KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   5995 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: edermann, Módosítva: 2018. május 20.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Catalase kapszula egyedülálló megoldást kínál, az őszüléssel és hajhullással szemben, ugyanis ez nem festék, ami csak elfedi a problémát és árt is hajnak és nem vitamin aminek a hajhullás elleni hatása nem bizonyított, hanem egy belsőleg ható természetes enzim, amit már szervezetünk nem termel, ezáltal a hidrogén-peroxid nem bomlik le a hajhagymánk körül és a hajunk kifehéredik valamint sérülnek a sejtszövetek ami hajvesztést eredményez. A kataláz enzim kizárólag belsőleg hasznosul!

A kapszula szedésével nem csak a hajad erősödik meg és kap színt újra, a Catalase antioxidánsként számos praktikus mellékhatással is jár: az antioxidánsok ugyanis az egész szervezetre jótékony hatást gyakorolnak, még a rák kialakulásának kockázatát is csökkentik és jelentősen javítják a közérzetet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szilvia1977

2018. május 14.

3 hónapja használom ezt a készítményt és nagyon kérkedve kezdtem el szedni, mivel már nagyon sok őszhajszálam volt. Az eredmény az, hogy konkrétan lenől a fehérhajam és a töveknél már fekete szálak találhatóak. Én ezt nem hittem el!

Szilvia1977
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 14.

edermann

2017. október 26.

Én idáig Amerikából rendeltem ezt a kataláz kapszulát nagyon drágán....kb. 8 ezer ft volt egy dobozzal, persze szállítással együtt. A korai őszülésemre szedtem rendszeresen ami csoda vagy nem csoda megállt és látványosan kevesebb az őszhaj szálam. Örülök, hogy végre itthon is kapható :)

edermann
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 26.