Szerintem csodaszer, mert az egészség szép! :)

Update: másik lábikóról jön a jelentés.
Szintén este kenegetem, de erre ipari mennyiséget.
Kicsit beütögetem, majd egy méretre vágott ragtapasszal lefedem.
A zöld csillagok számát szorozd meg végtelennel.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, Sorbitan Stearate
Tisztítószerek: Polysorbate 60
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Octyldodecanol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.