KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitexswan, Módosítva: 2017. január 11.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Ellenőrzött bio gazdálkodásból származó, hidegen sajtolt extra szűz kókuszolaj.

Fruzsika941210

2018. május 25.

Minden alkalommal ahogy idom engedi melegitek egy tálban kókusz olajat és a hajamra kenem hajmosas előtt :) igazából mindegy melyiket csak extra szűz legyen de a hajam nagyon meghalalja :) persze nem csak ezen múlik a haj ápolása de biztos ,hogy nagyon sokat segít akar ez vagy a Ricinus vagy meg más társai :) én a kokuszt szeretem a leginkább könnyű ki mosni nem hagy zsíros érzetet :) megy az 5 csillag ;)

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil